Skocz do zawartości

VenomixD

Members
  • Postów

    57
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia VenomixD

  1. Admin dodaj więcej slotów bo wbic nie moge
  2. Siema. Dzisiaj grałem sobie na serwerze minecraft. Chciałem iść do kopalni i zostawiłem w skrzynce diamenty żeby jak się zabije miał diamenty. Gdy wróciłem jakiś koleś wszedł na moją działke niewiem jak otworzyl drzwi i skrzynkę (miałem zablokowaną mogicznym zakleciem czy jakos tak pisze i nikt inny nie może sie wbic),i zabrał mi moje diamenty!. Czy ktoś wie jak na multiplayer można otworzyć taką skrzynke zablokowaną?
  3. Siemka. Czy są jakies aktualne bugi na xenoxMT2 JEZELI TAK TO JAKIE?
  4. Hejoo. Mam problem. Gdy stawiam serwer i ja sobie normalnie gram to mój kolega nie może wejść. Ładuje mu się ostatni etap do 100% i pisze "Completed" i nic się nie włącza nie wiem czemu (u mojego kolegi). Proszę o pomoc nagradzam +usikami :-)
  5. @Refresh
  6. sciągnąłem jave najnowszą i nic
  7. Witam. Mam taki problem: gdy włączam minecrafta pokazuje mi się takie coś: Licze na szybką odpowiedź daje +++++++++++
  8. Witam szukam too many items i single player commands do minecrafta 1.6.6 jeżeli ktoś ma prosze o link daje +++++ )
  9. Witam. czy w najnowszej wersji minecrafta (1.6.4) będą działać mody z wersji 1.5.1 ? czekam na odpowiedzi daje ++++++
  10. Witam. mam taki problem jak włączam kamermoda SF to jak wbiłem na postać chce otworzyc eq naciskam ,,i'' i nic chce użyć skilla ktury jest ustawiony na 4 naciskam 4 na klawiaturze i nic chce chodzic lub bić postacią naciskam spacje i strzałki i W,A,S,D i nic czekam na odpowiedzi daje +++++ )))))))))))))) mam najnowszego kamermoda (24.05.2011)metin PL z 2010 r
  11. Szukam jakiegoś MH na privy z 2010 r jeżeli ktoś ma prosze o link daje +++++
  12. A nie ma innego sposobu ? Jestem Hosterem Serva Pomożecie ?
  13. a jak włączyć tymi plikami NismonS-a BO je mam ale nie wiem jak używać OK dzieki masz ++++
×
×
  • Dodaj nową pozycję...