Skocz do zawartości

Palla by Palavia - PixelBotPalladium.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 949 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witajcie, przejrzałem forum i nigdzie nie widzę takiego tematu, więc łapcie:

Palla by Palavia - pixel bot na palladium

• Jest wersja darmowa i premium.
  • Niewykrywalny.
  • Zawsze online!

Możliwości:

• Zbiera palladium (1800-2000/h)
  • Automatycznie włącza peta do zbierania
  • Naprawia statek, gdy ma mniej niż 95% hp
  • Zmienia konfigurację, gdy statek ma mniej niż 45% hp i ucieka z mgiełki, żeby naprawić
  • Strzela w alieny, gdy go atakują (nie atakuje innych graczy!)
  • Sprzedaje palladium gdy masz pełną ładownię (musisz mieć drugi hangar i statek na 5-2)
  • Automatycznie się aktualizuje
  • Automatycznie wznawia połączenie przy przerwaniu (działa z Google Chrome)

Funkcje Premium:

• Naprawia, gdy statek zostaje zestrzelony
  • Wysyła i ulepsza lasery sepromem lub wysyła i sprzedaje złotko (gdy sprzedaje palladium)
  • Produkuje przedmioty Hi-Tech (gdy sprzedaje palladium)
  • Naprawia Peta (gdy startuje lub sprzedaje palladium)
  • Używa umiejętności Aegisa (powinny być na pasku, albo przynajmniej widoczne)
  • Używa KOS/OS (OS/KOS zbiera, zabija alieny, ten bot naprawia, sprzedaje, naprawia peta)
  • Oczywiście wszystkie funkcje podstawowe do tego dochodzą (1-8).

Wszystkie możliwości można ustawić na bocie.

Newmenu_zps312f0a1b.jpg

Premium menu:

menupremium_zps7944ecf3.jpg

CO MUSISZ MIEĆ:

1. W miarę szybki internet bo na 5-3 są lagi
2. System Windows 7, Windows Vista
3. Przeglądarka Google Chrome
4. Statek Aegis / Vega / niektóre designy Golca - osobiście sprawdzałem diminishera, działa
- na Vege - musisz ustawić tytuł z osiągnięć, obojętnie jaki
- na Aegisa- musisz usunąć wszystkie tytuły
titles_zpsce36761e.jpg

5. Korona nad rangą, lub co najmniej kółko z wrót alfa
gates_zps9206c682.jpg

6. Twoja nazwa musi być widzialna
7. Statek na pierwszej konfiguracji nie może mieć osłon ! Ważne!
8. Druga konfiguracja jest do ucieczki więc dobrze mieć osłonki.

JAK URUCHOMIĆ:
1. Uruchom konto za pomocą Google Chrome
2. Zmień hangar na statek który będzie zbierał palladium
3. Uruchom Palla by Palavia i ustaw wszystko tak jak potrzebujesz
4. Wciśnij TAB - uruchomisz bota.

Przycisk Help - pomoc

USTAWIENIA

Help1_zps329ba3c2.jpg

cocpit_zps8149196f.jpg

settings1_zps9057d2af.png

Zaznaczone okno powinno wyglądać tak:

Selectscreen_zps75f3ac4b.jpg

Mgiełka powinna wyglądać tak:

Selectfog_zpsdc78069f.jpg

WSKAZÓWKA: Jak ustawić "Select screen" i "Select fog"

WSKAZÓWKA: Jeśli bot nie sprzedaje palladium

1. Sprawdź ustawienie Sell palladium w menu
2. Konfiguracja 1 musi być bez osłon, statek bez tego nie wyleci z mgiełki zeby przełączyć hangary
3. Musisz poprawnie ustawić w menu numery hangarów na 5-3 i 5-2
4. Przeglądarka musi być Google Chrome

