Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Zbawić dział League of Legends


Nidzgor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To co się dzieje po napisaniu przeze mnie tutoriala jak wbić diament i zostać forumowym prosem forum w dziale League of Legends to jakaś porażka. Forum zalewa tysiące tematów o BoLu typu gdzie znaleźć skrypt na jakąś postać czy też jak naprawić jakiś błąd, a to komuś coś nie działa a to nie potrafi użyć wyszukiwarki na forum tego hacka. Propozycja jest taka aby stworzyć podpięty temat w stylu tego gdzie ludzie mogą znaleźć graczy do gry np. "Masz problem z BoLem? Napisz tutaj!" lub stworzyć oddzielne subforum dla BoLa.

 

A to tylko dwie pierwsze strony z działu LoL:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/995763-bol-problem/

http://www.mpcforum.pl/topic/974297-problem-bol-failed-to-login/

http://www.mpcforum.pl/topic/995448-szukam-skrypt-fizzlee-sin/

http://www.mpcforum.pl/topic/995367-szukam-skrypt-akali/

http://www.mpcforum.pl/topic/993335-problem-directx-problem-bol/

http://www.mpcforum.pl/topic/995614-szukam-skrypty/

http://www.mpcforum.pl/topic/995626-pytanie-jak-uzywac-skrypta-auto-carry/

http://www.mpcforum.pl/topic/993335-problem-directx-problem-bol/

http://www.mpcforum.pl/topic/995614-szukam-skrypty/

http://www.mpcforum.pl/topic/995495-problembot-of-legends-bugsplat/

 

edit: 18.07.2013 dziś 6 tematów na pierwszej stronie dotyczy BoLa i skryptów :D

Opublikowano

Popieram, tak.

 

 

Nie dla bola, tylko ogolem boty,skrypty. Bo przeciez jezeli chodzi o boty to nie tylko bol jest prawda? Ogolem na tak.

 

Moderatorzy swojego działu wiedzą co dla niego lepiej ;3

tak.

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Jeśli pojawia się sporo tematów odnośnie tego "bola" czy jak mu tam to powinno powstać subforum.

Dziś się ucieka od robienia zbiorczych tematów, bo tylko ograniczają pole do dyskusji. Forum = dyskusja, a nie więzienie ;)

1334497071-U17330.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...