Skocz do zawartości

Blog który nie miał nazwy.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    8
  • wyświetleń
    1 881

Wielka tragedia dotknęła nasze forum.


Mamy piękne ostatnie dni wakacji,wchodzę na mpcforum z samego rana,i co widzę? Jakieś wymyślne emotki,mające przypominać znicze "[*]".

Stwierdziłem więc,że ktoś z forum umarł,no racja,szkoda człowieka. Zdziwiłem się jednak,gdy dowiedziałem się,że to tylko ban.

 

Wirtualny pogrzeb też będzie? Nie sądzicie,że to w jakimś stopniu przesada?

8 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Gość Renissance

Opublikowano

Chociaż jeden! W pełni się z Tobą zgadzam :)

Solymr

Opublikowano

Komentarze ze zniczami usuwam,bo to już nieśmieszne :x.

Seldek

Opublikowano

To wielka strata dla społeczności MPCForum.pl Nie wiem czy się podniesiemy. Nie wiem czy damy radę. To będzie trudny okres dla nas. PAMIĘTAMY!

Gość Renissance

Opublikowano

Seldek prawie sam da radę :p

 

Nie wiem, co tam się stało, nie mam nic do niej, ale te znicze "[*]" są wręcz żałosne...

DnaloP

Opublikowano

To wielka strata dla społeczności MPCForum.pl Nie wiem czy się podniesiemy. Nie wiem czy damy radę. To będzie trudny okres dla nas. PAMIĘTAMY!

hehe, ty trollu ty... xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...