Skocz do zawartości

Wojtasek.Blog

  • wpisów
    6
  • komentarzy
    11
  • wyświetleń
    4 311

[Warto/Nie Warto] Donguralesko - Inwazja Porywaczy Ciał (2009)


Witam,

po dłuższym przestoju przedstawiam kolejną publikację.

 

 

 

donGURALesko - Inwazja Porywaczy Ciał

 

 

DGE_IPC.jpg

 

 

 

Jedna z najlepszych płyt Piotra "donGURALesko" Górnego.Kawał porządnego poznańskiego Hip-Hopu.

Fenomenem albumu jest niewątpliwie repertuar który przedstawia,znaczna większość utworów to wpadające w ucho produkcje.

Na tej płycie (mixtape) słyszymy wielu innych zaproszonych wykonawców takich jak Pezet,Tede,Grubson czy też nawet Mateo(DJ),

usłyszymy tu świetny remix hitu "El Polako" oraz kontynuację "My robimy te manewry tu".

Albumowi towarzyszą świetne bity stworzone przez Mateo.

 

Płytka godna kupienia,szczególnie polecam.Zdecydowanie WARTO.

 

 

Tracklista

01. "Nadchodzą, Są Wśród Nas"
02. "Synku Jestem W Budynku"
03. "Inwazja Porywaczy Ciał"
04. "Dziadzia"
05. "Cały Lokal Pływa"
06. "Ekwador"
07. "Mam Słów Sterty Nasączone W Benzynie"
08. "El Polako RMX"
09. "Idziemy Po Swoje"
10. "Jak DJ Rządzi Woskiem"
11. "Łyk Ginu"
12. "Szpadyzor Night Skit"
13. "My Robimy Te Manewry Tu 2" (feat. Tede)
14. "Świat Jest Nasz"
15. "Brud Boi" (feat. Grubson)
16. "Wznieście Ręce W Powietrze" (feat. Pezet)
17. "Ty Tez Szpadyzorz Tu" (feat. RY23)
18. "Wiesz O Co Chodzi Joł" (feat. Waldemar Kasta)
19. "Lubię to je**ne Szambo"
20. "Yszty" 

4 komentarze


Rekomendowane komentarze

J4KU8

Opublikowano

A według mnie najlepszy jest "Totem leśnych ludzi" :)

Wojtasek

Opublikowano

o gustach się nie dyskutuje ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...