Skocz do zawartości

Blololol

  • wpis
    1
  • komentarzy
    50
  • wyświetleń
    2 097

Wyjaśnienia i pewne info.


Skrander_beka_

2 305 wyświetleń

Racja ! Wybuchłem, ze względu na to, że faszerowaliście mnie nienawiścią. Źle zrobiłem, nie powinienem tak się wyrażać, chujowo się czuję, wielkie sorry.

Wracając do mojego bana to jest on słuszny, może BR3ND troszeczkę przesadził dając perma ale nie mam zamiaru walczyć o UB. Chciałbym Was zapewnić, że jeżeli nie będzie obraz, obelg lecących w stronę mojej osoby, to ja również nie będę się czepiał i zakończymy raz na zawszę tę parodię tak ? Iście obwieszczam, że rezygnuję z VIP'a i każdej kolorowej rangi, którą posiadałem na Skranderze, rezygnuję z plakietek konkursowych i rezygnuję z tamtego konta, dobra materialne nie są mi potrzebne do szczęścia, nic nie sprawiało mi takiej przyjemności na tym forum jak pomoc w dziale M2, za czasów kiedy jeszcze tam moderowałem. Na prawdę nie chcę sobie szukać wrogów.

 

Poproszę Administrację o ostatnią szansę i pozwolenie na założenie nowego konta.

 

 

 

PROSZĘ O ZBANOWANIE TEGO KONTA ! MAM NOWE, ZAINTERESOWANI GG.

 

50 komentarzy


Rekomendowane komentarze



KlauS.

Opublikowano

Ma Kaśa i Hajde od początku konta, ez.

Ravin.

Opublikowano

Ja napisze tak: ludzie się zmieniają - opinia ludzi, nie. (hiperbola, jakby ktoś nie zrozumiał to piszę). Nie znam Cię i nie wiem nawet co złego zrobiłeś ale każdemu trzeba dać drugą szansę.

Śmiać mi się chce z osób, które hejtują. Ale czego oczekiwać od tego forum, jak normalnych ludzi na palcach jednej ręki można policzyć. (hiperbola)

Xanter

Opublikowano

Ja napisze tak: ludzie się zmieniają - opinia ludzi, nie. (hiperbola, jakby ktoś nie zrozumiał to piszę). Nie znam Cię i nie wiem nawet co złego zrobiłeś ale każdemu trzeba dać drugą szansę.

 

Śmiać mi się chce z osób, które hejtują. Ale czego oczekiwać od tego forum, jak normalnych ludzi na palcach jednej ręki można policzyć. (hiperbola)

 

Drugą szanse tak ale nie 10 czy 15. Śmiać mi się chcę z ludzi :"Nie wiem, to się wypowiem."

caltoro

Opublikowano

Z ciebie gościu

Gamus... dlaczego kłócisz się z Gamusem ??

Wilczek

Opublikowano

no wilczekk... przecież Gamus powiedział, w czym problem?

KlauS.

Opublikowano

Gamus, zgłoszę Cię za zaczynanie flamewaru z Gamusem.

Gamus

Opublikowano

Gamus, zgłoszę Cię za zaczynanie flamewaru z Gamusem.

ok :(

UMN

Opublikowano

Ostatnio się tak śmiałem przy otwieraniu drzwi...

 

Super, dostanie unban'a i dostanie kolejnego bana za kilka dni :D Kabaret.

Hunter

Opublikowano

Gamus co ty wiesz o rozdwojeniu jaźni

Hunter

Opublikowano

Gamus co ty wiesz o rozdwojeniu jaźni

A ty co randomie 2k8 ? Pacman był lepszy od ciebie.
Xanter

Opublikowano

A ty co randomie 2k8 ? Pacman był lepszy od ciebie.

 

 


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...