Skocz do zawartości

LewyReusBlog

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    41
  • wyświetleń
    1 642

Borussia przegrała! Czyja wina? [LewyReusBlog #2]


Tak jak pisałem w poprzednim blogu - Bayern miał większe szanse. nie wiem czy dobrze piszę nazwiska i imiona!!

Za wczorajszą grę mogłem skarcić jedynie jedną osobę - Roman Weidenffeler.

Ten bramkarz kilka razy dał się okiwać, do tego dwa razy przez Robbena!

Ostatnia (89min.) bramka bardzo mnie wkurzyła. Piłka kulała się wręcz jak

żółw. Roman mógł spokojnie wybić/złapać tą piłkę na linii. No ale nie, kochany

Weidek stał, i tylko: 'Ale dostaje ochrzan od trenera, o nie!'.

 

Jednak przy pierwszym golu winny był nie kto inny jak - Schelmzer.

Wyżej wymieniony obrońca zamiast wybić piłkę nogą, zagapił się,

i jej nie dosięgnął. Głupia rzecz, prawda?

 

Co do pierwszego gola mam wielkie pretensje do sędziego.

Spalony był jak BYK, nie wiem, jak sędziowie mogli tego nie

zauważyć. Brawo, życzę wam smażenia się w piekle!

 

Wina:

35: Weidenffeler.

20: Schelmzer. (to na pewno źle napisałem)

45: Sędzia.

33 komentarzy


Rekomendowane komentarze



Wilczek

Opublikowano

Hahahah, skarcić Weidenfellera?

... pomyśl ile dzięki niemu bramek nie padło..

człowieku - pomyśl.

 

TO był mecz bramkarzy

Mostro

Opublikowano

"Za wczorajszą grę mogłem skarcić jedynie jedną osobę - Roman Weidenffeler."

A jak bronił sytuacje sam na sam to już zapomniałeś? :)

Gość LemoN.

Opublikowano

haha roman był najlepszy w całym ten meczu lewy zawiut.

CorodexTroll

Opublikowano

che che efce barcfeloa gurom , jakie tam borusie dortmunt czy bajerny monahjum barcfelona gurom ! om om gu rom om omr omr rom rom !111! xdddddddd

Gość Mission

Opublikowano

Jeżeli czyjaś jest wina, to całego zespołu.

Best Kha Zix

Opublikowano

zawiut?

Lepiej sięgnij do słownika a nie na mpc siedzisz.

PanZycia

Opublikowano

A o tym, że Lewy powinien dostać czerwona za specjalne nadepnięcie Boatenga to nie wspomniałeś, że to błąd sędziego?

Lesteross

Opublikowano

haha roman był najlepszy w całym ten meczu lewy zawiut.

 

chyba zafiut kurde.

Wilczek

Opublikowano

BEKA Z CIEBIE.

35: Weidenffeler.
20: Schelmzer. (to na pewno źle napisałem)

 

 

45: Sędzia.

 

 

po pierwsze to Schmelzer

Jaka jego wina???? ... biegał za dwóch, grał dobrze.

Weidenfeller to się wypowiedziałem wyżej...

Sędzia? Wtfff?

BEKA

Gość LemoN.

Opublikowano

Best khazix z takich typów jak ty mam największą bękę, że są na tyle niedomyślni i nie wiedzą co to ironia w dodatku sO RANDOMAMIXD.

 

 

LeSSTer no racja mój błont ;c

Sunnyline2

Opublikowano

che che efce barcfeloa gurom , jakie tam borusie dortmunt czy bajerny monahjum barcfelona gurom ! om om gu rom om omr omr rom rom !111! xdddddddd

<faceplam>

LewyReus

Opublikowano

BEKA Z CIEBIE.

35: Weidenffeler.

20: Schelmzer. (to na pewno źle napisałem)

 

 

45: Sędzia.

 

 

po pierwsze to Schmelzer

Jaka jego wina???? ... biegał za dwóch, grał dobrze.

Weidenfeller to się wypowiedziałem wyżej...

Sędzia? Wtfff?

BEKA

 

Schmelzer - nie oglądał się - pędził na przód bez sensu. był wtedy najgorszym obrońcą. Sędzia? Ty ku*wa, że się tak wyrażę, oglądasz w ogóle powtórki? Pierwszy gol był po spalonym, jak byk!

 

Hahahah, skarcić Weidenfellera?

... pomyśl ile dzięki niemu bramek nie padło..

człowieku - pomyśl.

 

TO był mecz bramkarzy

HAHAHAHAHAHA. KAŻDY obroniony przez niego strzał był przypadkiem

- takie na przykład obronienie głową -.-

A ty nie pamietasz jak subotić uratował sytuację? on był bohaterem!

