Skocz do zawartości

Blogownia Ace'a

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    101
  • wyświetleń
    4 721

O faworyzacji - AceBoy'owe przemyślenia


AceBoy

3 537 wyświetleń

Chciałbym się odnieść do tego cóż Makin napisał.

 

Zacznijmy od tego, że forum istnieje 6lat tylko i wyłącznie dzięki kokoszowi, a nie Tobie, Makin ;). Nie myl tych rzeczy, bo to są jednak 2 różne.

Kolejna rzecz zastanawiające jest to, że tytuł mówi o faworyzacji, a treść mówi o osobach, które odchodzą (robią własne) itp. Co ma piernik do wiatraka.

 

A teraz przejdę do meritum - skoro już padła kwestia faworyzacji.

Każdy, kto śledzi rozwój forum, widzi, iż jednak istnieje faworyzacja ze Twojej stronie, Makinie. Bo po prostu nie jest "idiotą" i nie daje się ulegać manipulacjom ;).

 

Piękne przykłady - bany/ubany Endymiona, Kasia itp.

Nadawanie VIP'ów za jakieś pierdoły. Choć jak mnie pamięć nie myli w AZ/AT była mowa o tym, że VIP'y ma nadawać tylko i wyłącznie kokosz :).

Sami tworzycie regulamin, który przez Was jest łamany. To się tyczy akurat części osób. Dzieje się tylko i wyłącznie z tego powodu, że po pierwsze otrzymują taki przykład, a nie inny, Po drugie, mając znajomości można łamać regulamin bezkarnie ;).

I wiele różnych innych rzeczy.

 

 

Kiedyś jako Admin byłeś obiektywny, ale od dłuższego czasu wcale taki nie jesteś. Skończył się stary dawny Makin.

66 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Miyoshi

Opublikowano

Miyoshi, plz, skąd mozesz wiedzieć czy ją lubie czy nie? Nie wypowiadaj się za mnie.

Zastanawia mnie po prostu dlaczego jej się czepiasz, a o Naiko nie wspomniałaś. Oczywiście do Naiko nic nie mam, ale widać po Twojej wypowiedzi, że tych, których sobie cenisz, faworyzujesz. :)

Netrodal

Opublikowano

Zastanawia mnie po prostu dlaczego jej się czepiasz, a o Naiko nie wspomniałaś. Oczywiście do Naiko nic nie mam, ale widać po Twojej wypowiedzi, że tych, których sobie cenisz, faworyzujesz. :)

Ale macie klotnie o kurwa.

Naiko

Opublikowano

@Miyoshi&Julietta - lol seriously?

KlauS.

Opublikowano

@baby

Po co się kłócicie?

 

@Wilczek

 

"XDDDDDDDDDDDDDD"

 

@Trollu

Gdzie unban?

 

@KlauS

 

+1

@Ace

 

Właściwie, to trochę racji w tym masz.

TroLLu UNBAN

Opublikowano

@baby

Po co się kłócicie?

 

@Wilczek

 

"XDDDDDDDDDDDDDD"

 

@Trollu

Gdzie unban?

 

@KlauS

 

+1

 

@Ace

 

Właściwie, to trochę racji w tym masz.

kiedyś xD

AceBoy

Opublikowano

Endymion_

Nie jesteśmy wrogami, nigdy tego nie miałem na myśli ;).

 

Użyłem akurat Ciebie jako na "przykład".

Żarty żartami, ale czy przypadkiem stary pdf od kokosza (tam gdzie był opisany podział - hierarchia moderacji itp) nie mówił o tym, żeby nie łączyć spraw prywatnych z forum?

Gdzie ta dojrzałość? Wybacz, ale jeśli mnie ktoś zaczyna wkurzać na gg to po prostu go blokuję, a nie coś innego.

Forum to forum, a nie gg. Bany służą do banowania za przewinienia na forum, a nie za żarciki na gg ;).

