Skocz do zawartości

Blog dla polakuw

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    28
  • wyświetleń
    1 296

O blogu

To jest blog dla polakuw.

Wpisy na tym blogu

O takim jednym co szkaluje papieża

Witam, zaraz idę spać, ale jeszcze zdążę napisać ten blog dla was, polakuw. Mam dzisiaj do was takie pytanie. Poznałem w tamtym roku pewną osobę, która moderuje pewien dział, którego nie zdradzę, ale jego nazwa zaczyna się na "T", a kończy na "ibia". Mamy grupę na komunikatorze Telegram, no i tam owy użytkownik, moderator, obraża notorycznie papieża. Wysyła obrzydliwe gify, postuje naklejki z papieżem i zawsze pisze tekst "jp2gmd" o godzinie 21:37 każdego dnia. Co mam zrobić z tak

happi

happi

Samobujcy

Witam, dzisiaj poruszymy temat samobójstw. Dlaczego ludzie chcą się zabijać? Nie wiem, ale razem możemy się dowiedzieć. Po co i co będą z tego mieli? Tego też nie wiem, ale dla nich wychodzi źle, bo Bóg się zdenerwuje. Życie jest jedno i nie można się zabić, bo potem w następnym wcieleniu można być np. rybką i zostać zjedzonym lub spuszczonym w kiblu. Wniosek z dzisiejszego bloga to "Im więcej samobójców, tym mniej samobójców".  Pozdrawiam.

happi

happi

O zakolach u polakuw i nie tylko

Witam, dziś o zakolach. Co to zakola? Takie coś na głowie przy włosach co brzydko wygląda. Jak to wygląda? O tak, brzydkie co nie, bo jest takie M na głowie, a jak się nie ma ani nazwiska, ani imienia na literę M to przypał trochę, no bo co powiesz jak ktoś się zapyta czemu masz M na głowie? Czy jak ma się zakola to od razu jest się starym i złym i nie można zarobić pieniędzy? Nie, bo ludzie na to nie patrzą chyba, że już masz głowę jak jajuszko to wtedy jesteś uważany za dre

happi

happi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...