Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Chcesz zareklamować swój klan ? Szukasz klanu ?


PressButton

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

 

Klan poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego klanu.

Leader: EfraZieloH a.k.a. Popiol

Ilość Członków: 0 multigaming zbiera ekipe cod4 ,żeby coś zdziałać.

Własny Serwer: Tak

Wymagania:

VT

TeamSpeak

Wersja: 1.7

 

Kontakt:

 

Steam: troche666

xfire: efrazieloh69

skype: popiol3lek

GG: 9161381

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Klan Creative-eSport poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu. Klan jest nowy zbieram dopiero team, najlepiej gracze z okolic Kielc ; ) inni też mile widziani : D

Leader: ja czyli `eMeMeMs-

Ilość Członków: ---

Własny Serwer:Nie gdy będzie więcej członków to pomyślimy

Wymagania: chęć gry, sprawny sprzęt, mumble/ts3, mikro, kultura, 15+ wiek.

Skype nie używam tego!!!!

GG 3325286

Xfire t0m3ckiii

TeamSpeak będzie.?

Wersja: CoD4 1.7

 

Klan Creative-eSport poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu. Klan jest nowy zbieram dopiero team, najlepiej gracze z okolic Kielc ; ) inni też mile widziani : D

 

Leader: ja czyli `eMeMeMs-

 

Ilość Członków: ---

 

Własny Serwer:Nie gdy będzie więcej członków to pomyślimy

 

Wymagania: chęć gry, sprawny sprzęt, mumble/ts3, mikro, kultura, 15+ wiek.

 

Skype nie używam tego!!!!

 

GG 3325286

Xfire t0m3ckiii

 

Mumble: 5 slotów podaje przy kontakcie!

TeamSpeak będzie.?

Ventrillo 2.1.4: mam serwer! :D 100 slotów

 

Wersja: CoD4 1.7

ZBIERAM +

POMOGLEM DAJ +

 

 

 

nfsw_EMEMEMS.png

 

pclabuser.jpg

ytuser.jpg

userbar by me!!!®

Opublikowano

Klan kzS# poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:kzS#Naveon[CL]

Ilość Członków:10

Własny Serwer:Tak

b_560_95_1.png

Wymagania:

-Skill Bardzo dobry

-+14 lat i mutacja

Skype:----

GG:13707616

Xfire:----

TeamSpeak:xx

Wersja:1.6

Stronka klanowa:

10). Zakaz reklamowania innych for, stron.
12674.png Zapraszam
Opublikowano

Klan fREAX. poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:fREAX.euphoria

Ilość Członków:Mamy okolo 10 potrzebujemy 12 ale takich co bardzo czesto graja i dobrze

Własny Serwer:Nie GRAMY MIXY i mamy zamiar jechac na lana

Wymagania:MIEC SKILLA I GRAC ONLY PORMOD i mixy

Skype-deathday9

GG- -----"-------

Xfire- nie

TeamSpeak-ts18.net-speak.pl:3370

Wersja:1.7 PROMOD only !!!!!!!!!!!!!!

ZAPRASZAM STRONA KLANU/TEAMU www.if.tnb.pl

MINIMUM SKILL MED B)

POZDRO euphoria

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam klan D#SuX poszukuje chętnych graczy call of duty4.

 

 

 

Leader D#SuX. Benyn

Ilość Członków: 21 członków na 4 dywizjach

Własny Serwer: 2 servery cod4 oraz teamspeak3

Wymagania:

-Skill Bardzo dobry

-+14 lat i mutacja

Skype:----

GG:7085753 lub 2218202

Xfire: layla95

TeamSpeak: 188.165.154.54:1500

Wersja:1.2,1.6,1.7

Stronka klanowa: 10). Zakaz reklamowania innych for, stron.

 

Nasz gaming poszukuje sponsora który byłby w stanie opłacić strone www lub serwery.

Opublikowano

Witam poszukuje klanu w cod4 . Jestem dobrym graczem posiadalem swoj wlasny klan i duzo osiagnalem . Chcialbym teraz przystapic do jakiegos dobrego temu ktory gra CB , jest aktywny itd. gram AKu i AK47 ogarniam tez scope.

gg.2672360

xf;utalkintome2

szukam klanu ktory gra tylko PROMODy S&D !

