Skocz do zawartości

KONFRONTACJA

  • wpis
    1
  • komentarzy
    0
  • wyświetleń
    1 663

O faworyzacji - nowa moda

663 wyświetleń

1371393930-U18.png

 

Żaden ze mnie "hipster" na MPC - nie wyznaczam tutaj żadnych trendów mody, czy też nie biorę czynnego udziału w życiu forum od lat o czym świadczy moja zabójcza aktywność czy porażająca liczba postów i akcji moderatorskich.

 

 

Chcę dołączyć tutaj do tej ciekawej konfrontacji, a właściwie nie chodzi mi nawet by brać w niej udział o ile skomentować publicznie stek bzdur AceBoy'a. Odnosisz się do kilku suchych faktów, nie wiem czy starasz się wykreować swój "magiczny" wizerunek niczym Antonii Macierewicz w mediach, jednak marnie Ci to wychodzi. Po co rzucać suche fakty, wręcz wypisywać dyrdymały praktycznie nie mając o tym pojęcia?

 

Regulamin od zawsze i na zawsze tworzy pewien schemat "zachowań" na MPC. Przez lata mojej kadencji przemijają co chwile nowi moderatorzy, nowi użytkownicy. Muszą znać szereg zachowań co wolno, a czego nie wolno. Jednak istnieje też coś takiego, że posiadamy pewnego rodzaju intuicję, czasem stosowanie się do suchej zasady jest bardzo krzywdzące. Forum jest zawsze i na zawsze dla was - użytkowników forum. Nie ma w tym żadnej innej filozofii. Też od lat powtarzane jest, że DEMOKRACJA z tym terminem proszę się zapoznać w dobrym słowniku, istnieje tylko i wyłącznie na poziomie ADMINISTRATORA.

 

Ilu ja takich pseudo cyników i intelektualistów przeżyłem, ile czytałem takich "odkrywczych" faktów. No niestety, a może właśnie i stety.. Drugim Sofoklesem nie zostaniesz, może to i lepiej dla nas.

 

1371394467-U18.png

 

 

Forum posiada masę "furtek" i to jest chyba jedynie odpowiednie słowo jakie przychodzi mi w tym momencie na myśl, żebyście Wy jako użytkownicy forum mieli lepszy żywot, wszystko jest z myślą o Was, bo przypominam, w tym wszystkim chodzi o "fun" i dobrą zabawę. Forum ma sprawiać przyjemność. Skoro się tak denerwujesz to nie jest miejsce dla Ciebie. To nie jest miejsce gdzie spędzamy czas za karę.. Trochę pomyślunku i odpowiedniego podejścia.

 

Co do VIP'ów przytoczyłeś coś bardzo starego i już nieaktualnego, urozmaicanie wypowiedzi czymś o czym się nie ma do końca pojęcia jest troszeczkę "puste", bo ani nie zaimponowałeś, ani nie zabłysnąłeś.

 

Jeszcze korzystając z tego wywodu, składam najlepsze życzenia wczorajszemu jubilatowi Makinowi! Sto lat ;-)0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...