Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=63992&s=72356&s=77612&s=78214&s=71056&s=73797&s=77566&s=73975&s=77550

 

Gtx780 + 128gb ssd + i7 4770k + dobre mobo + 0.5tb hdd + 1866 mhz 8gb cl9 + dobre psu + dobre case i nie pierdolcie ze w tej cenie nie brutus to shit bo co leszy zestaw zloze z inna w tej cenie buda leci hejt ze 2-3 rzeczy fajne a reszta shit na allegro bo tak kurwa nie jest

 

 

Mam nadzieje, że żartujesz z tą mobo.

 

 

Za z77 od msi wykrecilem i5 3470 na 4.6ghz z macho i jeszcze moge dalej ale nie widze sensu

A z87 tez jest dobre, nie miales, nie pier**ol bo cena to nie wszystko

Opublikowano

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=63992&s=72356&s=77612&s=78214&s=71056&s=73797&s=77566&s=73975&s=77550

 

Gtx780 + 128gb ssd + i7 4770k + dobre mobo + 0.5tb hdd + 1866 mhz 8gb cl9 + dobre psu + dobre case i nie pierdolcie ze w tej cenie nie brutus to shit bo co leszy zestaw zloze z inna w tej cenie buda leci hejt ze 2-3 rzeczy fajne a reszta shit na allegro bo tak kurwa nie jest

 

   

 

Za z77 od msi wykrecilem i5 3470 na 4.6ghz z macho i jeszcze moge dalej ale nie widze sensu

A z87 tez jest dobre, nie miales, nie pier**ol bo cena to nie wszystko

3470 @4,6ghz <3

Daj screena, byle nie z Photoshopa xD

 

 

Znowu ten GTX780... wyrzuć go, zmień budę, a nie jakieś KULTEKI, RAMY tak taktowane są zbędne. Różnicę można dorzucić do Z87X-D3H i chłodzenia, którego tutaj nie widzę.

Buda np. na Fractala 3000, zasilacz pod kolorek raczej czarny ;>.

Opublikowano

http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=63992&s=72356&s=77612&s=78214&s=71056&s=73797&s=77566&s=73975&s=77550

 

Gtx780 + 128gb ssd + i7 4770k + dobre mobo + 0.5tb hdd + 1866 mhz 8gb cl9 + dobre psu + dobre case i nie pierdolcie ze w tej cenie nie brutus to shit bo co leszy zestaw zloze z inna w tej cenie buda leci hejt ze 2-3 rzeczy fajne a reszta shit na allegro bo tak kurwa nie jest

 

   

 

Za z77 od msi wykrecilem i5 3470 na 4.6ghz z macho i jeszcze moge dalej ale nie widze sensu

A z87 tez jest dobre, nie miales, nie pier**ol bo cena to nie wszystko

Co Ty opowiadasz? Nie wiesz co składasz? Ja tu bynajmniej nie widze z87

http://www.morele.net/inventory/info/kwA6zH/

Chyba, że mam problemy ze wzrokiem

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

 

http://www.morele.net/inventory/info/kwA6zH/
5,2k

i7 4770k + gtx780 + dobry chipset do oc + 8gb + 0,5tb hdd + 1/8tb ssd + m23 + maximus neotec 0,5kw

 

B85 dobrym chipsetem do OC? Really?

| CPU: Intel Core i7-4770k | MOBO: MSI Z87-G45 Gaming Intel Z87 | GPU: Palit GeForce GTX 770 2GB | PSU: OCZ ZS 650W | RAM: Crucial Ballistix Sport 16GB | HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB | CASE: Zalman Z11 Plus

Opublikowano

zestaw za 1200 - obudowa zalman t2 za mala, wjebiesz tam radeona i chuj, zagotuje sie

Bez przesady. za 80zł jest w miare..

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

ta, reki nie wlozysz tam jak bedzie karta, chlodzenie karty, chlodzenie proca etc, chyba jedynie zostaje odkrecic bok zeby powietrze wlatywalo bo ja przyszlosci nie widze

A masz ją, że tak ciśniesz na nią? Jakoś na innych stronach też w nią upychają niektóre podzespoły i nikt chyba nie ma o to pretensji. Owszem- nie jest ona wielka ale też bez przesady, za 80zł nie wymagajmy cudów.

