Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Dlaczego nikt nie gra Nunu+Galio?


misiek2025

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zastanawiam się czemu nikt nie gra Nunu+Galio. Ult Combo za Bilion DMG. Wyjaśniam jak to działa: Nunu i Galio używają ulta. Galio prowokuje wrogów, przez co nie mogą uciec ani przerwać castowania ulta Nunu. Żeby to zrobić efektywniej, Galio musi użyć ulta ok. 0,5 sec, zanim wrogowie zaczną działać. To jest połączenie AoE (Team Fight Roll Out!) Na pojedynczą jednoskę można Rammus, Shen etc, ale to mniej efektywne. Napiszcie co o tym sądzicie.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

bo w 1vs1 nic nie zrobią i w late to kazdy assasyn powinnien ich zjechac ,wystarczy mobilnosc i te polaczenie nic nie robi

w early zjedzie ich prawie wszystko (jezeli nie wszystko)

­

Opublikowano

Sorka, mi chodziło np. Galio mid i Nunu jungle. Napisz, w czym mobilność pomoże, skoro jesteś sprowokowany o.O I jak 1 Assasyn zjedzie 2 OffTanków ? o.O

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Nie tylko galio + nunu, ale takze amumu . Kiedys probowalismy z kolegami to zrobic, jezeli uda wam sie zlapac 5 lub 4 w ta plapke to tf wygrany i mozna dzieki temu wygrac gre, ale nie jest tak latwo to zrobic.

Opublikowano

Nunu nie skaluje sie z late, poza tym sporo osób nim gra teraz w jungli, nie wiem czemu go nie widzisz, a te połączenie jest dobre tylko w teorii bo i tak tego nie wykonasz, a po prostu jest wiele lepszych picków niż galio. Kto mówi o 2vs1 przecież zjedzie ich pojedyńczo.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Nie mówię że go nie widzę, tylko że nie widzę tego połączenia. Co do tego że trudno wykonać, to nie wiem jak koślawo gracie, przecież w TF'ach zazwyczaj wrogowie są skupieni w jednym miejscu.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

LooooL? To jak ty chcesz się ustawić, żeby Was (wrogów) nie złapało ulti Galio i Nunu? Bo albo jestem ślepy, albo ich ultimat'y mają wystarczający obszar na złapanie 3-4 osób (ADc typu Tristana, Caitlyn nie ma szans)

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

taki zed usunie nunu zanim on do niego dojdzie

ŻE CO QRFA? Assasyn za **uja nie zdejmnie OffTank'a na combo..... + fakt, że Galio ma taunt'a.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

LooooL? To jak ty chcesz się ustawić, żeby Was (wrogów) nie złapało ulti Galio i Nunu? Bo albo jestem ślepy, albo ich ultimat'y mają wystarczający obszar na złapanie 3-4 osób (ADc typu Tristana, Caitlyn nie ma szans)

Nie ma szans? Tristana wyskoczy swoim skillem, to samo Caitlyn(odskok). Do tego flashe. Masz w ogóle 30lvl? Chyba grasz w inną gre :D

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Nie ma szans? Weź wyjdź, Tristana wyskoczy swoim skillem, to samo Caitlyn. Do tego flashe. Masz w ogóle 30lvl?

A ty masz chociażby 1 IQ? Mi chodziło o to, że nie ma szans złapać przez w **uj duży Range...

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Bo grajac takim polaczeniem zazwyczaj nie ma late.. Galio nie wycarruje , nunu tez .. Mozna liczyc na bota i topa , no ale wlasnie ... Miec nadzieje to juz gracze wola pewnego picka i gorszego team compa niz dwa usselesy.

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

Bo grajac takim polaczeniem zazwyczaj nie ma late.. Galio nie wycarruje , nunu tez .. Mozna liczyc na bota i topa , no ale wlasnie ... Miec nadzieje to juz gracze wola pewnego picka i gorszego team compa niz dwa usselesy.

Jesteś moim mistrzem... Nunu i Galio Usseles? Chyba jak sie gra na Touch Pad'zie

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano


Naucz się poprawie formułować zdania by nie wprowadzać ludzi w błąd, nie nie mam nawet 1 IQ mam nadzieje że poczujesz się fajny. Pytasz się ludzi dlaczego nie gra się takim połączeniem, oni Ci tłumaczą, to jeszcze na nich najeżdżasz, że nie mają racji. Brawo :)

O właśnie przykłady

 

Jesteś moim mistrzem... Nunu i Galio Usseles? Chyba jak sie gra na Touch Pad'zie

ŻE CO QRFA? Assasyn za **uja nie zdejmnie OffTank'a na combo..... + fakt, że Galio ma taunt'a.

Po co się ludzi pytasz? Przecież Ty wszystko świetnie wiesz.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

 

Naucz się poprawie formułować zdania by nie wprowadzać ludzi w błąd, nie nie mam nawet 1 IQ mam nadzieje że poczujesz się fajny

Ja wierzyłem, że ludzie są istotą myslącą... Aż do teraz.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Zadales idiotyczne pytanie. Zbierz kolegow i zrob team z nunu i galio w teamie ,a my na mpc zrobimy podobnie z innymi pickami. Pokazemy dlaczego sa usseles bo ty tego nie zrozumiesz..

http://www.lolking.net/summoner/eune/29743227#history

 

 

 

 

Profil sławnego Kaszy - Adolfa Hipstera. Zmienił nick bo był jednym z najsławniejszych BoLowców. Jak widać wszystkie gry to praktycznie APC. Pare dni nie ma BoLa i kaszce się troszku spadło ale dszelendszer będzie.

Opublikowano

poza tym wystarczy ze jednej osoby z cc nie złapiecie, i ona przerwie naraz ulta nunu i galio, to by było op tylko wtedy kiedy wiesz ze złapiesz wszystkich 5, a to nigdy nie jest D: poza tym tope widzac taki enemy team powinien zbudowac to gówno co usuwa cc`ki + tygiel od supporta, to juz sa 2 osoby które moga sie wydostać

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Nikt nie gra Nunu !? Widzę go w co piątym pojedyku i nawet często jest na jungli (ale częściej na supporcie) .

Z Galiem się zgodzę , bo widzałem go tylko raz . Te dwa champy nic nie robią 1v1

giphy.gif ­

Opublikowano

Jeśli uda ci się złapać chociaż 3 osoby w TF tym combo to faktycznie można by coś zrobić. Ale to wymaga ogromego ogarnięcia no i szczęścia.

BTW Imo Galio to useless champ....

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

Jak ktoś widzi galio w enemy to bierze xina do jungli i nie ma galio w tfach.

Inna sprawa to taka że trudno złapać wszystkich, chyba że trapując:<

League of Legends

Opublikowano

Jeden stun w nunu i po twoim ultimacie, tyle w temacie, faktycznie Galio champ zapomniany. No i nie wyzywaj bez sensu. :) Assasyni jadą nunu na combo - bez dwóch zdań.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...