Panowie, mam problem, miałem Silvera, ale nie używałem bota i nie udzielałem się na forum, więc zostałem "zdegradowany". Rozmawiałem z adminem, z rozmowy wynikło, że silvera nie odzyskam, ponieważ nie zgłaszałem bugów itd. a ja nawet tego bota nie zacząłem używać... Więc teraz moje pytanie brzmi - co mu napisać, żeby odzyskać to konto (po polsku, z tłumaczeniem nie ma problemu), lub czy uda mi się po zmianie IP załatwić nowe konto z silverem?