-
Postów
1 228 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia Arialll
-
Czy jest jakaś realna szansa przywrócenia normalnego czasu wczytywania stron na tym forum? Przecież czekanie 7 sekund po zmianie działu to jest jakieś nieporozumienie. Mamy 2017 rok a to działa jak w 2007... Odechciewa się wchodzić na to forum na prawdę...
-
-
Idź mnie stąd Wolen nie znasz się to nie siej większej paniki bo ja chwalę prawdę a prawda jest taka, iż amatorzy konfigurują serwer webowy więc będą lagi proste, mimo tego każde inne duże forum zagraniczne nie miało problemów z migrowanie 30 razy więcej użytkowników, tematów niż to forum więc prosta sprawa, błędna konfiguracja www.
Na chwilę obecną aż do odwołania będzie wielka zamulka forum, aż w końcu ogarną swój tyłek w praktyce a nie w teorii. Amen.
-
-
No i skończyło się nagrywanie ze śmieciowych serwerów byle by był hajs
Miernoty Ytberskie eh 
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
@Husoc podobno wywalają filmiki z prywatnych serwerów metin2
GameForge zaczął chyba walkę -
@matikmz szkoda, że 5 lat za późno...
-
@kaszana wraca
-
Zapoda ktoś może link do Wołynia? Tylko bez jakiś gównianych rejestracji..
-
Z tym Neliosem to jest po prostu kpina w biały dzień to co zrobiliście. Łamanie regulaminu z premedytacją mimo masy zgłoszeń od graczy. Teraz wywalacie prężke jak ktoś hajs zgarnął i serwer zaraz padnie? @Kubek powiedz mi chłopie czy Ty myślisz czasem?
-
A ja chciałbym się zapytać gdzie jest słowo ,,Przepraszamy'' za odwalenie nieprawdopodobnej fuszerki. Myślę, że graczom, którzy wpakowali hajs w serwer takie słowo się należy @Makin
-
Wykreować ze spawacza boga przypisując mu, że każda krytyka MPC i serwerów jest na jego polecenie a potem jęczeć jaki to on jest zły

-
będzie do oświadczenie czy perfidnie czekacie aż sprawa ucichnie i ludzie zapomną? ;p
-
Kto zezwolił na publikacje Neliosa? Przecież gołym okiem widać podobieństwa do Barii Sensuala. Zidiocieiście czy ktoś wam płaci za przymykanie oka?
