Cześć. Dziś postanowiłem zapoczątkować coś na miarę mentora.
Chciałbym przedstawić Wam mój pomysł:
"Za rączkę z Baksiem, czyli męczenie Fotoszopa"
Na czym będzie to polegać? Otóż tak. Kurs składać się będzie z 5 lekcji, każda trwa przez około pół godziny.
Lekcje odbywać mogą się głosowo lub pisemnie, jednak do przeprowadzenia lekcji wymagany będzie program Skype, a dokładniej jego funkcja "Współdziel ekran"
Program zajęć:
Poznanie programu PhotoShop - na
Dawno, dawno temu, w odległej krainie żył mężny nastolatek. Imię jego wywodziło się z łacińskich słów "ukochany przez Boga". No tak. Przez Boga... lecz jakiego? Pewnego dnia pewnej pory roku, a zapewne była to zima, chłopak ten przeglądał internet. Oczywiście zdarzało się to częściej, lecz owego dnia natknął się na piękną stronę. Na górze widniał szyld "Metin2". Tak oto mały, dwunastoletni chłopaczek uzależnił się od gry. Wszędzie pająki widział, szukał respiących się w domu psów. Po niedługim c