Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak na 14 dni założyć darmowy server VPS


electroman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mogę, nie mam free nodes.

Robię w kółko nowe konta i nic...

Jeżeli ktoś byłby litościwy i postawił winde 2008 x86 i podał na pw byłbym wdzięczny (Like, 5*)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

-99%! Dodatkowo warn za darmo!

 

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam da sie jeszcze zalozyc tu serwer za darmo bo jak daje create new cloud serwer to wyskakuje potem pay with credit card

xxxx

Opublikowano

Da się a mi coś bot nie działa jest load game i dalej juz nie whcodzi tylko stoi. co zroobić?

 

checking licenses nie wbija

tylko stoi a powinno być darmowa 48 h

 

Na moium kompie mi licencja wchopdzi

Opublikowano

Czemu jak tworze nowego serwa to nic sie nie dzieje. Nie wyskakuje żaden bład jedynie to ostrzeżenie. Co zrobic bym mógł stworzyc serwa z windowsem?? Wszystkie potwierdzenia przyszły mi na poczte.

18706.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Próbowałem nie da sie założyć ani z polskiego IP ani z bułgarskiego IP ;/

sposób nadal działa ;) własnie sprawdziłem i normalnie dostałem 1free nodes

 

 

71245472176530201983.jpg

 

 

 

 

 

@Liu po twojej sygnie widzę że szukasz serwa to za chwilkę wyśle ci dane do niego bo mi niepotrzebny zrobiłem tylko po to bo ci nie wierzyłem że nie działa

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Może ktoś zrobić odnowiony temat jak założyć ten VPS? Ponieważ mi tak samo jak Liukanerowi nie działa, z żadngo IP...

 

Być może coś się zmieniło o autor tematu nie zedytował.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Może ktoś zrobić odnowiony temat jak założyć ten VPS? Ponieważ mi tak samo jak Liukanerowi nie działa, z żadngo IP...

 

Być może coś się zmieniło o autor tematu nie zedytował.

zmieniło się tylko to że nie wybierasz kraju

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

@UP

 

Nie wybieram, ale e-mail otrzymuję:

 

 

 

cloudee.png

 

 

Z obojętnie jakiego IP, poczty itd.

 

Dodatkowo - otrzymuję to dopiero po 2-3 dniach.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Idzie jakoś IP zmienić, żeby mieć następny serwer za free?

Bo foxyproxy używam i nie dostaję;/

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Ja założyłem wszystko elegancko, do czasu aż chce się zalogować na ekran zdalny....

Wpisuje ip chwile łączy i wyskuja błąd że nie możę się połaczyć i żeby skontaktować się (...)

Nie wiem, jaką nazwe użytkownika wpisać(próbowałem administrator, nazwe serwera) i nic.

Opublikowano

nie wiecie może, czy to jeszcze działa? teraz od rau, kiedy tam wejde na strone, pisze że jestem z polski i niemogę zrobić testowego serwa ;( . czy to jeszcze działa? czy ktoś powie, jak to można zobić . jak nie, to czy ktoś może podać iineg, darmowe linki..

0xnng.png
Opublikowano

szczerze tak piszecie, a może wytłumaczy ktoś dla zielonych do czego jest to...

Opublikowano

nie działa.

 

 

Here you can create your new Cloud server. Choose one of many operating systems we provide.

You can decide how many Nodes you will use.

 

Unfortunately, You have no Free Nodes left.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...