Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of Craft 24/7 [no-premium][no-hamachi] [FB]+[SV]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

logobsd.th.png

http://imageshack.us...73/logobsd.png/

 

 

Szukasz serwera w wersji 1.0 z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zacząć świetnie się bawić w świecie World of Craft!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - 188.165.198.146:21418

 

 

 

czasonline.png

Serwer chodzi 24/7!

 

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: Ryokoda

Admin #1: WACEK

Admin #2: chillouut

Moderator #1: Sebek4321

Admin #3: Supcio (mikiii123) - Zbanowany za niszczenie serwera...

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

Screenshooty - http://imageshack.us...1117185233.png/

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Serwer [FB]+ [sV] w oficjalnej wersji Minecraft 1.0 !Zapraszamy na nasze forum. Link znajdziecie w czacie na serwerze!

Liczba Slotów: 10 -> Zostanie zwiększona wraz z przyjściem nowych graczy!

@edit 11.11.2011r. Od dzisiaj serwer w pełni sprawny. Wszystko zostało naprawione. Właściciele poprzednich działek pisać do admina

o ponowne ich otrzymanie. Zapraszamy na nasz serwer!

PvP w miastach OFF. Od rozwiązywania konfliktów jest PvP Arena

:D. Zapraszam również na Mob Arenę ;)

 

 

chceszmiec.png]

Edytowane przez Kakauo

kb515d.png

 

Opublikowano

Nie polecam serwera! Admin okłamuje, mówi że pvp off to wszyscy są spokojni a tu nagle jakiś pedał do mnie podchodzi jak buduję dom i mnie ded. Również admin daje itemki jak się go poprosi, no bez jaj!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mikiii123 edytowałeś posta dzieciaku bo za niszczenie serwa jako admin, bana dostałeś co nie? Nie lubię takich dzieci... a ty Desret mówisz, że admin daje itemki... Po 1 itemki dawał Moderator, ale już wyleciał z team'u, po 2 pvp jest off tylko w miastach więc proszę nie kłam, że Cie ktoś w mieście zabił... Tak to jest jak sie idzie na odludzie i domek buduje nie prosząc Admina o cuba...

kb515d.png

 

  • 10 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...