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

Ja mam pytanie jaka będzie różnica w wydajności pomiędzy zestawem za 3k i zestawem za 3,5k, oraz pomiędzy 3,5k i 3,5k OC ?

Oraz jaki jest mniej więcej koszt monitora do każdego z zestawów ?

Opublikowano

21,5 cal firmy BenQ masz za około 470zł. ( nowy )

 

3000zł - słabsza karta, zasilacz, procesor

3500 - mocniejsza karta, zasilacz,procesor ( Od pierwszego )

3500 OC - słabsza karta, mocniejszy procesor. ( od drugiego )

 

Dodatkowo zestaw za 3500 z OC i bez masz oparty na nowej podstawce 1150.

CPU : Core i5 3470   3.8 Ghz //  GPU : Palit GeForce GTX 960 OC // PSU : Deus G1 500W   //  CASE :  Brutus M23  // MOBO : Z77A-G43  // RAM : 6GB DDR3   //  HDD : Barracuda 500GB     

                                                                                                                    Monitor : X2377HDS-B1 ( 23 Cal )

                             24dnacg.png

Opublikowano

@2up

A jeśli chodzi o fps'y w grach ? to który lepszy OC czy, ten bez ?

I jeszcze system operacyjny, który i pirat czy kupić ?

Opublikowano

jak byś mógł dodaj jeszcze peceta za 5,500 i 6,000 za 2 miechy będe kupywał i może sie skusze, aa i też dobrzze by było jak byś dodał do zestawu za 5,200 inny dysk większy niż 500gb albo dodać ten i ten w 2 linkach a osoba która będzie kupywała to sobie wybierze

Opublikowano

@2up

A jeśli chodzi o fps'y w grach ? to który lepszy OC czy, ten bez ?

I jeszcze system operacyjny, który i pirat czy kupić ?

 

Jeżeli chodzi o różnicę to w grach, które bardziej leżą na procesorze zestaw do OC będzie wydajniejszy, a w grach, które bardziej zależą od karty graficznej zestaw z 770 będzie lepszy. Wybór należy do cb, jeżeli nie zamierzasz kręcić do około 4.5 Ghz to nawet się nie zastanawiaj. Ewentualnie dopłać do i5 4670 ( bez literki "k" ) zawsze troszeczkę wydajnej będzie, i bierz ten z gtx 770.

 

770 ma przewagę około 10fps w grach, nad 760.

 

Jeżeli nie chcesz ściągać, ani kupować to zawsze można iść do sklepu komputerowego ( prawie każdy ) i wgrają ci np. windowsa 7 64bit za około 50-70zl.

CPU : Core i5 3470   3.8 Ghz //  GPU : Palit GeForce GTX 960 OC // PSU : Deus G1 500W   //  CASE :  Brutus M23  // MOBO : Z77A-G43  // RAM : 6GB DDR3   //  HDD : Barracuda 500GB     

                                                                                                                    Monitor : X2377HDS-B1 ( 23 Cal )

                             24dnacg.png

Opublikowano

Zalezy od gry. Jednak 770 klasa wyzej od 760, i cena pokazuje wzrost wydajnosci w miare, bo wiadomo, przy drozszych grafikach 35% wieksza cena to nie 35% wieksza wydajnosc, ale w tym przypadku 30% conajmniej wydajniejsza...

Opublikowano

A, no i zapomniałem - GTX780 to kiepska propozycja biorą pod uwagę cenę GTX770. Dopłata 1000zł za tak niewielki przyrost wydajności ?!

Już lepiej walnąć SLI z 770 kosztem i7, jeśli skupiać się na grach.

No i ten Radeon 7990... mimo nieco niższej wydajności dałbym GTX690 albo SLi z 770 ;>

Też druga rzecz, że macho wydaje się już dość ubogie przy 7.000zł.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...