Skocz do zawartości

Blog który nie miał nazwy.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    8
  • wyświetleń
    1 883

Wpisy na tym blogu

Wielka tragedia dotknęła nasze forum.

Mamy piękne ostatnie dni wakacji,wchodzę na mpcforum z samego rana,i co widzę? Jakieś wymyślne emotki,mające przypominać znicze "[*]". Stwierdziłem więc,że ktoś z forum umarł,no racja,szkoda człowieka. Zdziwiłem się jednak,gdy dowiedziałem się,że to tylko ban.   Wirtualny pogrzeb też będzie? Nie sądzicie,że to w jakimś stopniu przesada?

Solymr

Solymr

×
×
  • Dodaj nową pozycję...