Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival-Frakcje 50 Slotów [OtherDrops][Nowe Komendy][EXP X30][CREEPEROWNIA]Gildia Za Itemy


kusiu1999

  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wersja :??

    • Zmie? na najnowsz?.
    • Zostaw t?.
  2. 2. Czy zmiejszy? drop z stone ?

    • Tak,ten jest za du?y.
    • Nie,ten jest dobry.
  3. 3. Czy zagrasz/gracz na serwerze?

    • Gram,jest spoko
    • Nie,gram nudny serw.
    • Nopiero si? wybieram na ten serwer :P
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg RefreshCraft

Info.png

strzalka.gifTYP: Survival+Gildie

strzalka.gifSloty: 50

strzalka.gifIP: s54.mineserv.eu:9173

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzÄta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Admin.png
[Wlasciciel]KusiuXD [HeadAdmin]Owoc <--Można także sprawdzić za pomocą /Administracja

Rekrutacja na Admina Otwarta :14+,skype,ts,Składka (11,07) ,---Podania na skype:Kusiu1996

pluginy.png
Doskonale dobrane,pod tego typu serwer:)

InfoDOt.png

Rekrutacja na Adminow (Op) Otwarta,Wymaganie skype,ts3,14 lat+,Składka Podania Pod Tematem:)

Na,serwerze jest wgrany OtherDrops,tzw.Rudy z stone,oprucz tego wylatuje także z stone exp,lecz jest on niewielki.

Z stone wylatują nam takie surowce jak : Kox jablka:bloki diaxow,zelaza,zlota,:zelazo,zloto,Perłe,proch,tnt.

Oprucz tego z netherracku znajdziemy brodawkę.Dropy oraz % na ich znalezienie znajdziemy pod komendą /drop oraz /drop2

Żeby załozyć gildie potrzebujemy 16 zelaza,zlota,diamentow.

Zeby dostać początkowe itemy /kit gracz

Rangi Platne.

Na serwerze znajdują sie 3 typy rang platnych :Vip,Svip,Evip --Ich wlasciwosci oraz kity znajdziemy pod komendą /Vip

/SuperVip /ExtraVip Oraz ranga,bez płatna "Gracz" /Gracz

Na,spawnie znajdują sie spawnery świnek i krówek(exp z nich to 30x,tak jak z innych potworow) Umieszczonę są po to żeby gracz nie umarł z głodu.Oprucz tego jest "Creeperownia" jest to łatwy sposób na proch, Co jeszcze?

Jest jeszcze pomieszczenie,z villagersami :D Punkt,wymiany Szmaragdy za :?

Proszę tutaj,parę ss :)

Nawet po chwili kopania,na jednym z ss zobaczymy profesionalny drop :)



Szukamy sponsora na sloty ^^

post-953773-0-95594500-1373819764_thumb.png

post-953773-0-84237100-1373819775_thumb.png

post-953773-0-61240400-1373819803_thumb.png

post-953773-0-00929800-1373819815_thumb.png

post-953773-0-08299300-1373819825_thumb.png

post-953773-0-52369600-1373819835_thumb.png

post-953773-0-59743400-1373819844_thumb.png

post-953773-0-25648200-1373819862_thumb.png

Opublikowano

Gówno a nie server Zrobiłem , pokonfigurowałem mu pluginy Wszystko to moja robota ! A ten obiecał 30 zł PaySafeCardem Okazał się oszustem Nie polecam wbijać Powiedział ,że server będzie robiony po to aby wyciągnąc od Graczy kasę VIP 30.75 ZŁ ? AHHAHHAHA

ZERO JAKIEJKOLWIEK ROBOTY Z JEGO STRONY

OSZUKAŁ I MNIE I JEDNEGO Z UŻYTKOWNIKÓW MPC

TAK APROPO TO SERVER MA 300mb RAMU

Opublikowano

Ktos kto napisał "KOLEGUF" nie powinien siedziec na komputerze a co gorsza robic plikow, wiec teraz tylko sie ponizyles.

A serwer? No ja nie wiem czy moge go nazwac WSPANIALYM =.=

Opublikowano

Na server napewno niewbije, Dlaczego? Znam Kusiu Z Ts I On/Ona Jest taki Nieogarnięty/a

 

Szymon, Zawsze się dopisuje że to twoje Pliki

 

Jedno Słowo - Pliki są Szymona a oni go Oszukali.

 

Nq

Opublikowano

Dziekuje za wsparcie Niepotrzebnie robiłem pliki dla tego servera -,-



Powiększamy Sloty ? ZA CO ZA TE MOJE 30 ZL KTÓREGO WGL NIE DOSTALEM A MIAŁEM ''DOSTAC '' ?



I za to kurwa ,zę postawiłem ci cały server ? + BANA NA IP MAM Chciałbym powiedzieć odrazu *

Opublikowano

Kamil kto tu jest nieogarem,pozdro 8 latku :) robileś codziennie kwadratową masakre na 1 dzien pozdro :>

Opublikowano

To do mnie ? U mnie server cały czas chodzi Jest cały czas tak samo

I NIE MAM SERVERA POD KASĘ TAK JAK TY

U mnie zależy mi na Graczach a u ciebie na Kasie

VIP 30 ZŁ BŁAGAM ZABIJCIE MNIE



Tak naprawdę server ma 5 slotów i 294 mb ramu :)

Opublikowano

Nie,moja wina ^^ ss'y ze skype,ehh ciezko popiac z kolegą i wrzucic :)))

Zapraszam na serwer!

Wkrotce sloty^^^

Chcesz kupic nam sloty ? skype:kusiu1996 Wiecej info^^

Opublikowano

Rekrutacja na admina on :) wzór:

1.Wiek

2.Nick

3.Imię

4.Coś o sobie.

5.Skype

6.Ts3,

7.Składka. (11,07 sms)



up^^ podania pod tematem lub skype kusiu1996 :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...