Skocz do zawartości

RLZ

Members
  • Postów

    418
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O RLZ

  • Urodziny 20.03.1997

Metody kontaktu

  • GG
    Raz, Dwa, Trzy, Osiem,
  • Skype
    michael_snake

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Miasto Seksu i Biznesu

Osiągnięcia RLZ

  1. RLZ

    [Problem] 1.0.0 i owce

    Wiem, wiem już mam w stadzie z 50 owiec ;d;d;
  2. RLZ

    [Problem] 1.0.0 i owce

    Na 1.8.1 w ogóle nie widziałem owiec chyba wgl się nie spawnowały a we wcześniejszych wersjach normalnie odrastała
  3. RLZ

    [Problem] 1.0.0 i owce

    Witam mam taki problem, że w wersji 1.0.0 owcom nie odrasta wełna, i to jest bug? czy tak ma być?
  4. RLZ

    [Szukam] Escape

    Odświeżam
  5. RLZ

    [Szukam] Escape

    Już tam patrzałem, tam żaden link do downloadu nie działa ale i tak dzięki
  6. RLZ

    [Szukam] Escape

    Witam. Poszukuję fajnych mapek escape najlepiej tak na 15-20min, ponieważ chcę je nagrać na YouTube. Szukałem już na forum tutaj mapki i nic takiego ciekawego nie znalazłem tylko parę mapek. Nagradzam plusami lub minusami jak kto woli. Możecie linków do tych mapek wysyłać mi nawet setki i tak w każda zagram ). Pozdrawiam RLZ
  7. RLZ

    [Pomoc] Błąd przy uptade

    Nie działa nadal ;/
  8. Witam mam taki problem gdy zainstalowałem WarRocka to pobierały się jakieś uptade no to czekam i na 5 chyba wyskoczył mi taki oto błąd: Proszę o pomoc )
  9. RLZ

    Z: Airo [PL] [DEDYK]

    Mam kamer moda do tego serwera wystarczy sciagnać kamer moda http://www.wupload.com/file/85178007/Metin2Mod_2010SF_09082011.exe i potem plik który trza zamienić http://www47.zippyshare.com/v/10573871/file.html
  10. RLZ

    Poszukuje server

    Witam. Poszukuję taki server aby była wprowadzona waluta na server, aby był główny sklep gdzie można by było sprzedać jakieś rzeczy, aby można było robić hodowle np zboża, trzciny cukrowej itp. i server bez hamachi. I lepiej by było aby server byłby dla graczy premium. Z góry dzięki, nagradzam plusikami lub minusikami jak kto woli. Pozdrawiam RLZ
  11. Robię sygnatury związane z MineCraft'em każdy kto chce sygnaturkę, proszę pisać według wzoru: Wymiary: Co ma być na sygnaturze: Materiały (nie konieczne): Możesz nagrodzić plusikiem
  12. Coś mam problem z tą stronka ze skinami nie chce mi odpalić. Nie wiem czemu ale i tak łap plusa @Edit Już problem rozwiązany w twoim linku tylko usunąłem myślnik i już działa. Dzięki za pomoc
  13. Witam. Mam taki problem, zakupiłem sobie właśnie oryginalnego MineCrafta tylko, że nie wiem jak zmienić skin sobie, proszę o krótki dobry poradnik. Nagradzam plusami lub minusami jak kto woli. Dzięki z góry i pozdrawiam
  14. Mrucznik kosi gram na nimi kilka dobrych miesięcy server Pro zapraszam
  15. Ehh nie zauważyłem sorki za temat ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...