Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czego się spodziewacie po gta 6 ?


Daevoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie to bdz jak gta 5 ale taka rozszerzone life ze okno mozesz rozbic w 1 lepszym domu. Da się kości połamac itp.

Opublikowano

taka kupa, jak Gothic.

 

 

pierwsze częscie zajebiste, aż po San Andreas, reszta lipa

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

San andreas to kicha wszechczasów. Jak w to ludzie moga grac. 4 jeszcze nawet fajna

Opublikowano

up@ Klimat gry z tych lepszych części, posiada San Andreas, reszta to jakaś kpina.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Jeszcze nie wiemy co dokładnie dostaniemy w GTA V, a Ty już wyjeżdżasz z VI :D?


No ale jak już jesteśmy w temacie to myślę, że VI będzie strasznie realna, pewnie będzie można robić większość rzeczy. Ludzie będą się inaczej zachowywać w stosunku do danej sytuacji.

No wiele wiele szczegółów będzie dopracowanych.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Zależy jak będzie ze sprzedażą GTA 5, jeżeli będzie słaba to uważam że będzie tak:

-albo nie zrobią GTA 6

-albo zrobią inną grę podobną do GTA

Ale jeżeli dobrze się sprzeda zrobią następna część czyli GTA 6 nie dużo różniącą się od GTA 5

Ale jeszcze myślę nad inną możliwością, mogą zrobić też kontynuację którejś z części starszych GTA

Ale to tylko moje przemyślenia i możemy tak tylko GDYBYAĆ bo przewidzieć jest to bardzo trudno

nieregulaminowa sygnatura


Opublikowano

Najpierw cierpliwie czekamy aż wyjdzie GTA V ponieważ może być że się napalicie a połowa tego co miała być nie będzie ale ja i tak jestem za GTA San Andreas ponieważ to jest klasyk.

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

 

Jeszcze nie wiemy co dokładnie dostaniemy w GTA V, a Ty już wyjeżdżasz z VI :D?

 

 

No ale jak już jesteśmy w temacie to myślę, że VI będzie strasznie realna, pewnie będzie można robić większość rzeczy. Ludzie będą się inaczej zachowywać w stosunku do danej sytuacji.

 

No wiele wiele szczegółów będzie dopracowanych.

 

Cokolwiek nie zrobią, to bf4 będzie bardziej realniejsze, tylko tematyka gier trochę się różni :D

Jak dla mnie Sleeping Dogs i WatchDogs są podobnymi gierkkami, do tego saintsRow (tak wiem różnią się, ale wszystkie mają wspólną część :D) oczywiście podobnymi do GTA.

Vice City i San Andreas ze wskazaniem na Vice, to najlepsze części :D

4 jest słaba i ujowo zoptymalizowana.

436951440626370320491.png

Opublikowano

   

Cokolwiek nie zrobią, to bf4 będzie bardziej realniejsze, tylko tematyka gier trochę się różni :D

Jak dla mnie Sleeping Dogs i WatchDogs są podobnymi gierkkami, do tego saintsRow (tak wiem różnią się, ale wszystkie mają wspólną część :D) oczywiście podobnymi do GTA.

Vice City i San Andreas ze wskazaniem na Vice, to najlepsze części :D

4 jest słaba i ujowo zoptymalizowana.

GTA IV nie pasuje mi z jednego powodu, brak podziału na miasta i tereny pozamiejskie, bezdroża itp.

Same miasta się strasznie nudzą.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Widać, że spieprzyli to, co najlepsze było w całej serii i poszli pod grafikę, jednocześnie mając wywalone na jakąkolwiek optymalizację.

Gra nie jest nowa, a do dziś większość PCtów ma z nią problemy ;x

Typowy skok na kasę i grafikę za wszelką cenę, chociaż wątpię, że ktoś to kupował.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Puszcze wodze fantazji..

Grafika to polaczenie watch doga- ponurej, potwornie szczegolowej grafiki i gta V, pogodnej luzackiej i kalifornijskiej. Mamy cale usa do dyspozycji, 7 stanow vice city, los santos, liberty city, chekago, obston city (boston), i jakie tam jeszcze sa miasta. A! Maiami jeszcze. Poprzedzielane sa one preriami, pustyniami i lasami, zupelnie pustymi bez wiosek itp. Polaczone ze soba autostradami. Oczywiscie mozna samolotem poleciec. Wykorzystano by podrasowane mapy z poprzednch czesci a vice city stworzono na nowo. Oczywiscie nue moze zabraknac jakies bazy fbi gdzies w gluszy.. Pniesz sie od zera, albo z fabula albo na wlasna reke (rzucaja cie do losowego miasta jako bezdomnego, dalej radz sobie sam) cos jak gangsterskie simsy z pierwszej osoby. Sex z pierwszej osoby, znane porno aktorki jako striptizerki w klubach. Wiele broni, wybory na prezydenta co 4 h gry. Jedna z misji w srodku zawalajacych sie world trade cnter, sorry, centers of trade.

No, co mi jeszcze wpadnie mi do glowy napisze. ;)

 

Co do gta 4 nie wiem o co wam chodzi. Jestem nowicjuszem gta, posiadaczem ps3 i nie wiem o co wam chodzi. Faktycznie troche mniej rzeczy niz w SA ale od razu fatalny? 30h gry? Generator zniszczen? Olbrzymia, piekna mapa? Masa pojazdow, swietne postaci, klasycznie olbrzymia frajda z wałkowania miasta? Nie przeginajcie, az tak zle nie jest..