 

skill. nie lubie oceniac sam siebie . ale dam med/high.

Opublikowano

Witam

 

Jestem założycielem Klanu I-N-I . Szukamy chętnych graczy do gry 4FUN na serwerach COD 4 i MW2 .

Lider klanu: ASSHunter

Liczba członków: 15

 

 

Posiadamy własne serwery dedykowane gry i TeamSpeak 3

WWW:

Serwer TDM COD4 : kukicola.dyndns.org:28961

Serwer TeamSpeak 3 IP: 188.40.141.211

 

 

Postawą do przyjęcia jest:

- wiek - min 15 lat

- umiejętności

- zaangażowanie podczas treningów i sparingów, dotyczy też "życia" klanu

- gra bez "wspomagaczy"

- szczypta humoru :D

 

Szukamy też przeciwników na sparingi ;)

 

Więcej info na

Pozdrawiam ASSHunter

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Klan HoOLS poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu!

Leader : Mason , Boo$k! , Active

Powstał w 2005 z inicjatywy dwóch przyjaciół , którzy postanowili stworzyć po pracy klan który by stanowił odskocznie od stresów i innych zmartwień w otaczającym nas świecie i tak narodził sie clan HoOLS z sukcesami grający na arenie SoF 2. Gramy 4 FUN i dla relaxu również jak i doświadczenia czegoś więcej serdecznie zapraszamy do naszych szeregów! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje utworzenia nowych dywizji lub wchłonięcia już istniejących. Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź naszą stronę oraz forum i złóż podanie w dziale Rekrutacja według podanego tam szablonu.

Wymagania :

Wiek +17

Kultura

Obeznanie w grze

Opanowanie

i przede wszystkim skill , jeśli masz coś więcej do zaoferowania innego niż skill , to jestes mile widziany !

 

Liczy się dobra zabawa - 4FUN & Relax !

 

Niskie pingi! , Szybkie i niezawodne maszyny , Kultura , Relax wszystko to co do zabawy potrzebne!

 

Otwieramy Dywizje CoD 4 , MW 2 i niedługo MW 3

 

Tworzymy przyszłość gamingu!

 

Gra To Nasza Pasja! Dołacz do Nas i Baw się z nami!

 

Kontakt : GG 2658031

 

Hoolash z nami ?

 

Odwiedź

Opublikowano

Klan pG# poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:collo ,tomekm

Ilość Członków:12

Własny Serwer:Tak

Wymagania:Dobra Gra Częsta Dobry Poziom

GG:35065641

TeamSpeak3:

IP:

188.165.154.158:5310

 

Wersja:1.6 PM i HC

Stronka

 

 

Prosimy Składzac Podania Do Klanu pG# PolishgaminG

 

Dziękuje*

Opublikowano

szukam chętne osoby do klany cod4 wT|Team

 

 

co oferujemy:

 

serwery publiczny cod4 promodlive

Ip:178.19.106.202:28961

Ip:178.19.106.202:28963

serwer prywatny cod 4

serwer ts3

 

 

 

czego oczekujemy:

 

wiek 18 +

skill low+/med -

kultury osobistej

 

 

Kontakt:

 

xfire: schooter1989

www.white-team.pl

Opublikowano

Witam!

Szukam klanu w grze Call of Duty 4

Mój nick w grze to Joni.mam 55lvl i moje ulubione bronie to AK74u,AK47,Scoope

Kontakt : gg/xfire/skype

GG: 38441905

Xfire: 19pony96

Posiadam Wersję coda 1.7

Opublikowano

Klan Creative e-sport, szuka chętnych graczy do clanu

:)

Leader : Joni/Devioo

Ilość członków : 3/10 - Gaming po reaktywacji więc szukamy na nowo teamu :)

Własny serwer: nie - szukamy sponsoringu

Wymagania :

- Ukończone 15+ lat

- TeamSpeak3 (sprawny Mikrofon)

- Xfire

- Gadu Gadu

- Możliwość płatności składek :)

Kontakt z cL :

skype - subcio09 (joni)

GaduGadu - 38441905 (joni)

xfire - 19pony96 (joni)

TeamSpeak3 - Aktualnie wygasł (28.11.2011)

Wersja CoD4 1.7

Chcesz dołączyć do nas ?, napisz do Leader'a na gg albo xfire.

