Rekrutacja do gildi
Nazwa gildii: Aincard Nick przywódcy: AderiQ Serwer: w8 Nick oficera: RóźowyObornik Dodatkowe informacje (ewentualne wymogi): Wymagana najlepiej codzienna obecnosc oraz wykorzystywanie wszystkich punktow awanturniczosci. Kontakt: na forum lub w grze
-Trener 56%
-Skarbiec 50%
na mane nie oplaca sie brac run pod malza. Ma skilla ktory po zabiciu minona dostaje mana jak jest wymaksowany na 3 to na luzie wszystkie minony wybije.
Ten server to dno.
Reklama do dupy nic nie jest opisane zadne komendy na prace czy cos.
Nie wiedzialem na poczatek co robic,szukalem regulaminu czegos do pomocy lecz nic nie znalazlem administracja rozmawia tylko miedzy soba na graczy ma wyje...
Jezeli potrzebujecie rp za free dokladnie 975 musicie zalozyc 10 kont wbic 5lvl i to tyle
Zawsze mozna poprosic kolege o pomoc.
Pozdrawiam
Jezeli ktos chcialby pomoc odwdziecze sie tak samo pisac PW!
Ref
Server Sawanis (Free Build) On Pon 12-24 Wt 12-24 Sr 12-24 Pt 12-24 Sob 12-24 Nie 12-24 W kazdej chwili godziny moga uledz zmianie.
Adres IP:
Sieci:
Sawanis1
Sawanis2
Sawanis3
Bez hasla! [/b]
Cala masa roznych pluginow! Server postawiony na bukkicie. Administratorzy: Aderik Kewez Chcesz nim zostac napisz podanie na hamachi lub pod tematem!.
Witam mam problem.Nie wiem jak to zrobilem ale gdy chce wlaczyc menadzer zadan wciskam (ctrl+alt+delete) wyswietla mi sie komunikat:
Menadzer zadan zostal wylaczony przez administratora.
Gdyby ktos wiedzial jak moge go wlaczyc prosze o informacje!