Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RPG][Surwiwal][FreeBuild][Areny][Non-premium][Dedyk][24/7][20slotów] ...:::MinecraftSMP:::...


MakeLoVeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2968167.jpg

Typ: [FreeBuild+Surwiwal+RP]

Adres IP: s11.mineserv.eu:10156

Status: ON !

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: On [z pewnych wzgledow]

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

Team !2nd_minecraft_icon_by_gimilkhor-d36xhiv.png

[Właściciel] Chalupek

[HeadAdmin] Zordon

[Moderator] DeaDShoT

[Admin] DrwalFlanel

 

Pluginy

Jobs, ChestShop, iConomy, McMMO, Essentials I wiele innych ;]

 

Opis creeper.png

Jest to serwer Typu Surwiwal + RP + FreeBuild.

Dzialka 15x15 za free!!! 20x20 tylko 12k !.

Jest takze plugin McMMO!!

Sa na serwerze prace [/jobs] .

Serwer Jest caly czas aktualizowany ! Nie jest to serwer ktory upadnie po 1 - 2 miesiącac. Caly czas serwer jest polepszany i modernizowany .

Administracja mila uprzejma nigdy nie olewa graczy ;]. Chcesz pograc w milej atmosferze ? ten serwer jest dla ciebie.

Mozna takze wykupic Vipa ktory otrzymuje dzialke za free Magiczny dywan i mozliwosc zakupu PRYWATNEJ WYSPY !

Zwierzeta wylaczone poniewaz jest spawner swin ! Jezeli chcesz jakies zwierze to Admin napewno zespawnuje ;].

WL On poniewaz szukamy ludzi aktywnych z kultura i checia do grania !

Zapraszam serdecznie !

Oczywiscie mamy TS3:

 

TS3-server.png

 

IP:ts.mineserv.eu kanal 11 !!

Haslo kanalu ts3 :qwerty123

 

Aktywnosc na TS3 mile widziana;]

 

Przed dodaniem na WL wejdz na TS3 albo napisz na GG do Admina i zapytaj sie o serwer i pomysl czy bedziesz gral czy nie poniewaz Szukamy AKTYWNYCH GRACZY !!

 

Rekrutacja otwarta na Budowniczych trzeba pobudowac parę rzeczy na mapie ! Wymagania: TS3, Kreatywnosc,Checi. Pisac na GG podania do Budowniczego !

 

Prosze pisac o dodanie do WL tu lub GG:8993285

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam ma problem dotyczący logowania , nie wiedziałem o co z tym chodzi z rejestracją i teraz nie pamiętam jakie miałem hasło można coś z tym zrobić .

Opublikowano

Zostala wprowadzona WL !

Prosze pisac podania tu lub GG:8993285

Nick w grze:

Staz:

Bedziesz aktywny ?:

 

Kilka SS z gry ;]

http://imageshack.us/photo/my-images/560/41469752.png
http://imageshack.us/photo/my-images/163/56826962.png
http://imageshack.us/photo/my-images/14/34420002.png
http://imageshack.us/photo/my-images/844/85611374.png

Opublikowano

Dodani gracze do WL

 

 

krystianoo3

VenomRex

Chalupek

Zordon

DeaDShoT

heis125

ThePonyDJ

Rediversse

Sciencer

Biedny

espada

Adi

donordpl

drwalflanel

Apek424

Espada

heis125

4Asket5

McMazii

TheHardNinja91

 

Zapraszamy nastepnych !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...