Szukamy Sponsoringu :

Oferujemy :

- +/- 50 Unikalnych Wizyt Dziennie

- Płatny hosting

- Przejrzystą Stronę

- Wasz Logotyp/Herb w Widocznym Miejscu

 

Oczekujemy :

- 30+ Unikalnych Wizyt Dziennie

- Płatny Hosting

- Przejrzystą Stronę

- Nasz Logotyp w Widocznym Miejscu

Zapraszamy na naszą stronę do składania podań

Opublikowano

Klan Teren Prywatny *TP* poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:|NoLive|

Ilość Członków:0 czekam na was :)

Własny Serwer:Tak

Wymagania:Wszystko opisane na stronie

Wersja:1,7

GG główny kontakt :38546765

 

Oczywiscie Crack :)

 

Strona : 10). Zakaz reklamowania innych for, stron.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Gaming Creative eSport poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu.

Leader:devioo & Joni

Ilość Członków: 5 ale chce zmienić Scope i AK

Własny Serwer:Nie szukamy sponsora

Wymagania: 16 lat, mikro, niebanowanego oryginalnego guida

GG: 3325286

Xfire: t0m3ckiii

TeamSpeak: serwer jest ale siedzimy na nim gdy tylko gramy

Wersja: 1.7

 

Potrzebujemy scopera High - / high oraz ak med +. Spokojnie ogarniamy Hajów :D

ORAZ ZBIERAMY DRUGI TEAM!!!

ZBIERAM +

POMOGLEM DAJ +

 

 

 

nfsw_EMEMEMS.png

 

pclabuser.jpg

ytuser.jpg

userbar by me!!!®

Opublikowano

HoOLS Clan

 

Powstał w 2005 z inicjatywy dwóch przyjaciół , którzy postanowili stworzyć po pracy klan który by stanowił odskocznie od stresów i innych zmartwień w otaczającym nas świecie i tak narodził sie clan HoOLS z sukcesami grający na arenie SoF 2 i CoD 4. Gramy 4 FUN i dla relaxu również jak i doświadczenia czegoś więcej serdecznie zapraszamy do naszych szeregów! :) Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje utworzenia nowych dywizji lub wchłonięcia już istniejących. Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź naszą stronę oraz forum i złóż podanie w dziale Rekrutacja według podanego tam szablonu.

 

 

Poszukujemy odpowiedzialne i rozsądne! jesteś taki to pisz!

Nowy Server Call Of Duty 4 1.7 Cracked!

 

b_560_95_1.png

 

Liczy się dobra zabawa - 4FUN & Relax !

 

Niskie pingi! , Szybkie i niezawodne maszyny , Kultura , Relax wszystko to co do zabawy potrzebne!

 

Tworzymy przyszłość gamingu!

 

Gra To Nasza Pasja! Dołacz do Nas i Baw się z nami!

 

 

 

Hoolash z nami ?

Opublikowano

żlan BLIGHT-GAME.PL poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Info o klanie

Leader:FeriX oraz ziom

Ilość Członków:2

Własny Serwer:Od pierwszego stycznia sponsoring

Wymagania:

Skype:nie

GG:nie trzeba ale dobrze jak jest

Xfire:tak

TeamSpeak

Wersja:1.7

Oryginalna wersja.

Granie na promodlive!

Chcesz do nas dołączyć zarejstruj się!

 

Złóż podanie!

 

 

 

///Topiki połączone

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!.

Szukam klanu w Call of Duty 4!

Mój nick w grze to : BlessPL posiadam 55lv i moją ulubioną bronią jest ak 47

Kontakt :

GG:5828970

Skype:

Xfire:brak

Posiadam Wersję CoDa:1.7

JESTEM FAJNY :D

ZBIERAM +

cooltext572507794.png

Opublikowano

Klan kzS# poszukuję chętnych graczy którzy dołączą do naszego clanu Klan istnieje 6 miesięcy trzyma się bardzo dobrze . Występujemy na eslu gramy bardzo często spary , OneDayCup'y itp

Leader:Naveon

Ilość Członków:8

Własny Serwer:Tak

Wymagania:

Minimum 15 lat

Czysty CoD4 / Na serwerze są wszystkie zabezpieczenia

Mikrofon

TeamSpeak3

Wpłaty na serwer 6 zł miesięcznie

Skype:-----

GG:13707616

Xfire:mrnaveon

TeamSpeak:extra.teamspeak.pl , pierwszy kanał vipowski

Wersja:1.7 gramy tylko na promodzie !

