Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Jaką przeglądarkę wybrać?


CODER_BEST

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mozilla 4ever <3

Moje poradniki :

http://www.mpcforum....33#entry3818233 - Download z FULL prędkością naszego łącza :)

http://www.mpcforum....83#entry3798683 - Jak uchronić się przed zawirusowaniem ;)

http://www.mpcforum....96#entry3732796 - Jak zapomniane hasła internetowe (mozilla, opera, chrome)

http://www.mpcforum.pl/topic/540376-tutjak-zrobic-porzadna-strone-www/page__pid__3854731#entry3854731 - Jak zrobić porządną stronę WWW

Opublikowano

Firefox 4 ever <3

 

Jak wy możecie Chrome używać, this is not good. ;<

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Od kilku lat Opera jest moim numerem jeden.

Kiedyś używałem Mozilli - jest dobra tego nie można zaprzeczyć

Chrome - nie przypadł mi do gustu, a próbowałem ostatnio po reinstalce systemu :D

 

Głos osczywiscię w stronę Opery :D

Opublikowano

Ja uważam że jedna przeglądarka która zasługuje się za miajsce w 1 poście a jej tam nie ma mianowicie jest to Comodo DRAGON :) Bezpieczna , szybka itd... ;)

 

 

... May the odds be ever in your favour ... All you need is love ... Now boy, now you own me ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Od razu poleciał głos na Google Chrome nawet bez przeczytania tematu. Wiem co jest dobre, co jest złe. Google Chrome najlepiej się sprawdzała. Internet Explorer to największy kicz jaki istnieje...

1328363902-U526345.png
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chrome - niezawodna, rzadko się zawiesza. Jedyna wada to to , że jak gram czasami w HaxBall`a to mi laguje :/.

Opublikowano

Dzisiaj postanowiłem zainstalować dla przetestowania przeglądarke Opera, gdyż ostatnio używałem ją w wersji 7. Zmiany które zauważyłem, są rewelacyjne. Przeglądarka o wiele szybciej ładuje strony internetowe, na prawdę godna uwagi.

Poradnik bardzo estetyczny, może niektórym pomóc jednakże to od gustu zależy która przeglądarke wybieramy, najlepiej zainstalować szybkie i przetestować, niektórzy wolą szybkie i niestabilne przeglądarki, a reszta na odwrót.

Opublikowano

Według mnie Mozilla <3

Zrobiłem test i 36 sekund czekałem aż w Chrome włączy się Google,

a w Mozilli 10 sekund.

Jak dla mnie to Mozilla, bo Chrome czasami mi się zawiesza, a Mozilla jeszcze nigdy się nie zawiesiła.

Głos na Mozillę.

Opublikowano

Mój głoś takze jest na Mozillę.

Chyba od zawsze uzywam tej przeglądarki i nigdy mnie nie zawiodła.

Zresztą nie wiem jak inne ale ta posiada wiele dodatków, motywów, itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...