WSKAZÓWKA: Odradzanie

1. Przeglądarka musi być Google Chrome
2. W menu musisz ustawić hangar do odradzania na 5-3, ma być to nieużywany statek ustawiony np na środku mgiełki na 5-3, będzie używany do teleportacji statku zbierającego
3. Uważaj na ilość napraw - możesz stracić drony

WSKAZÓWKA: OS/KOS

1. Uruchom OS/KOS
2. Otwórz konto przez Google Chrome
3. Aktywuj hangar ze statkiem na 5-3 ( statek musi być w mgiełce)
4. Uruchom wersję premium Palla by Palavia i sprawdź ustawienia. Sprawdź KOS/OS
5. Nie możesz mieć uruchomionych innych programów, tylko przeglądarka, Palla i KOS/OS
6. Wciśnij TAB aby zacząć bocenie
7. Okno musi wyglądać tak:
OS_KOS_zps1e5852d2.png

Jeżeli wszystko ustawiłeś poprawnie bot będzie działał bez twojej interwencji, oczywiście jeżeli cię nie zestrzelą, ale wersja premium odradza statek i (opcjonalnie) po 10minutach przerwy wraca do bocenia.

Wersja TRIAL - 10dni po upływie tego czasu cena 3€ przez PayPal - wersja nielimitowana
Wymagana rejestracja e-mail

Jest to pixel bot, więc niewykrywalny przez bp

VT Kodu źródłowego :

https://www.virustotal.com/en/file/3b9a1fa149d9abbf9ef0fb69fa23908bda74048774d24dcf29bed2e78f818caf/analysis/1366840389/ 

VT pliku

https://www.virustotal.com/en/file/24927e35b9a2d418a1e5c738c33b1c163966bcccfc85032ac0c5b4dfcbc75230/analysis/1369977806/

Pełną wersję Premium możecie opłacić tu: xxx

Download
Wersja Free:

http://www9.zippyshare.com/v/99697659/file.html

VT

https://www.virustotal.com/pl/file/8f2a68fcdc80c2f7484c8311d8387f7f00a5e8beeabce6b174971f7653ecbb13/analysis/1375357252/

Wersja Premium:

http://www9.zippyshare.com/v/70223824/file.html

VT

https://www.virustotal.com/pl/file/255ccd79005362137da4952dc0d282ad08315d6d3b89b9269bb712a59e35a656/analysis/1375357273/

Program nie jest mój, nie jestem jego autorem, czy resellerem, tutorial przełożony z języka angielskiego przeze mnie.

Edytowano przez patricok
płatności bez większej gwarancji

Pani Kasia

wyskakuje mi okno żeby jakiś emeil wpisać o co caman?

!! TO, ŻE NIE MA OPCJI HIDE NIE ZWALNIA CIEBIE OD PODZIĘKOWANIA ZA POMOC I NAPISANIA SWOJEJ OPINI !!

Podajesz swojego mejla, przychodzi Ci na niego kod który wpisujesz w to okienko :)

POZYCJA W RANKINGU: 79    POZIOM GRACZA: 22      FIRMA: MMO     CZŁONEK OD: 08-03-2008

KONIEC GRY-2014 :)

Pani Kasia

ok już do tego doszedłem problem w tym ze jak uruchomię bota (wszystko poustawiane ) wyskakuje mi błąd ze nie może znalesc minimapki

!! TO, ŻE NIE MA OPCJI HIDE NIE ZWALNIA CIEBIE OD PODZIĘKOWANIA ZA POMOC I NAPISANIA SWOJEJ OPINI !!

Ejcie ja jak podam e mejla nic mi na niego nie przychodzi mam z wp a potem pisze This program has been interupted by a fatal com error

Edytowano przez Aress2013

musisz załorzyc na gmail.com

Pani Kasia

A ja mam taki problem: wszystko się ładnie otwiera zaznaczam tam gdzie ma latac, wybieram done i jak daje TAB wywala mi ze program zostaje nieoczekiwanie zamkniety..

