Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowcow ze spolecznosci MPC i MPC Racing Teamu


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nfsw+2013-07-21+18-07-36-939.png


Hehe, poczujcie się w mojej sytuacji.
Musze patrzeć gdzie samochód jedzie, na mapę we wordzie i jeszcze na mapkę na telefonie, który co chwile się blokował.
Ale przynajmniej uśmialiśmy się. :D

lewo lewo znaczy prosto nie w prawo


Następny zlot za tydzień. Dzisiaj jeszcze będzie temat z informacją.

Tutaj macie zdjęcia ze zlotu:

https://plus.google.com/u/0/photos/109684530197615393136/albums/5903119124466202641


Strzałka. :ninja:B)

Opublikowano

Konkurs na najfajniej pomalowany samochód wygrywa OJCIECCHRZESTNY:

 

oh82.png

 

Niestety nie wiemy jak się nazywa na MPCforum i dlatego prosimy, aby ta osoba skontaktowała się ze mną i w celu weryfikacji zrobiła SS z profilu kierowcy.

Też na żadnym SS nie ma tego Pana od "przodu" ale wspólnie uznaliśmy go jako najfajniejsze malowanie.

 

Zapraszam na następny zlot który odbędzie się za tydzień, wkrótce będzie temat z informacją.

Zrekrutuje nowego pana organizatora.

 

 

Pozdrawiamy Serdecznie,

Wasi lidery i "organizator". B)

 

 

 

/Ostatecznie zamykam temat, jeśli chcesz coś dodać pisz do moderatorów i oni otworzą temat.

Tutaj macie jeszcze 2 wyścigi z wcześniejszego zlotu:

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...