Oficjalnie Szukamy Sponsora oferujemy wiele osiągnięć na polskiej scenie cod'a , uważam iż Nasz gaming ma przyszłość

12674.png Zapraszam
Opublikowano

HoOLS Clan

 

Powstał w 2005 z inicjatywy dwóch przyjaciół , którzy postanowili stworzyć po pracy klan który by stanowił odskocznie od stresów i innych zmartwień w otaczającym nas świecie i tak narodził sie clan HoOLS z sukcesami grający na arenie SoF 2 i CoD 4. Gramy 4 FUN i dla relaxu również jak i doświadczenia czegoś więcej serdecznie zapraszamy do naszych szeregów! :) Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje utworzenia nowych dywizji lub wchłonięcia już istniejących. Jeśli jesteś zainteresowany, odwiedź naszą stronę oraz forum i złóż podanie w dziale Rekrutacja według podanego tam szablonu.

 

Poszukujemy osoby odpowiedzialne i rozsądne! jesteś taki to pisz!

Nowy Server Call Of Duty 4 1.7 Cracked!

 

b_560_95_1.png

 

Liczy się dobra zabawa - 4FUN & Relax !

 

Niskie pingi! , Szybkie i niezawodne maszyny , Kultura , Relax wszystko to co do zabawy potrzebne!

 

Tworzymy przyszłość gamingu!

 

Gra To Nasza Pasja! Dołacz do Nas i Baw się z nami!

 

Więcej pod nr GG : 2658031 pisz śmiało

 

Potrzebujemy graczy!

 

Hoolash z nami ?

Opublikowano

Witam klan [bWH] poszukuje graczy do klanu!

Gramy często mix i spary.

Ilość Członków: 16

Posiadamy 2 serwery publiczne:

b_560_95_1.png

 

b_560_95_1.png

Posiadamy 1 serwer na spary,mixy,treningi,itp.

Posiadamy własny serwer TeamSpeak!

Posiadamy 2 składy: Główny i Akademia

Wymagania:

Minimum 16 lat!

XFire

TS3

Mikro

Umiejętność gry na Promodzie

Wersja: 1.7

Liczba miejsc jest ograniczona!!!!

ZE WZGLEDU NA ZMIANE IP SERWERÓW SPADLA GRYWALNOŚĆ GRACZY NA SERWERACH!!!

Kontakt:

Xfire:konanzc

Opublikowano

Siema :), mój nick to GenesiS, mam lat 16 poszukuje gamingu na poziomie.

Nie sprawiam kłopotów w czasie meczu ani podczas zwykłych pogaduszek.

Gdy mam zapłacić składkę płacę ją w terminie. Nigdy nie raguje na meczach tym bardziej na cupach.

Grałem jednego cupa w swoich życiu. Jestem w miarę nowym graczem. Mam nadzieję, że wskoczę do jakiegoś ogarniętego teamu. Szukam Drużyny na broń AKu.

Gram na CoD4 1,7 - promod

 

Kontakt :

 

xfire - iceskate

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

 

Szukam chętne osoby do klany wT|Team COD4 I COD MW3

 

co oferujemy:

serwer publiczny cod4 promodlive Ip:178.19.110.26:28960

serwer prywatny cod 4

serwer ts3

 

 

czego oczekujemy:

wiek 18 +

skill low+/med -

kultury osobistej

 

Kontakt:

xfire: schooter1989

Steam:schooter989

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka, Mój nick to : Wilczu, mam 16 lat poszukuje teamu.

Gram w CoD4 v1.7.

W czasie opłacam składki, miałem mutacje, pełen ogar na ts...

Jestem w miare dobrym graczem ogarniam dobrze AKu, nie raguje i nie sprawiam problemów w teamie.

BRON : AKu

Kontakt xfire :

-prowilczu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...