Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obowiązkowa nauka historii islamu - szok


Kasumi93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamiast świat iść do przodu i żeby nie wierzyli w wymyślone bóstwa to każdy będzie zmuszany do wiary w allacha czy inne bugi... tracę wiare w ludzkość

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kur*a mac kur*a mac i jeszcze raz kur*a mac!! Poje*alo ich wszystkich ? Szukaja azylu? Niech spierdalaja do Afryki gdzie ich miejsce. Islamizacja trwa panowie i panie. Koscioly sa burzone, meczety budowane. W Belgii chcialy brudasy wprowadzac prawo Islamu, nie udalo sie na szczescie. Zolnierz nie moze nawet bezpiecznie chodzic bo ulicach swojego Kraju bo wyskoczy jakis pojebaniec z meczeta i mu utnie glowe ...Ciekawe jakby zareagowali Islamisci gdyby ktos zaczal terroryzowac ich panstwa, np. Terrorysci - Katolicy :D Lub gdyby ktos zaczal wprowadzac w ich krajach swieta wogole nie zwizane z ich stylem zycia. Chujowo sie dzieje, peace.

61093c6efb.png

 

Opublikowano

Szkoda tylko, że nie widzimy jak Chrześcijaństwo popełniało zbrodnie.... Pod tym aspektem, Chrześcijaństwo od Islamu lepsze nie jest...

 

Bo chyba mi nie powiecie, że krucjaty na ziemię świętą były ot tak o...

Opublikowano

Deso, ale tych radykalnych muslimów jest zdecydowanie więcej od tych pokojowo nastawionych. Jasne, są emigranci z konieczności, czyt - przyjeżdżają z Etiopii do Europy, bo tam mają jedną studnie na wioskę etc, a tutaj dostają zasiłki. Ale kiedyś "tolerancja" zwróci się przeciwko nam, skoro już teraz prawa MNIEJSZOŚCI stawiane są nad prawami WIĘKSZOŚCI.

Opublikowano

Szkoda tylko, że nie widzimy jak Chrześcijaństwo popełniało zbrodnie.... Pod tym aspektem, Chrześcijaństwo od Islamu lepsze nie jest...

 

Bo chyba mi nie powiecie, że krucjaty na ziemię świętą były ot tak o...

Chrześcijanie przynajmniej z tym skończyli...

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Człowieku patrz kiedy były te krucjaty. W dodatku muslimy też atakowali Europę w średniowieczu, z kim Sobieski walczył pod Wiedniem? :) Ogólnie Chrześcijan nie bronię bo to zazwyczaj bieda umysłowa, szczególnie w Polsce.

Opublikowano

Deso, ale tych radykalnych muslimów jest zdecydowanie więcej od tych pokojowo nastawionych. Jasne, są emigranci z konieczności, czyt - przyjeżdżają z Etiopii do Europy, bo tam mają jedną studnie na wioskę etc, a tutaj dostają zasiłki. Ale kiedyś "tolerancja" zwróci się przeciwko nam, skoro już teraz prawa MNIEJSZOŚCI stawiane są nad prawami WIĘKSZOŚCI.

 

I tu jest właśnie problem... Radykalizm nigdy nie był dobry, co zresztą widać nie tylko w Islamie... Bo w Chrześcijaństwie tym bardziej, widać radykalizm księży...

 

Czy Chrześcijanie skończyli z zbrodniami? W to bym wątpił, bo jeśli weźmiemy pod uwagę pedofilie księży well... W tej kwestii jest jeszcze dużo do zrobienia...

 

Ale jeśli chodzi o Islamistów... To mało kiedy mówi się o tych, pokojowo nastawionych bo media wolą mówić o radykałach...

Opublikowano

I tu jest właśnie problem... Radykalizm nigdy nie był dobry, co zresztą widać nie tylko w Islamie... Bo w Chrześcijaństwie tym bardziej, widać radykalizm księży...

 

Czy Chrześcijanie skończyli z zbrodniami? W to bym wątpił, bo jeśli weźmiemy pod uwagę pedofilie księży well... W tej kwestii jest jeszcze dużo do zrobienia...

 

Ale jeśli chodzi o Islamistów... To mało kiedy mówi się o tych, pokojowo nastawionych bo media wolą mówić o radykałach...

Trochę zboczę z tematu, ale to samo jest z chrześcijaństwem. Wyróżnia się zło Kościoła (nie zaprzeczam- jest to skostniała i zła instytucja, a Watykan pełen jest spisków) a zapomina o dobrych rzeczach.

Np. nikt nie mówi o tym, że jak masz depresję, problemy życiowe, wszystko- możesz iść się wypłakać do fajnego księdza w konfesjonale.

Nikt nie mówi o tym, że misjonarze nie tylko nawracają ludzi w wioskach, ale im pomagają i zrastają się z ich społecznością.

Nikt nie mówi o tym, że małe kościoły organizują multum festynów dzielnicowych i dobrych rzeczy (np. u mnie w mieście, kilka dzielnic ode mnie jest nieśmiertelna Parafiada- organizowany co roku festyn z fajerwerkami).

