[Warto/Nie Warto] Donguralesko - Inwazja Porywaczy Ciał (2009)
Witam,
po dłuższym przestoju przedstawiam kolejną publikację.
donGURALesko - Inwazja Porywaczy Ciał

Jedna z najlepszych płyt Piotra "donGURALesko" Górnego.Kawał porządnego poznańskiego Hip-Hopu.
Fenomenem albumu jest niewątpliwie repertuar który przedstawia,znaczna większość utworów to wpadające w ucho produkcje.
Na tej płycie (mixtape) słyszymy wielu innych zaproszonych wykonawców takich jak Pezet,Tede,Grubson czy też nawet Mateo(DJ),
usłyszymy tu świetny remix hitu "El Polako" oraz kontynuację "My robimy te manewry tu".
Albumowi towarzyszą świetne bity stworzone przez Mateo.
Płytka godna kupienia,szczególnie polecam.Zdecydowanie WARTO.
Tracklista
01. "Nadchodzą, Są Wśród Nas" 02. "Synku Jestem W Budynku" 03. "Inwazja Porywaczy Ciał" 04. "Dziadzia" 05. "Cały Lokal Pływa" 06. "Ekwador" 07. "Mam Słów Sterty Nasączone W Benzynie" 08. "El Polako RMX" 09. "Idziemy Po Swoje" 10. "Jak DJ Rządzi Woskiem" 11. "Łyk Ginu" 12. "Szpadyzor Night Skit" 13. "My Robimy Te Manewry Tu 2" (feat. Tede) 14. "Świat Jest Nasz" 15. "Brud Boi" (feat. Grubson) 16. "Wznieście Ręce W Powietrze" (feat. Pezet) 17. "Ty Tez Szpadyzorz Tu" (feat. RY23) 18. "Wiesz O Co Chodzi Joł" (feat. Waldemar Kasta) 19. "Lubię to je**ne Szambo" 20. "Yszty"

4 komentarze
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się