Mamy piękne ostatnie dni wakacji,wchodzę na mpcforum z samego rana,i co widzę? Jakieś wymyślne emotki,mające przypominać znicze "[*]".
Stwierdziłem więc,że ktoś z forum umarł,no racja,szkoda człowieka. Zdziwiłem się jednak,gdy dowiedziałem się,że to tylko ban.
Wirtualny pogrzeb też będzie? Nie sądzicie,że to w jakimś stopniu przesada?