Skocz do zawartości

doskonalenie

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    4
  • komentarzy
    54
  • wyświetleń
    2170

Wpisy w tym blogu

Pan Filip

Jest dobrze!

Cześć

 

Po dzisiejszym dniu w szkole mogę stwierdzić jedno - jest dobrze!

 

Dostałem 4 ze sprawdzianu i z kartkówki... z reszty przedmiotów szło mi równie dobrze. Wczoraj porządnie odrąbałem siłkę, a dziś idę biegać, potem nauka.

 

Sądziłem, że będzie źle, a okazało się inaczej.

 

Dzięki, cześć

Pan Filip

Siłka, a nauka

Cześć

 

Mam problem, bo pewnie jak wielu z was woli iść już trochę poćwiczyć niż się uczyć... Tak przynajmniej mam ja i mi z tym źle, lecz po prostu nie umiem się wziąć za naukę.

Z polskiego do napisania mam 3 prace pisemne i 10 ćwiczeń, a tak bardzo mi się nie chce.

 

Zaczynając ten wpis nie wiedziałem o czym napisać, ale teraz pomyślałem, że oprócz tego co napisałem wyżej to napiszę coś więcej.

Doskonalenie to trochę względne słowo, można doskonalić się w czyichś oczach, ale zawsze będziesz gorszy czy lepszy w oczach kogo innego - dlatego ja zamierzam być doskonały tylko i wyłącznie w swoich oczach. Sądzę, że to dobrze, bo lepiej być prawdziwym sobą niż oszukiwać siebie... i wszystkich dookoła. Być sobą to jeden krok do sukcesu. Oczywiście każdy ma swoje ideały.

 

Powodzenia ;)

Pan Filip

Cześć.

 

Dziś szedłem schodami z kumplem i nagle wyskoczył mi pewien uczeń, z sąsiedniej klasy, który się między nas wpierdolił i powiedział " patrz jak łazisz grubasie"... Nie zrobiło mi się przykro, mam juz to za sobą, ale jak ostatni idiota mu odpowiedziałem - "zamknij się, dziwko". Nauczycielka to słyszała. Poszedłem tam gdzie miałem iść, ale ten koks do mnie podleciał i się rzucał to jedyne co zrobiłem to trzymałem go tak, aby nie mógł mi nic zrobić i powiedziałem " uspokój się dominik" z uśmiechem na twarzy. Pani osądziła, że to on zaczął i żeby krótko mówiąc spierdalał.

Jest to trochę smutne, że ludzie całkowicie nie mają szacunku BEZ POWODU. To jest takie offtop, bo nie o tym chce prowadzić tego bloga.

 

Bardziej chciałbym poruszyć fakt samego słowa grubasie, które nadal mnie trochę drażni. Oczywiście nie będę jak dziewczynka płakać, bo ktoś mnie obraził tylko wykorzystać to jako motywację do poprawy siebie. Ważę około 95kg przy około 175cm. Więc nie jest dobrze, ale nie jest najgorzej. Gdy w wakacje robiłem kurs na ratownika WOPR (dałem radę, jestem ratownikiem) założyłem się z pewnym obozowiczem, że za rok przyjadę z przerobioną brzuchem na mięśnie. Oczywiście jest to przenośna, bo chcę zrobić z siebie siłacza. Po prostu tego pragnę. Mam nadzieje, że to osiągnę. Każdemu kto chce zacząć zmiany w swoim życiu polecam zrobić grafik, bo tak jest najłatwiej i jak najprzyjemniej :). Mam nadzieje, że oprócz tego, że pomagam sobie tym blogiem - pomogę komuś jeszcze. Powodzenia! Pozdrawiam :)

Pan Filip

było, a jest teraz

Cześć wszystkim!

 

Na początek powiem, że jestem nie najlepszy z polskiego więc nie wszystko co tu się znajdzie będzie poprawne językowo.

 

Zapraszam do czytania :)

 

Mam na imię Filip, mam 15 lat.

 

Od 3 lat mieszkam w Poznaniu - jest spoko, ale...

 

Ale gdy się wyprowadziłem przez pierwszy rok nie było tak spoko. Nie miałem przyjaciół - więc był to dla mnie horror po tym jak wyjechałem z miejsca jako jeden z najbardziej lubianych(nie ważne jak to brzmi, ale tak było). Do poznańskiej szkoły przyjechał mały tłuścioch, który nie umiał się zaaklimatyzować. Więc ten rok przepierdoliłem na płakaniu itd., ale teraz, gdy oczy mam już otwarte zauważam dwa duże problemy. Oceny i moja waga. Gdy byłem mały nie zwracałem uwagi ile jem i jak wyglądam, bo sądziłem, że wyglądam dobrze, no aż do nie dawna. A oceny? w podstawówce było dobrze, pasek na koniec aż do 6 klasy - JEBS! 3.6 i cały czas szło niżej. Teraz jestem grubym nieukiem grającym w lola - więc postanawiam coś z tym zrobić.

 

W poniedziałki wracam do domu o 17 - co daje mi 7 godzin do 24 - ten czas zamiast przepierdalać na granie rankedów itd. powinienem przetrawić na doskonalenie siebie - co za tym idzie? Mój harmonogram

 

17:00 - drzemka/ odpoczynek do 18:00

18:00 - zaczynam robić lekcje

22:00 - ćwiczenia (tric, bic, uda, lydy, klata, brzuszki)

24:00 - idę spać

Zaloguj się, aby obserwować  

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...