Ten klimat,muzyka jak ja to kocham zresztą co ja pierdole wszystkie gry Blizzarda są idealne i mam je wszystkie od Diablo po Wowa i SC.
Postacią jaką grałem to Barb,Nekro.
Witam otóż mam ten problem od dłuższego czasu ale dopiero teraz o tym pomyślałem.
Kiedy chce włączyć Diablo muszę czekać 15-10 minut jest to trochę uciążliwe i chciałbym aby włączało się szybciej dodam ze mam Win 7.
Bardzo bym był wdzięczny za pomoc
A jaką masz wersje bo niektórzy mieli ten błąd ale mówili ze patch 1.12 im w tym pomógł może faktycznie pomaga bo też mam tą samą wersje spróbuj jeszcze tego
Czekam,czekam zobaczymy czy coś z tej 4 będzie bo 3 część miała być ostatnią no zobaczymy ale nie wiem czy będę miał już tyle czasu na gry...
Jeszcze mam do oblukania Diablo 3 na X360 i GTA V.