TuFAST

Opublikowano

Moim zdaniem Lewandowski powinien dostać kare zakazu gry 10meczy ligowych jak metalowym korkiem chodził po kostce rywala. Ze szmaty tego polaczka bym uderzył.

koteksra5

Opublikowano

ty masz pojebane w glowie chlopaczku ? bayern byl po prostu silniejszy weidenfeller gral b. dobrze lecz wcale nie lepiej od neura

1.Spalony? co ty pierdolisz looknij na powtorke nawet komentatorzy mowili ze bez spalonego

2.wina schmelzera? on zareagowac nie zdazyl byl po prostu zdezorientowany zreszta jak wszyscy obroncy w tej sytuacji

Wilczek

Opublikowano

Schmelzer - nie oglądał się - pędził na przód bez sensu. był wtedy najgorszym obrońcą. Sędzia? Ty ku*wa, że się tak wyrażę, oglądasz w ogóle powtórki? Pierwszy gol był po spalonym, jak byk!

 

HAHAHAHAHAHA. KAŻDY obroniony przez niego strzał był przypadkiem

- takie na przykład obronienie głową -.-

A ty nie pamietasz jak subotić uratował sytuację? on był bohaterem!

 

 

BEKA Z CB

x070x

Opublikowano

Tak, pierwsza bramka wina schmelzera... ale nie przez to, że nie zdołał wybić z linii bramkowej.

Tylko po prostu zaspał i nie zdążył złapać robbena na pułapce ofajdowej tak jak to zrobiła reszta obrońców. Był spoźniony o ułamki sekund.

 

A co do 2 bramki to też wydawało mi się, że Romek mógł spróbować gonić za tą piłką.

Śniegowaty

Opublikowano

Tak, pierwsza bramka wina schmelzera... ale nie przez to, że nie zdołał wybić z linii bramkowej.

Tylko po prostu zaspał i nie zdążył złapać robbena na pułapce ofajdowej tak jak to zrobiła reszta obrońców. Był spoźniony o ułamki sekund.

 

A co do 2 bramki to też wydawało mi się, że Romek mógł spróbować gonić za tą piłką.

Nawet jakby pobiegł za tą piłką przy 2 golu i tak by jej nie wyciągnął

Tomaholik

Opublikowano

Najlepszy i tak był sędzia, jak sie potknął o piłkę. xD
A po 1 pierwsza bramka była na spalonym.

Zavetti

Opublikowano

Za dużo na tym forum widziałem, bym mógł się zdziwić :).

 

Zanim zaczniesz pisać cokolwiek to pomyśl kilka razy, przeczytaj, przeanalizuj, jeżeli odnosisz się do meczu to w twoim przypadku zalecam jego ponowne obejrzenie, tak z 6 razy

Gamus

Opublikowano

Najlepszy i tak był komentator Szpakowski - "I spokojnie... Manuel Neuer, a tak naprawdę piłkę złapał Roman Weidenfeller" :D

Jowe.

Opublikowano

1gol spalony, strzał lewego z ok 40metrów piękny a sędzia uznał ręke. Tak była ręka ale ona nic nie zmieniła dla żadnej z drużyn była to praktycznie obrona. Podsumowując powinno być 2:1 ale dla naszych ew. 1;1 i dogrywka.

.Pestka.

Opublikowano

Jowe, przecież neuer by obronił -.-

A czyja wina, że Borussia przegrała? pewnie Bayernu huehue

LewyReus

Opublikowano

Jowe, przecież neuer by obronił -.-

A czyja wina, że Borussia przegrała? pewnie Bayernu huehue

Neuer by obronił. Pfff. Strzał w okienko.

 

ty masz pojebane w glowie chlopaczku ? bayern byl po prostu silniejszy weidenfeller gral b. dobrze lecz wcale nie lepiej od neura

1.Spalony? co ty pierdolisz looknij na powtorke nawet komentatorzy mowili ze bez spalonego

2.wina schmelzera? on zareagowac nie zdazyl byl po prostu zdezorientowany zreszta jak wszyscy obroncy w tej sytuacji

 

Ja pierdole dzieciaku komentatorzy mówili, że bez spalonego? Co ty kurwa, na eurosport oglądasz mecze?

 

Najlepszy i tak był komentator Szpakowski - "I spokojnie... Manuel Neuer, a tak naprawdę piłkę złapał Roman Weidenfeller" :D

Tia, to było zajebiste :D

 

Tak, pierwsza bramka wina schmelzera... ale nie przez to, że nie zdołał wybić z linii bramkowej.

Tylko po prostu zaspał i nie zdążył złapać robbena na pułapce ofajdowej tak jak to zrobiła reszta obrońców. Był spoźniony o ułamki sekund.

 

A co do 2 bramki to też wydawało mi się, że Romek mógł spróbować gonić za tą piłką.

Mógł, i by ją wybił! Ale mu się nie chciało.

 

Dobra mam dość waszych hejtów. Pamiętam jak inną osobę (która napisała artykuły 'Lewangoalski - piłkarz który strzelił San Marino' i 'Barcelona - gwiazda wygasła' zhejtowaliście. Pierdole te wasze komentarze - nie oglądacie uważnie meczów - nie macie fantazji 'co by było gdyby'. Nara.

thelaba14

Opublikowano

Gówno wiesz o piłce, LewyReus -.-


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...