Skocz do zawartości

Soxic Blog

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    43
  • wyświetleń
    2 403

Gówniane przemyślenia bez jakiegokolwiek sensu #2 - Gimborapsy


Siemanko

;)

 

To już 2 wpis na moim nędznym blogu. W dzisiejszym w chuj nudnym opowiadaniu opowiem o tak zwanych gimborapsach lub Gimbusach.

 

Otóż jaki temat poruszę? No pewnie już wiecie ;)

Czy tylko mi się zdaję, że uczniowie najczęściej z Gimnazjum próbują być fajne paląc fajki i pijąc alkochol?

Robią super melanże gdzie zazwyczaj są 2 Redsy malinowe na 10 osób a potem masa zdjęc na fejsa i wpisów, jaka ta "biba" była spoko i jak się nie najebało łyczkiem Redsa... Ale to nie jedna jedyna cecha gimnazjalistów.

Jest ich kilka ale streszczając...

Rap/Hip-hop... Tak.. WIększość gimnazjalistów słucha Rapu... Zapewne kogo? WSRH. I zazwyczaj w profilu na Facebook'u owy gimnazjalista ma miejsce pracy: "WYŻSZA SZKOŁA RUCHANIA HUJI"* mimo iż nigdy w żadnej roboty nie robili... ALe wracając do Rapu itp. Przeciętny Gimnazjalista słucha tego gatunku muzyki bo ma "Przekaz" a tak naprawdę nikt nie słucha słów tylko muzyki... ;__;

 

To na tyle ;)

Jeżeli podoba się wam moje pierdolenie wyraźcie to w komentarzu ewentualnie zapodajcie jakimś tematem :)

29 komentarzy


Rekomendowane komentarze



ScoTube

Opublikowano

Polecam Tobie kupić maść na ból dupska bo widocznie bardzo Ciebie boli.

Patatajam2

Opublikowano

Szczerze? Niby cię to nie obchodzi a komentujesz, niby 2 redsy na 10osób i każda po łyku, a sam po tym łyku byś pewnie nie wstał.

Mierzysz ich na ilość wypicia a sam nie pijesz, więc co?

Oni mogą powiedzieć o tobie, że siedzisz w necie, nie masz dziewczyny, jesteś kozakiem na liścia, jesteś nerdem i nielubiany w szkole więc ich komentujesz.

Nie lubię zachowań takich osób jak ty i takich osób, które popisują się, że kopcą faję. Jestem po środku.

 

Oceniasz go a nawet go nie znasz ani nie wiesz jak się zachowuje, a łeb może mieć mocniejszy niż ty (pewnie sam niedawno z gimnazjum wyszedłeś i też się tak popisywałeś więc płaczesz że prawda na jaw wyszła) i nie sądzę, żeby po 2 łykach padł jak to napisałeś, a nerdem też nie jest.

A to, że nie pije to dobrze o nim świadczy.

Nie ma dziewczyny? A co jak ma żonę?

Kozak na liścia? Proponuję "soluwe sam na sam koksxsie nubje nerdzie" podajcie sobie miejsce czas i godzinę, walniesz go z liścia i nagrasz jak "pada na liścia".

Nielubiany w szkole? A co jak chodzi na studia? A może je skończył?

Człowieku wypierdalaj albo pomyśl zanim coś napiszesz.

nexores2

Opublikowano

Oceniasz go a nawet go nie znasz ani nie wiesz jak się zachowuje, a łeb może mieć mocniejszy niż ty (pewnie sam niedawno z gimnazjum wyszedłeś i też się tak popisywałeś więc płaczesz że prawda na jaw wyszła) i nie sądzę, żeby po 2 łykach padł jak to napisałeś, a nerdem też nie jest.

A to, że nie pije to dobrze o nim świadczy.

Nie ma dziewczyny? A co jak ma żonę?

Kozak na liścia? Proponuję "soluwe sam na sam koksxsie nubje nerdzie" podajcie sobie miejsce czas i godzinę, walniesz go z liścia i nagrasz jak "pada na liścia".

Nielubiany w szkole? A co jak chodzi na studia? A może je skończył?

Człowieku wypierdalaj albo pomyśl zanim coś napiszesz.

Adwokat się znalazł.

Ja mogę bronić np. gimnazjalistów z prostego powodu.

Taki wiek, więc popisują się żeby zabłysnąć przed dziewczynami.

I wątpię, aby człowiek mający 20lat miałby bule dupy o to, że dzieciarnia się tak zachowuje.

Patatajam2

Opublikowano

Adwokat się znalazł.

Ja mogę bronić np. gimnazjalistów z prostego powodu.

Taki wiek, więc popisują się żeby zabłysnąć przed dziewczynami.

I wątpię, aby człowiek mający 20lat miałby bule dupy o to, że dzieciarnia się tak zachowuje.

 

 

Widać mało wiesz, palą bo mimo iż mają po 14-16 lat "rzycie kopnelo ih w dupala i som doswiadczeni" i myślą że przez to są dorośli.

A co jak dziewczyny palą i chłopacy palą przy sobie? Też błyskają jak gwiazdy na niebie każdy do każdego? Nie sądzę.

Uciekanie z każdej lekcji + zachowywanie się jak burak= próba zabłyśnięcia przed dziewczynami? images?q=tbn:ANd9GcT28JvCm2NDS6v6SaLsD7O


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...