Nikt nie mówi o tym, że gdyby nie kościoły to naszej kultury by prawdopodobnie nie było. Gdyby np. idea chrześcijaństwa upadła, Europa działałaby na zasadzie Rzymu- jakieś mocarstwo wzrasta, potem upada, rodzi się nowe, wzrasta upada, wszędzie byłyby wojny, trafiali się kolejni psychiczni władcy jak Neron i panowałby CHAOS. Czy to byłoby lepsze od 1000 lat przestoju średniowiecza? Wątpię. Ba! Być może islamiści wykorzystaliby ten chaos i wprowadzili islam w Europie. To by dopiero było!!!

Nikt nie mówi o setkach zbiórek na bezdomnych czy paczki

Nikt nie mówi też o DOBRYCH, młodych księdzach z poczuciem humoru.

Niedawno byłem w seminarium, i młodzi księża to normalni, dowcipni ludzie. Gdyby nie Biblia i przykazania, robiliby nawet imprezy ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Młodzi księża tak, ale to jak się ich traktuje to jakaś patologia.

 

Słyszeliście ostatnio o księdzu, co został odwołany bo ma negatywny stosunek odnośnie kościoła? Odwołuje się teraz do Watykanu z decyzją swojego hierarchy.

Opublikowano

tak tak, więcej tolerancji i sami widzicie co się dzieje. Jak idioci rządzą i się na wszystko zgadzają to potem tak jest. Wypierdolić islam z europy bez żadnych argumentów i elo

Opublikowano

Kurw* jak to czytam to muszę się jeszcze raw wypowiedzieć. Kurwa ! Co za 3 lata będzie islam na świecie? Będzie H.U.J.N.I.A. a nie normalny świat. Nie będę się kładł na ulicy i modlił bo jakiś zjeb wzywa do modlitwy. TAKIEGO WAŁA! O KURWA! __|__ . Sory za przekleństwa ale to przechodzi wszystko!

Opublikowano

Co się tak sracie ta nauka będzie coś w stylu tego, jak teraz musimy się uczyć historii starożytnej grecji. a poza tym i tak nas to nie dotyczy.

Opublikowano

Chore, a to przez was "ateiści", jakbyście wierzyli w Boga Jahwe nie byłoby kłopotu. W Europie było by dużo katolików i żaden Muzułmanin nie miałby tutaj nic do szukania...

Teraz widzicie najpierw w Brytanii później gdzieś indziej, aż w końcu dojdzie do Polski i nasze dzieci będą miały przesrane przez was!

Aż skończy się na jednym Allah Akkbar i cała europa pójdzie się je*ać

Troszkę ponosi cię fantazja.

Opublikowano

Coś dużo na tym forumku pojawia się pytań o islamie i tematach związanych ogólnie z arabami, a to jest podejrzane nie ? Nie jest złe, że dzieciaki się uczą historii ale za dużo to nie zdrowo.

1373794396-U336505.png

Opublikowano

Jest to przesada. Osobiście uważam, że każdy powinien uczyć się historii swojego narodu, a nie obcych tak jak np. w Polskiej szkole uczymy się o historii Stanów Zjednoczonych. Jeżeli jestem Polką, powinnam uczyć się historii Polski, jakbym była Brytyjką powinnam uczyć się historii Wielkiej Brytanii.

Opublikowano

Podobnie było z żydami... pojawił się Hitler i wykrwawił ich prawie wszystkich. Teraz jest problem z muzułmanami.... sadze że dojdzie do kolejnej wojny i ktoś stanie na czele ludzi przeciwnych tym maczetowym dupkom.
Historia lubi się powtarzać.

Opublikowano

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał poglądy jak Hitler i dokona kolejnej wojny. Ja uważam że teraz będzie to ktoś z Polski...

Opublikowano

Jest to przesada. Osobiście uważam, że każdy powinien uczyć się historii swojego narodu, a nie obcych tak jak np. w Polskiej szkole uczymy się o historii Stanów Zjednoczonych. Jeżeli jestem Polką, powinnam uczyć się historii Polski, jakbym była Brytyjką powinnam uczyć się historii Wielkiej Brytanii.

Jakieś tam podstawy historii innych trzeba znać, a nie tylko swego kraju. Rzecz w tym, ze oni bedą naprawdę dużo tego uczyć, a nie najważniejsze epizody (bo teraz tez jest chyba jednej temat o islamie)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

tolerancja jest fajna tylko w słowach.Teraz ze względu na "poprawność polityczną" mają gdzieś samych siebie i robią wszystko by to ci inni mieli lepiej.Oby tak dalej,jak w anglii rozpoczną się akcje typu , mąż oblał swojej żonie twarz kwasem, to może zrozumieją jak bardzo jebnięci są że do takich rzeczy się posuwają

 

 

@Unibag, ty masz coś z głową ,prawda?Winić ateistów za to co robią islamiści,fuck logic

Opublikowano

Boże, łykacie wszystko jak lemingi.

http://www.wykop.pl/ramka/1589855/obowiazkowa-nauka-historii-islamu-od-2014-czy-aby-na-pewno/
Daliście się złapać chwytliwemu tytułowi. Typowe tabloidowe wyolbrzymienie problemu przez uogólnienie.

Jakieś tam podstawy historii innych trzeba znać, a nie tylko swego kraju. Rzecz w tym, ze oni bedą naprawdę dużo tego uczyć, a nie najważniejsze epizody (bo teraz tez jest chyba jednej temat o islamie)

Źródło?

"Just because I'm weaker doesn't make you stronger".

krul | władca | mangozjeb | technik Ascarialu s2

Last.fm

Zainteresowanych fixami na source'owe game 40250 zapraszam PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...