Skocz do zawartości

Soxic Blog

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    43
  • wyświetleń
    2 403

Gówniane przemyślenia bez jakiegokolwiek sensu #2 - Gimborapsy


Siemanko

;)

 

To już 2 wpis na moim nędznym blogu. W dzisiejszym w chuj nudnym opowiadaniu opowiem o tak zwanych gimborapsach lub Gimbusach.

 

Otóż jaki temat poruszę? No pewnie już wiecie ;)

Czy tylko mi się zdaję, że uczniowie najczęściej z Gimnazjum próbują być fajne paląc fajki i pijąc alkochol?

Robią super melanże gdzie zazwyczaj są 2 Redsy malinowe na 10 osób a potem masa zdjęc na fejsa i wpisów, jaka ta "biba" była spoko i jak się nie najebało łyczkiem Redsa... Ale to nie jedna jedyna cecha gimnazjalistów.

Jest ich kilka ale streszczając...

Rap/Hip-hop... Tak.. WIększość gimnazjalistów słucha Rapu... Zapewne kogo? WSRH. I zazwyczaj w profilu na Facebook'u owy gimnazjalista ma miejsce pracy: "WYŻSZA SZKOŁA RUCHANIA HUJI"* mimo iż nigdy w żadnej roboty nie robili... ALe wracając do Rapu itp. Przeciętny Gimnazjalista słucha tego gatunku muzyki bo ma "Przekaz" a tak naprawdę nikt nie słucha słów tylko muzyki... ;__;

 

To na tyle ;)

Jeżeli podoba się wam moje pierdolenie wyraźcie to w komentarzu ewentualnie zapodajcie jakimś tematem :)

29 komentarzy


Rekomendowane komentarze



190475378597218903438

Opublikowano

W skrócie boli Cię to jak się popisują dziewczynom których Ci szkoda albo sam chciałbyś takie mieć. Chwalą się według Ciebie udawanymi imprezami chociaż nic nie wiesz o nich bo Cię na nie nie zapraszają, pytanie brzmi: Poco korzystasz z fb? Portalu który służy głównie do popisywania się i chwalenia?

 

btw. co Cię obchodzą inni? Ich życie, ich wybór.

.Pestka.

Opublikowano

Palą bo chcą palić kurwa, chuj nam to tego.. jak mnie częstują i odmawiam to znaczy, że nie jestem fajny?

Keps™

Opublikowano

W skrócie boli Cię to jak się popisują dziewczynom których Ci szkoda albo sam chciałbyś takie mieć. Chwalą się według Ciebie udawanymi imprezami chociaż nic nie wiesz o nich bo Cię na nie nie zapraszają, pytanie brzmi: Poco korzystasz z fb? Portalu który służy głównie do popisywania się i chwalenia?

 

btw. co Cię obchodzą inni? Ich życie, ich wybór.

Nie nie nie ;)

Opisuję to tak jak wygląda dzisiejsze gimnazjum i nie boli mnie to bo szczerze? Mam to w dupie :)

Patatajam2

Opublikowano

Kurwa ale ból dupy już macie...

 

Ja też jestem z gimnazjum, ale nie piję ani nie palę, bo nie chcę się popisać przed jakimiś jebanymi pustakami, a widząc te grupy idiotów którzy każdy każdemu się chwali, jak to się w sobotni wieczór przy wsrh nie najebało po 3 piwkach i ile to szlugsów nie wypalili i że im się film urwał nie wiem czy mam się z nich śmiać czy płakać dokąd to pokolenie zmierza.

I nie, nie słucham rapsów typu "grupsą, eldoka" czy innego gówna, a wolę ostry metal i przez to mnie nie akceptują, bo żeby być na topie trzeba codziennie wagarować palić pić i chodzić na imprezy zakrapiane 5 piwami na jakieś 15 osób...

 

Ale moje zdanie się tu nie liczy bo jestem gimbusem 8)

ClassicPany

Opublikowano

Co za czasy nastały, że tworzą się gupy idiotów, którzy próbują zaimponować swoją dorosłością ... Szkoda, że w negatywny sposób.

 

Do rocznika 93 było jeszcze dobrze :P Potem tylko wyjątki ; )

Keps™

Opublikowano

Co za czasy nastały, że tworzą się gupy idiotów, którzy próbują zaimponować swoją dorosłością ... Szkoda, że w negatywny sposób.

 

Do rocznika 93 było jeszcze dobrze :P Potem tylko wyjątki ; )

Ja jestem rocznik 98 i jestem normalny (Przynajmniej tak mi się zdaje xD) ALe nie pije nie pale trenuje sporty walki więc git ;)

190475378597218903438

Opublikowano

Nie nie nie ;)

Opisuję to tak jak wygląda dzisiejsze gimnazjum i nie boli mnie to bo szczerze? Mam to w dupie :)

 

Więc po co piszesz o czymś co masz w dupie?

