Kurs grafiki dla początkujących
Cześć. Dziś postanowiłem zapoczątkować coś na miarę mentora.
Chciałbym przedstawić Wam mój pomysł:
"Za rączkę z Baksiem, czyli męczenie Fotoszopa"
Na czym będzie to polegać? Otóż tak. Kurs składać się będzie z 5 lekcji, każda trwa przez około pół godziny.
Lekcje odbywać mogą się głosowo lub pisemnie, jednak do przeprowadzenia lekcji wymagany będzie program Skype, a dokładniej jego funkcja "Współdziel ekran"
Program zajęć:
-
Poznanie programu PhotoShop - najważniejsze jego funkcje, kilka drobnych ciekawostek.
-
Poznanie opcji mieszania oraz trybów warstwy.
-
Instalowanie narzędzi do Photoshopa oraz sztuka robienia napisu.
-
Podstawowe techniki wtapiania, kilka słów o kompozycji.
-
Wspólne, interaktywne tworzenie sygnatury.
Po ukończonym kursie chciałbym zrobić mały konkurs pomiędzy wszystkimi uczestnikami.
W pierwszej odsłonie kursu będzie czekało na Was 5 wolnych miejsc.
Zapisujecie się w tym temacie, a ja zedytuję Wasz post, informując o przyjęciu użytkownika do listy.
Lista osób:
- Cass
- Tyler
- Pro kiki Junior
- Larron
- Keniger
Zapraszam! Szegóły na PW/ GG.

22 komentarzy
Rekomendowane komentarze
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się