Skocz do zawartości
  • wpisy
    13
  • komentarzy
    82
  • wyświetleń
    7 074

SsKoRpIoN-od dzieciaka po moderaka.

968 wyświetleń

Witamm!

Wczoraj odświerzyłem znajomość z kumplami ze starego forum i postanowiłem napisać mą historię.

To zaczynamy!

No gdzie to się zaczeło? Było kiedyś takie forum, mythbusters.pl, czy podobnie. Tutaj rozpocząłem swą ,,karierę". Zarejestrowałem się, gdy miałem 12 lat. Jeszcze byłem dzieciakiem. Udzielałem, jak normalnie trzeba. Pierwszego dnia napisałem 20 postów, drugiego podobnie. Niektórzy mieli mnie za bota :x. Dzięki mnie forum się ciut rozbujało. Wtedy nie myślałem wogóle o modku. Poznałem wielu super ludzi, nauczyłem się zasad panujących na forach, super dyskusje, ciekawe pomysły... Nawet dostałem tam swojego pierwszego warna! Otrzymałem go od tamtejszego moderatora-GrzegorzaPolska. Pamiętam, jak się przejąłem, bo max warnów to 3 były :x Forum upadało w szybkim tępie. Coraz mniej użytkowników, aż w końcu zostałem ja, przyjaciel Marcin-EMER i ów Grzesiek-GrzegorzPolska. Forum w końcu zamknięto i tak zakończyła się moja kariera na tym forum, miałem tam nick Marcin-Pogromca. No, co miałem zrobić? Zacząłem grać w NfS Worlda, którego pokazał mi bartoszkola621. Pewnego dnia miał ukazać się kod na speed boosty. Nie chciałem znów czekać na podanie na fb, usłyszałem, że są one na mpcforum. No to zacząłem zaglądać tu wcześniej. Biłem się z myslami przez tydzień, czy się zarejestrować. A jednak dokonałem tego 22 grudnia 2011. Pamiętam, pierwszego dnia napisałem 8 postów, następnego dnia tyle samo i szpanowałem ratiem 8.0 w profajlu. Potem aktywność spadła. Ale nie mogłem być takim szarym userem. Zacząłem się aktywnie udzielać w dziale. Aż mój kumpel Marock natchnął mnie [wtedy był modem metka] i zacząłem myśleć o moderatorze. W tamtejszych dniach dla mnie był to szczyt marzeń. I wtedy poznałem Pitch_Black'a, ówczesnego moda forum worlda. Gadałem z nim przez gg, aż 10 lutego 2012r złożyłem app na kida, a dzień później go dostałem :D. Pamiętam, jak ją pisałem. Na wariata, bo miałem na popołudnie do budy i przez to się spóźniłem :x. A to, że kid wisi w profajlu zauważyłem w aucie, wracając z zakupów z Kościana, na stacji paliw :) .Gdy kid świecił mi pod nickiem byłem jak w niebie. Osiągłem szczyt marzeń :D. Udzielałem się więcej i robiłem to, co do kida należało. W między czasie zjednoczyłem się z userami działu-armagedon boost, czyli 50.000 sb za 11.25 zł. Gdy już miałem dostać tego moda zdarzyły się niechlubne ataki ddos na mpc, przez co mój okres kida trwał 64 dni. Ale cierpliwość zaowocowała i dostałem moda tego ukochanego działu.

No cóż miałem robić z modem za pasem? Udzielałem, moderowałem. Nie powiem, że byłem ideałem, czasem zdarzały mi się fail'e-np odkop[zbugowanych ankiet], czy refy przed 24h w zleceniach [odświerzajcie 2 tygodnie i się nie pomylcie]. To mi nie wystarczyło. Zacząłem tworzyć sporadycznie filmiki na yt z nfsw. Narazie to leży, bo brak mi czasu. W między czasie powróciłem do grania w grę DarkOrbit, po 2 letniej przerwie. Cóż, doszło wiele rzeczy, jak i botów, którego jednego używam[jak mus to mus :3 ]. Udzielałem się w miarę aktywnie. Pewnego dnia widząc, że team ma zły dzień [coming dostał degrada, anonymous został sam kidem, a marihuana661 tylko wrócił do czasu moda w dziale] napisałem do obecnego moda-marihuny z pytaniem o pomoc. Zgodził się i zostałem modem drugiego działu- DarkOrbit. Po tygodniu marihuana dostał degrada, a coming kida, nie będe tego opisywał, bo nie ma po co. Więc byłem jedynym modem w dziale. Miesiąc mordoru. W dziale trochę pracy było-warny, bany czy kosze. A jeszcze nfs na głowie. Gdy coming dostał moda, odciążył mnie z obowiązków, następnie anonymous, więc teraz praca wre :)

Zacząłem pykać też w battlefielda heroes i tam też się udzielam.

W między czasie w/w zdarzeń wspomogłem mpc i otrzymałem banerek MPC SPONSOR.

No i nadal mod jest, więc pracę wykonuje chyba dobrze ;) Nawet, gdybym dostał degrada, lub bana[czego nie chcę] jestem zadowolony z bycia na tym forum. Pomogłem nie jednemu, a także poznałem wielu super ludzi, z którymi mam kontakt do dziś. Zostawiłem tu cząstkę siebie.

Specjalne podziękowania chciałbym posłać, jak ja to mówie, starej elicie nfs, czyli osobą, wśród których rozpoczynałem karierę moda, czyli Flinn, Googlus, Zarghor, xPARADOX, Tigerxy i wielu, wielu innych, których juz ze mną nie ma. Dziękuje także Pitch_Black'owi, za nauczenie mnie tajników moderatorstwa, a także bycie jego ,,skrzydłowym"[jak ja to mówie] jak i Marockowi, któremu też zawracałem głowę w/w rzeczami. Dziękuje też Grodzisk Team'owi, za wspieranie mnie w trudnych sytuacjach.

Dziękuje także dzisiejszym modom działu DO, czyli Anonymous'owi i Coming'owi za pomoc, jaką posyłają w dziale.

Ale też i adminą, i gm'ą, za danie mi szansy, jak i moderatorom za wspólną współpracę na forum.

A na koniec podziękowania dla użytkowników z działu NfS W i DO po prostu za to, że są.

To chyba na tyle, jak to się dalej potoczy nikt nie wie, na wiele nie liczę, moje działy mi wystarczą :3

P.S. Dziękuje też wytrwałym, którzy przeczytali mą historię :D13 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
Okienko zamknie się za 5 sekund...