Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Zlot kierowcow ze spolecznosci MPC i MPC Racing Teamu


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hokd.png

69495501.png

Zapraszam wszystkich kierowców na zlot organizowany przez MPC RT.

Zlot odbędzie się 21.07.2013r. (niedziela)

Godzina: 1800

Serwer: APEX - EU



planimprezy.png

1. Spotykamy się w naszej miejscówce.

2. Sprawy organizacyjne.

Rozmowy o World'zie.

4. Przejazd przez różne hopy i wyskoki:

fc53.png

 

5. Wyścigi kierowców.

Możliwość rozegrania pojedynków do Black Listy RT.

6. Zakończenie imprezy.

Wszystkich uczestników zapraszamy na Racing Team'owego Team Speak'a:

http://www.mpcforum....pc-racing-team/

Serwer: public-t3.pl

Kanały VIP - [VIP.0]

bd5y.png

 

Hasło: racing1

Napisy "MPC" na maskach mile widziane.

Osoby spoza MPC RT mile widziane.

Opublikowano

Na zlocie będzie konkurs na najładniejszy tunning wizualny samochodu.

 

Wszyscy muszą mieć samochód marki Lamborghini. Obojętnie jaki model.

Styl malowania dowolny.

Nagroda to 4x 10 "Lubie to" na forum.

 

 

Proszę się zapoznać z trasą wyścigu i planem.

Otwieram i odświeżam.

Opublikowano

Mam nadzieję że tym razem te przystanki będą a nie tak jak ostatnio że jechaliśmy chamsko do miejsca docelowego bez przystanków. No i organizator będzie wiedział co mówi ;D

Opublikowano

Mam nadzieję że tym razem te przystanki będą a nie tak jak ostatnio że jechaliśmy chamsko do miejsca docelowego bez przystanków. No i organizator będzie wiedział co mówi ;D

Myślę że będę wiedział co mówię. :P

Mapkę będę miał na 2 monitorze to już się nie będę mylił z kierunkami.

 

Będziesz nagrywał całe spotkanie?

Ja nagram tylko wyścigi.

Opublikowano

Jaka nagroda. :D Wiadomo, że Roiccrx wygra konkurs (jak nas zaszczyci swoją obecnością). :P
Zdaje mi się, że to będzie zlot pt. "Miura Concept".
P.S. Jak będę to zrobię troszkę zdjęć. :)

Opublikowano

Akurat wolałbym, żebyście wzięli udział w konkursie beze mnie :)

Poza tym mam tylko 2 pomalowane Lambo chyba :P

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Zapraszam na zlot i do wziecia udzialu w konkursie na najladniejsze lamborghini jak i sciganta MRT ;)

Jesli macie jakies osoby, ktore nie wiedza o tym, a mogą przyjechac to zaproscie ich! Aby bylo nas jak najwięcej!

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Mam pytanie.

Czy kiedyś zrobicie zjazd na Chicane Us :/ bo ja tam gram a nie chcem zaczynać wszystkiego od nowa wiele osób z mpc forum tak by chciało

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Mam pytanie.

Czy kiedyś zrobicie zjazd na Chicane Us :/ bo ja tam gram a nie chcem zaczynać wszystkiego od nowa wiele osób z mpc forum tak by chciało

Z drugą stronę to samo, innym też by się nie chciało zaczynać wszystkiego od nowa na Chicane.

Większość osób gra na Apex EU, bo ten serwer był od początku, tylko na nim działa team.

Być może w dalekiej przyszłości będziemy się też ścigać na Chicane.

Opublikowano

Peter , oczywiście znowu będzie całe spotkanie na moim kanale YT :) Jeśli ktoś chce oglądnąć poprzedni zlot to zapraszam :

 

P.S. Tym razem będzie mnie dobrze słychać na nagraniu bo ostatnim razem .. troszkę spieprzyłem ustawienia :P

Opublikowano

Dobra zaczynam od nowa na apex dla mpc forum :>

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Jesli macie uzywac bota, by zdobyc lambo niech przyjedzie tym co ma ;) Pamietajcie, aby dołaczyc do MRT musicie miec czyste konto.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Całkiem fajny zlot , jest to już mój drugi zlot ale pierwszy organizował derdawid jak pamiętam i też był całkiem fajny , napewno pojawię się na następnym ;)

nxtVYBh.png


Opublikowano

Dziękujemy za ten zlot, ze tak licznie nas odwiedziliscie ;) Ciesze sie ogromnie, ze Wam sie podobalo, zapraszamy na kolejny, ktory odbędzie sie prawdopodobnie za tydzien ;)

 

Na kolejne spotkanie prosilibysmy, abyscie zaprosili jak najwięcej kierowcow, bo im więcej tym lepiej!

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...