@up mi tak synek z osiedla zrobił user tego forum o niku siekiera taka lama ja mu za 35 zł sprzedałem 55 knaja i dałem mu all z e-mailem potem padł kilka razy i przyszedł mi naklepać za to że grałem na jego koncie co do tematu to współczucie jak było to na allegro to napisz do servisu