Skocz do zawartości

jeki20

Members
  • Postów

    85
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia jeki20

  1. Niestety nie pomoglo co jeszcze mozna zrobic;/?
  2. Ciezko mi powiedziec co to jest .Niestety kolega moze grac caly czas;/ za staranie leci -
  3. Witajcie mam taki problem.Chce pograc z kolega przez stema w ta gre ale przy wlanczaniu jest tak laczenie z spiral knights a pozniej wyskakuje w tej chwili gra jest niedostępna spróbuj za jakiś czas koledze dziala nie wiem co moge zrobic. mam Win 7 bylo robione: -Reinstal steama x2 -Reinstal gry x3 nNic nie pomaga prosze o pomoc beda + lub - pewnie zly dzial ale nie wiedzialem gdzie to wpakowac ;] .Wrazie co prosze o przeniesienie i przepraszam za klopot
  4. jeki20

    [Problem] Doku Craft

    Witam po wrzuceniu teksurek dokucraft i uzycicu mcpatchera mam taki problem ze ta wystajaca trawa z ktorej leca nasiona wyglada jak zielony x . Dodam ze wszystko wyglada normalnie.... Brak polskich znakow-wina klawiatury
  5. jeki20

    Plikiserwerowe

    WItajcie ,nie wiem czy jeszcze mozna ale poszukuje plikow serwerowych albo poradnika jak zainstalowac do orginalnego serwa z minecraft.com pluginy takie jak : permissions [bridge] [lift up] (nie pamieam nazwy pluginy ] i latajacy dywan czy jezeli nie wgram permission to wszyscy beda mogli kozystac z dywanu i tych mechanizmow? Prosze o szybka odpowiedz lub podeslanie linku do poradnika jak wgrac mody. Brak polskich znakow- wina klawiatury
  6. jeki20

    Expienie zhyper mu

    Witajcie gralem kiedys w juz w Zhypermu mialem chyba 40 rr zale zapomnialem paswo od niedawna zaczolem od nowa i teraz mam 1 rr mam peleryne i exe bron reszta smieci ze sklepu mam 339 lvl i jestem na blue golemach spokojnie daje rade ,ale exp idze jak krew z nosa .Gdzie mozna expic na tym rr i na tym lvl dodam ze jestm dl oczywiscie na kantaru remain nie daje rady i nie daja mi pt....Gdzie moge wmiare szybko nabijac lvl. 2 Gdzie dropi taki palacy sie miecz ktory ma czerwona nazwe? 3W co napoczatek pakowac DL>? 4Dziala jeszcze jakis bug na pieniadze (bardzo potrzebne) Przepraszam za brak polskich znakow - wina klawiatury...
  7. WYBIERZ ODPOWIEDNIEGO DLA TWOJEGO SYSTEMU http://www.minecraft.net/download.jsp Prosba o clienty zabroniona,piractwo zabronione... Sorka za brak polskich znakow-wina klawiatury.
  8. Witajcie wgralem sobie wczoraj z 7 modow a pozniej TooManyItems patrze jakie itemki doszy a tutaj kolorowe szkla ss: http://imageshack.us/f/838/szklo.jpg/ Czy ktos wie z jakiego moda jest to szklo oraz jak je zrobic . Probowalem przetapiac pisaek kolorowym drewnem oraz malowac je barwnikami ,ale nic nie dziala prosze o pomoc. BEda +lub - Przepraszam za brak polskich znakow (wina klawiaturki).
  9. Witajcie mam takii probem jezeli sciagne mody ktore chce dzieki ModCraft to minecraft niedziala ,forum minecrafta z modami nie dziala... Potrzebuje do minecrafta 1.6.6 : Single Player comands Mo' Creatures Piston mods[jezeli sie da] Nether Craft Jezli ktos ma te pliki pliki na kopmie to niech w rzucili do monecrafta.jar i wysle Oczywiscie bedzie za to limit ++++ lub ------ Przepraszam za wszystkie problemy...oraz brak polskich znakow [wina klawiatury]
  10. Mam takie pytanie czy jest jakis poradnik jak zrobic taki spadajacy piasek na dzwignie?
  11. No wlasnie tylko minecraft;[
  12. jest na max Nie popisales sie jak robilem tyle zeczy to chyba wiadmo ze mam odgloszony...
  13. Witajcie gralem na piracie wszystko bylo ok. Zakupilem orginalna wersje Ok instaluje loguje sie nie ma glosu;/ Reinstal nic;/ audiomod nic;/ Bez dzwieku nie da sie grac .Prosze was oszybka pomoc co jeszce moge zrobic. Pisze dla leniwych reinstal-byl audiomod-byl mody jakie mam to - Mo' cratures oraz to z netherem Przepraszam za wszystkie bledy .Nie mam polskich znakow . Daje ----- lub +++++++ Uwaga problem jest juz od okolo 2 tyg w orginalnej wersji niegdy nie mialem dzwieku .
  14. jeki20

    Teleport

    Ol naprawde jestem w tym epickim miejscu .Dzieki wielkie masz 5 napisz czy zbierasz + czy - jak co chodzilo o miejsce z Przygody z Minecraft part 47- Kroniki Podróżnika wpis drugi
  15. jeki20

    Teleport

    Witam mam seda pewnego gracza.Podal mi fajne cordy dalekooooo od respa.Poszukuje programu dzieki ktroemu bede mogl sie tam teleportowac bez problemu ;/ niestety mineedit nie dziala .;/ Beda + lub - Uwaga nie moge pisac polskich znakow ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...