RMCF1902

Opublikowano

Nie rozumiem, ale jak już poruszyłeś mój temat Ace to warto coś tutaj uzupełnić. Takie jest wielkie poruszenie co to ja mam unbany itd. Tylko, że większość z osób spinających się o to gówno wie jaka jest prawda. Zaczęło się chyba od odbanowania mnie z bana, którego dostałem za napisanie "debil" na Hadesa. Hades nie jest żadnym adminem, tylko Liderem MMT więc ban na 14 dni za taką "obrazę" jeszcze nie w administratora (regulamin mówi, że za obrazę administracji jest 14 dni bana) było zwykłym przegięciem i chęcią pokazania jaką wielką władzę ma Hades. Do wczoraj miałem jeszcze perma od Makina za coś co nie było na forum, a na fejsbuczku (na pw) i było to raczej nadane dla żartu ze strony Makina. Skoro ban był nadany przez niego, to miał on pełne prawo go ściągnąć bez tłumaczenia się nikomu (jest administratorem lol).

Dziwię się trochę Tobie, bo zawsze byłeś zwolennikiem załatwiania wszystkiego na pw, nie chciałeś żeby robić jakieś zamieszania, a od momentu zmiany rangi zupełnie się zmieniłeś. Myślałem, że nie mamy w sobie wroga czy czegoś w tym rodzaju, ale się pomyliłem. Anyway, pozdrawiam. ;)

Jeśli mówisz prawdę, to w tym przypadku nie widzę żadnej faworyzacji.

 

Ps według mnie i tak powinieneś mieć bana.

'Harper

Opublikowano

Zastanawia mnie po prostu dlaczego jej się czepiasz, a o Naiko nie wspomniałaś. Oczywiście do Naiko nic nie mam, ale widać po Twojej wypowiedzi, że tych, których sobie cenisz, faworyzujesz. :)

pls nie broń tej idiotki, ona Ci jeszcze tak dupe obrobi, że se chyba włosy z głowy wszystkie powyrywasz jak to uslyszysz, he - mowie o vanith.

+ marnujesz się będąc jej znajom

Wilczek

Opublikowano

pls nie broń tej idiotki, ona Ci jeszcze tak dupe obrobi, że se chyba włosy z głowy wszystkie powyrywasz jak to uslyszysz, he - mowie o vanith.

+ marnujesz się będąc jej znajom

 

degrad :D

 

Trollui, siemka xD

TroLLu UNBAN

Opublikowano

degrad :D

 

Trollui, siemka xD

a no cześć zaraz wbije na główne konto dzięki faworyzacji :DD

Gość Renissance

Opublikowano

Vanith, ktora ma gold membera ma zmieniony tytul i nick 2x Od kiedy to gold moze zmieniaf tytul? Czyzby rowniez faworyzacja?

Z tego, co mi kiedyś pisała [Vanith] to ma znajomego Moderatora [nie wiem, czy on może zmieniać tytuły/nicki], ponoć ma nawet wstęp na jego konto. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Mam to gdzieś, ich sprawa.

 

Seldek napisał w swoim wpisie: "Forum jest zawsze i na zawsze dla was - użytkowników forum" <- g... prawda. Forum dla użytkowników? Użytkownik nie ma nic do gadania, bo jak napisze prawdę to albo dostaje bana i temat znika, albo faworyzacja, albo ciule mule i inne pierdoły. Ja dostałam słusznie Gold Membera [wygrałam konkurs w dziale Cabal, więc sioo! :P]. Z Administracji znałam tylko Piotrka, który już nie ma tutaj uprawnień.

 

Faworyzacja jest wszędzie, jak w świecie realnym, tak i w świecie wirtualnym. Nie jest już istotne czy to forum, ts, jakieś serwery prywatne gier, itd.

Miyoshi

Opublikowano

pls nie broń tej idiotki, ona Ci jeszcze tak dupe obrobi, że se chyba włosy z głowy wszystkie powyrywasz jak to uslyszysz, he - mowie o vanith.

