Postaram się dodać całą historię naszego forum z mojej perspektywy, której nie tylko byłem obserwatorem, a którą miałem i nadal mam wielką przyjemność tworzyć ;-) Zapraszam do lektury. Jak się pojawiają jakieś niejasności, zapraszam do udzielania się w komentarzach, pewnie umknęło mi to i owo.
Rok 2006
Moja historia z MPCForum zaczęła się gdzieś pod koniec 2006 roku, nie jestem pewien, ale być może był to przełom listopada\grudnia. Był to okres kiedy wręcz nałogowo grałem w Maple St