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

 

Puszcze wodze fantazji..

Grafika to polaczenie watch doga- ponurej, potwornie szczegolowej grafiki i gta V, pogodnej luzackiej i kalifornijskiej. Mamy cale usa do dyspozycji, 7 stanow vice city, los santos, liberty city, chekago, obston city (boston), i jakie tam jeszcze sa miasta. A! Maiami jeszcze. Poprzedzielane sa one preriami, pustyniami i lasami, zupelnie pustymi bez wiosek itp. Polaczone ze soba autostradami. Oczywiscie mozna samolotem poleciec. Wykorzystano by podrasowane mapy z poprzednch czesci a vice city stworzono na nowo. Oczywiscie nue moze zabraknac jakies bazy fbi gdzies w gluszy.. Pniesz sie od zera, albo z fabula albo na wlasna reke (rzucaja cie do losowego miasta jako bezdomnego, dalej radz sobie sam) cos jak gangsterskie simsy z pierwszej osoby. Sex z pierwszej osoby, znane porno aktorki jako striptizerki w klubach. Wiele broni, wybory na prezydenta co 4 h gry. Jedna z misji w srodku zawalajacych sie world trade cnter, sorry, centers of trade.

No, co mi jeszcze wpadnie mi do glowy napisze. ;)

 

Głodnemu chleb na myśli, głodny głodnemu wypomni xD

Z tym porno to pojechałeś, ale wcale bym się nie zdziwił jakby nawet w V tego nie było, a jak nie to pewnie jakiś mod.

Ciekawi mnie ile będzie ważyć V, bo z tego co paczałem, to ta mapka ma być ogromna, samo jej przejechanie w linii prostej zajmuje w 3dupy czasu, już nie pamiętam ile dokładnie.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Ale serio... W sa kręcą was te tajemniczosci , ufa i inne ? Mnie to obrzydza. I jeszcze ta fizyka fuj

Opublikowano

@up oczywiscie, dodaja tajemniczosci i sprawiaja ze po ukonczeniu fabuly mozemy bez konca sie bawic..

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Gta 5 ma wyjść już we wrześniu xD

 

Co do GTA 6 pewnie będzie wątek z Al Capone i powrót to tamtych czasów :P

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Co ja czytam?! :O

 

Właśnie według mnie, San Andreas jest najlepszą częścią z serii zaraz po Vice City... Fakt faktem, dziś grafika w SA to przeżytek, ale storyline ma konkretny, w przeciwieństwie do wielu innych dzisiejszych gier.

 

Według mnie, to GTAIV miało najgorszy storyline z serii, bo nagle...

Od zera, stajesz się milionerem...

 

Opublikowano

Jestem wielkim fanem serii GTA więc ten temat nie mogę tak sobie zostawić . Więc GTA V będzie zajebiste i dla mnie to dobra wiadomość że wyjdzie jeszcze na konsole obecnej generacji . A więc GTA 6 oczywiście wyjedzie na PS4 i XBOX jakiś tam (nie jestem fanem xpudła , multi za abonament to nie dla mnie) więc grafika będzie o wiele lepsza niż GTA V . Jestem prawie pewien że rozgrywka będzie toczyć się w Vice City , do tego miasta krajobrazy muszą być piękne i kolorowe , dlatego właśnie nie wychodzi teraz tylko w GTA 6 . Nie jestem pewien czy będą to lata 80 bo ma to coś albo może co jest bardziej prawdopodobne rok 2014 czy kiedy ta gra wyjdzie . Będzie o wiele więcej możliwości niż w GTA V to pewne . Właściwie nie ma co gadać o GTA 6 bo jak wyjdzie GTA V to jeszcze dodatki i inne części na PS Vita .

Opublikowano

San Andreas na pierwszym miejscu

Vice City na drugim miejscu

 

Ogólnie GTA VI będzie bardzo , ale to bardzo realistyczne , będzie można robić wszystko to co w życiu realnym.

Takie jest moje zdanie.

u6pv.jpg


 

Opublikowano

San Andreas na pierwszym miejscu Vice City na drugim miejscu Ogólnie GTA VI będzie bardzo , ale to bardzo realistyczne , będzie można robić wszystko to co w życiu realnym. Takie jest moje zdanie.

 

Ile to już gier było, gdzie przy zapowiedziach mówili że będzie można robić wszystko, to co w realu...

 

Ach tak... MULTUM!

Opublikowano

San andreas to kicha wszechczasów. Jak w to ludzie moga grac. 4 jeszcze nawet fajna

Ty jesteś kichą wszech czasów, SA to najlepsze wydanie GTA jakie wyszło ! nigdy takiego klimatu nie będzie w nowych odsłonach gry.

; *

Opublikowano

Gta i klimat? Tak bardzo -_- . Jedziesz 200km na godzine bum murek nic sie nie dzieje z kolesiem. Auto do góry nogami? Zapala się -L- i to jest kurwa realne ? Wyskakujesz z auta , koles potoczy sie z 5m i nic mu nie jest. AI to wogóle szkoda pisać . A klimat gta potrzebne jak krasuli podkowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...