Skocz do zawartości

AderiQ

ProUser
  • Postów

    499
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Sumoner"s Rift

Ostatnie wizyty

2 859 wyświetleń profilu
  1. Rekrutacja do gildi Nazwa gildii: Aincard Nick przywódcy: AderiQ Serwer: w8 Nick oficera: RóźowyObornik Dodatkowe informacje (ewentualne wymogi): Wymagana najlepiej codzienna obecnosc oraz wykorzystywanie wszystkich punktow awanturniczosci. Kontakt: na forum lub w grze -Trener 56% -Skarbiec 50%
  2. http://zapytaj.onet.pl/Category/015,009/2,22546030,Niemiecki_lepsze_zdjecie_pomocy_prosze_bardzo_wazne.html
  3. Widac polaczki musza rage walnac i postawiac wardy . Przez takich jak wy przegrywa sie rankedy ;/
  4. wszystko dzialalo procz rankedow (ktory akurat tez gralem)
  5. AderiQ

    Elo hell

    ja mam inne pytanie czemu dostawalem za rankedy po 40pkt elo teraz max po 17/18 wtf? ;/
  6. AderiQ

    Malzahar

    na mane nie oplaca sie brac run pod malza. Ma skilla ktory po zabiciu minona dostaje mana jak jest wymaksowany na 3 to na luzie wszystkie minony wybije.
  7. AderiQ

    Nick na piracie

    Jak mozna zmenic nick na piracie pisze mi id .... i tak dalej?
  8. Ten server to dno. Reklama do dupy nic nie jest opisane zadne komendy na prace czy cos. Nie wiedzialem na poczatek co robic,szukalem regulaminu czegos do pomocy lecz nic nie znalazlem administracja rozmawia tylko miedzy soba na graczy ma wyje...
  9. AderiQ

    Darmowe RP

    Jezeli potrzebujecie rp za free dokladnie 975 musicie zalozyc 10 kont wbic 5lvl i to tyle Zawsze mozna poprosic kolege o pomoc. Pozdrawiam Jezeli ktos chcialby pomoc odwdziecze sie tak samo pisac PW! Ref
  10. Server Sawanis (Free Build) On Pon 12-24 Wt 12-24 Sr 12-24 Pt 12-24 Sob 12-24 Nie 12-24 W kazdej chwili godziny moga uledz zmianie. Adres IP: Sieci: Sawanis1 Sawanis2 Sawanis3 Bez hasla! [/b] Cala masa roznych pluginow! Server postawiony na bukkicie. Administratorzy: Aderik Kewez Chcesz nim zostac napisz podanie na hamachi lub pod tematem!.
  11. ale o co chodzi ? mozesz to jakos opisac?
  12. Tez prosze o jakis build pod Ezraelza . Co prawda build No Sound jest bardzo dobry lecz chce wyprobowac tez inne czekam na propozycje + leci
  13. Witam mam problem.Nie wiem jak to zrobilem ale gdy chce wlaczyc menadzer zadan wciskam (ctrl+alt+delete) wyswietla mi sie komunikat: Menadzer zadan zostal wylaczony przez administratora. Gdyby ktos wiedzial jak moge go wlaczyc prosze o informacje!
  14. AderiQ

    Escape By Miro4you

    Pozdro koles jebniety jestes temat do usuniecia znajdujemy sie w pokoju z bedrocka i nie mozna sie wydostac!
  15. Dla ulomych i debili (joke) bez - w hamachi -_-
×
×
  • Dodaj nową pozycję...