Witam. mam taki problem jak włączam kamermoda SF to jak wbiłem na postać chce otworzyc eq naciskam ,,i'' i nic chce użyć skilla ktury jest
ustawiony na 4 naciskam 4 na klawiaturze i nic chce chodzic lub bić postacią naciskam spacje i strzałki i W,A,S,D i nic czekam na odpowiedzi daje +++++ ))))))))))))))
mam najnowszego kamermoda (24.05.2011)metin PL z 2010 r