+ marnujesz się będąc jej znajom

Nie bronię jej, coś Ty. :) Chodziło mi tutaj jedynie o pewną zasadę. Nie miałam też na celu obrażenia Julietty ani Naiko, a jedynie przytoczenie pewnego przykładu. Jeżeli Was, drogie Panie, uraził w/w komentarz to przepraszam. :)

TroLLu UNBAN

Opublikowano

dziewczyny nigdy nie dyskutujcie z idiotami, bo pokona was doświadczeniem

jak fajnie się to czyta

Netrodal

Opublikowano

Netrodal :D i ty jeszcze masz moda :D

Za co mam stracic moda? Za to jak napisali bloga? Prosze Cie. Skoro nie umieja przekazac informacji dla ludzi to moze blogi nie sa dla nich bo ja z tych blogow malo co zrozumialem, zwlaszcza LordMakina, do tego zla nazwa blogu.

Wilczek

Opublikowano

Za co mam stracic moda? Za to jak napisali bloga? Prosze Cie. Skoro nie umieja przekazac informacji dla ludzi to moze blogi nie sa dla nich bo ja z tych blogow malo co zrozumialem, zwlaszcza LordMakina, do tego zla nazwa blogu.

 

Coś tam napisałeś o blogach - Lord Makin - pier****

A dalej ale dyskusja k**** :D

Netrodal

Opublikowano

Coś tam napisałeś o blogach - Lord Makin - pier****

A dalej ale dyskusja k**** :D

E tam i tak maja gdzies co ja pisze

Lord Zeus

Opublikowano

Nie rozumiem, ale jak już poruszyłeś mój temat Ace to warto coś tutaj uzupełnić. Takie jest wielkie poruszenie co to ja mam unbany itd. Tylko, że większość z osób spinających się o to gówno wie jaka jest prawda. Zaczęło się chyba od odbanowania mnie z bana, którego dostałem za napisanie "debil" na Hadesa. Hades nie jest żadnym adminem, tylko Liderem MMT więc ban na 14 dni za taką "obrazę" jeszcze nie w administratora (regulamin mówi, że za obrazę administracji jest 14 dni bana) było zwykłym przegięciem i chęcią pokazania jaką wielką władzę ma Hades. Do wczoraj miałem jeszcze perma od Makina za coś co nie było na forum, a na fejsbuczku (na pw) i było to raczej nadane dla żartu ze strony Makina. Skoro ban był nadany przez niego, to miał on pełne prawo go ściągnąć bez tłumaczenia się nikomu (jest administratorem lol).

Dziwię się trochę Tobie, bo zawsze byłeś zwolennikiem załatwiania wszystkiego na pw, nie chciałeś żeby robić jakieś zamieszania, a od momentu zmiany rangi zupełnie się zmieniłeś. Myślałem, że nie mamy w sobie wroga czy czegoś w tym rodzaju, ale się pomyliłem. Anyway, pozdrawiam. ;)

O, nasz forumowy hejter. ;-) Nie wiem, może i jestem głupi, ale powiedz mi jedno. Bez przerwy jęczysz, płaczesz jakie to tzw. "lizodupy" są na forum, a sam dostajesz unbany za każdym razem? Powiedz mi Endymion, jak to jest w twoim przypadku, że za każdym razem masz ub?

 

/Sorki za wszczynanie flame, ale widząc takie komentarze, aż szkoda nie reagować.

Flap

Opublikowano

Przecież jak ja bym tu wrócił to jedna trzecia tego forum dostała by perma na wejście.

Ale mnie nie banuj xD

Gość Why

Opublikowano

5796d70287c9b88bfdbf511755c2480b_origina

Poruszanie tematu, w którym i tak nie zajdą jakiekolwiek zmiany jest bezsensowne, a takie działania przeciwko Makinowi są zbędne. Jest adminem i może wszystko, jak jest to określane

Inconteste

Opublikowano

Pod blogiem Ace'a jakiś zjazd debili się zrobił?

 

Hades, Endymion te bany ma dla beki, tak samo jak Botanik. Ale jego nikt się już nie czepia.

Paweu.

Opublikowano

Pod blogiem Ace'a jakiś zjazd debili się zrobił?

 

Hades, Endymion te bany ma dla beki, tak samo jak Botanik. Ale jego nikt się już nie czepia.

To dużo GM'ów daje te bany dla beki. A ja myślałem że mają jakieś powody, jaki ja głupi byłem.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...