Skocz do zawartości

Wojtasek.Blog

  • wpisów
    6
  • komentarzy
    11
  • wyświetleń
    4 310

[Warto/Nie Warto] Deadmau5 - For Lack Of A Better Name (2009)


Witam,

długa przerwa,małe zainteresowanie ale się nie poddaję : )

Dzisiaj zupełnie co innego,mianowicie house.

 

 

Deadmau5 - For Lack Of A Better Name

 

Deadmau5_For_Lack_Of_A_Better_Name_Ultra_Records.jpg

 

 

 

Po bardzo udanej "Promo" płycie "Random Title Name"(i 2ch kolejnych) utalentowany DJ z Toronto Joel "Deadmau5" Zimmerman wydał w/w album.

Na krążku usłyszymy świetne projekcje.Niestety (jak dla mnie) na niektórych singlach pojawiał się (imo okropny i psujący wszystko) wokal i nie jest to jakąś super zaletą.(wręcz wadą)

Płyta ma swoje "wzloty i upadki",na naszą niekorzyść niestety upadków wg. mnie jest więcej.Oczywiście na albumie ukazały się tzw. "perełki",które utrzymują poziom całokształtu.

Mistrzowski house w wykonaniu młodego Kanadyjczyka z pewnością może się podobać.Mnie osobiście fascynuje jego kariera i jego muzyka,lecz ta płyta z pewnością do najbardziej udanych nie należy.

Dla fanów oczywiście polecam.

 

Płyta jest fajna,lecz lepiej kupić któryś z jego staszych albumów,by przekonać się do jego talentu. Nie Warto

0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...