Ej no wpisuje poczte gmail (probowalem wp) i wyskakuje na 2 komunikacie This program has been interupted by a fatal com error co jest ?!

Pani Kasia

Odpaliłem na Windows 8 program działa ustawiam wszystko ale potem wyskakuje FAULT Run your ship and look , thats it is in middle of your screen. ERROR i coś tam numerki jakieś . Czytałem i gostek napisał że u niego na Windows 8 działa super ale to było na innym forum angielskim i nie mam z nim kontaktu. POmocy :D

A ja mam kilka pytań:

1.Czy na windowsie xp bd dziłać

2.Czy trzeba miec 2 hale

3.Czy jest wykrywalny

4.Ile zbiera na godzine z petem m.zbierania 3 bez pr. radarowych ??

u mnie niby wszystko ok ale jak juz zaznacze wszystko gdzie ma latac itd to mi zaraz błąd wyskakuje o mini mapce...

CAN'T FIND MINI MAPA, please open it... a mam ja włączoną(widoczną)

Edytowano przez mricht

Na drugim kompie na XP program się odpala ale ten sam błąd. Odpalam wiele razy ale nic nie pomaga ;/

@edit Teraz odpaliłem jeszcze raz na XP włączyłem Full Screen i przez chwilę jakby zaczął latać ale potem znowu wyskoczył błąd , wydaje mi się że to przez laptop , mam tu max rozdzielczość 1280x800.

Edytowano przez DelmaN

Program fajny ale ma duże wymagania chodzi mi o windowsa , tytułu itp ale ja to spełniam więc jest dobrze masz laika gdyby nie ten temat to bym się o tym programie nie dowiedział dzikęki

x

ok :D mam jeszcze lapka na windows 7 to zobacze, albo poszukam cos po angielskich forach oni tam mają zawsze jakies pomysły...

Mam taki problem bo mi się wyświetla że niemoże odnalez mapy wiecie jak to naprawić???

x

Czasami najeżdzam myszką na mapę i samo już ją znajduję albo masz w ustawieniach wyłączoną opcje Pokaż tło okna.

ok zaczoł latać ale po jakiś 15 minutach napisał mi że "Moze troche przerwy " czy coś takiego oco chodzi nazbierał 500 paldium i się zmęczył ???

@edit Ten bot to jedne wielkie gówno wady:

-Zbiera 24 paldium na 30 minut (lepiej to już pet zbiera)

-Omija paldium

-niektórych alien nie bije tak jak by icj nie widział

-Męczy się po 15 minutach i mówi że musi odpocząć (To mój kuzyn dłużej zbiera i się nie męczy)

Edytowano przez -ziomek-

x

up nie wiem o czym piszesz ten bot naprawde fajnie pall zbiera tylko jest jeden - ze sie nie naprawia po zniszczeniu (no chyba ze to tylko u mnie, jezeli tak to pomocy,jak to naprawic) wiadomo ze nie bd zbieral jak np mercava ale jak na pixelbota to jest "magia"

up ja mam swojego pixel może i niebije alien ale zbiera lepiej od tego ścierwa , a co tobie się nie pokazuje że chce otpocząć czy coś takiego ...

x

Autor tematu Napisano (edytowany)

darmowa wersja po 20minutach robi przerwę, wiesz dlaczego? BO JEST DARMOWA

wersja premium jest na 10dni - trial, można ją kupić za 3euro, nie u mnie

bot zbierał zajebiście przed wprowadzeniem tego nowego interfejsu, skoro ci zbiera 24 palladium na 30 minut, w co nie uwierzę, to nie używaj, twój problem, ja udostępniłem program, który znalazłem na innym forum

co do napraw, to chyba tylko wersja premium naprawia, do tego potrzebujesz trzeci hangar ze statkiem na mgiełce na 5-3, żeby bot przenosił statek zbierający na pallke od razu

Edytowano przez patricok

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 949 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...