Patatajam2

Opublikowano

Więc poco piszesz o czymś co masz w dupie?

 

Po co*

 

po 2 ciebie nie interesuje ich życie to czemu interesuje cie to co on pisze? Niech pisze co chce ma to sens lepiej żeby pisał takie rzeczy które przynajmniej jakoś do ludzi trafiają niż jakby wstawiał zdjęcia z lustra w łazience z piwkiem zamkniętym w ręku a w mordzie fajka nieodpalona/

190475378597218903438

Opublikowano

Po co*

 

po 2 ciebie nie interesuje ich życie to czemu interesuje cie to co on pisze? Niech pisze co chce ma to sens lepiej żeby pisał takie rzeczy które przynajmniej jakoś do ludzi trafiają niż jakby wstawiał zdjęcia z lustra w łazience z piwkiem zamkniętym w ręku a w mordzie fajka nieodpalona/

 

Pocom* :D

 

Nie piszę o sobie

S&M

Opublikowano

Jebać gimbów.

Cheatek

Opublikowano

Co masz do WSRH?Są dobrzy w tym co robią, sam ich słucham, gimbusem nie jestem.Kiedyś byla epoka firmy, peji, HG, WSRH.Teraz gimbusy to sluchajo chamów z rpk, to jest dopiero guwnorap

Keps™

Opublikowano

Co masz do WSRH?Są dobrzy w tym co robią, sam ich słucham, gimbusem nie jestem.Kiedyś byla epoka firmy, peji, HG, WSRH.Teraz gimbusy to sluchajo chamów z rpk, to jest dopiero guwnorap

Teraz Gimbaza słucha WSRH i kazdy jara się ich bluzą... Nie byłeś chyba w Gimnazjum w tych czasach...

KlauS.

Opublikowano

Do rocznika 93 było jeszcze dobrze :P Potem tylko wyjątki ; )

 

Nie.

Hrabson

Opublikowano

Tak.

Nope. 94 też jest spoko.

encoreeFTW

Opublikowano

BYLA CHLODNA JEEEE ZA DOBRE CHECI DOSTAJESZ KOPA W DUPE

czarq.

Opublikowano

Przyznam, że wiele gimnazjalistów słucha rapu, ale dlaczego uważasz, że to gówno?

Zapewne nic nie wiesz o tym gatunku muzyki.

SmokeEveryDay

Opublikowano

 Czy tylko mi się zdaję, że uczniowie najczęściej z Gimnazjum próbują być fajne paląc fajki i pijąc alkochol?

Probuja byc fajne? A nie fajni ?

 

Kurwa !! Jeblem !! " Alkochol " ?? Rozjebales system. Jeszcze inne bledy sa ale juz dam Ci spokoj

 

+1

 

To ty chyba jeszcze w podstawowce siedzisz xD

 

Pozdrowienia od gimbusow palacych fajki i pijacych alkochol.

 

P.S szkoda ze juz skonczylem gimbaze :(

encoreeFTW

Opublikowano

idzcie w chuj sluchac rpk gimbusy a nie piszecie chujowe blogi z serii gimbus o gimbusach

MrJazor

Opublikowano

Tylko dlaczego cie to tak boli? To jest tylko i wyłącznie ich sprawa. Ten wiek jest po prostu tak głupi, że świrują. Rozumiem, że jesteś w gimnazjum i cię nie zapraszają na takie "imprezki" ? xD

Norczan

Opublikowano

Wszyscy tylko "gimbusy", "gimbaza".

Dla mnie czasy gimnazjum były najlepsze, teraz tylko nauka.

Gimnazjum to dla "Nas" najlepszy okres w życiu, aby się przygotować do życia. W tym okresie jest najwięcej wolnego czasu, można odpierdalać.

 

Wiem że młode pokolenie schodzi na psy. Ostatnio w parku, jakaś dziewczynka prosiła mnie o fajke i ja patrząc na nią, żal mi się jej zrobiło!

 

FB tylko wzmacnia "szpan" innych osób.

Sam nie mam fb, zresztą to cycbook nie facebook.

 

Już niedługo, jak wejdzie ustawa fb i yt będą płatne.

 

/edit

Dla mnie rap to całe życie, edukacja, praktyka.

Przesłania rapu połączyły mnie z kumplami.

Nie tam jakaś firma itp., tylko pfk, eldo, grubson, hades.

nexores2

Opublikowano

Szczerze? Niby cię to nie obchodzi a komentujesz, niby 2 redsy na 10osób i każda po łyku, a sam po tym łyku byś pewnie nie wstał.

Mierzysz ich na ilość wypicia a sam nie pijesz, więc co?

Oni mogą powiedzieć o tobie, że siedzisz w necie, nie masz dziewczyny, jesteś kozakiem na liścia, jesteś nerdem i nielubiany w szkole więc ich komentujesz.

Nie lubię zachowań takich osób jak ty i takich osób, które popisują się, że kopcą faję. Jestem po środku.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...