Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak sie zarejestować na nostale se


wampiros6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z rejestracją na nostale se.Wszystko ładnie mi przebiega ale później natrafiam na takie coś 03997068438415390097.png

a jak nacisnę lewy przycisk to mam takie coś

16821783723434181723.png

a jak prawy to takie coś

87516897464393074983.png

Szukałem w internecie poradnika ale bez skutku

Proszę o pomoc

Opublikowano

widziałem ten poradnik ale chodzi mi to ten 1 obrazek w tym temacie a w tamtym poradniku niema tych przycisków

 

Jeśli by tych przycisków nie było to bym sobie poradził.

A może założyłbyś mi konto?

Opublikowano

U góry masz pokazane przyciski ale podeśle je jeszcze raz

69103943444049214636.png

o te 2 przyciski mi chodzi.Wyżej masz pokazane jakie są opcje jak nacisne lewy czy prawy

Opublikowano

no ok ale jak wypełniam nagle mi sie okno pokazuje i takie coś pisze

고객님의 PC에 JRE가 설치되어 있지 않습니다.
서비스를 이용하시려면 반드시 JRE를 설치해야 합니다.
확인을 누르시면 JRE 설치페이지로 이동합니다.

 

Tłumaczenie google

 

Twój JRE nie jest zainstalowany na komputerze.
Aby korzystać z usługi, należy zainstalować środowisko JRE.
Kliknij przycisk OK, aby przejść do strony, aby zainstalować środowisko JRE.

 

Jak te okno wyłącze i uzupełnię resztę i klikam na niebieski przycisk to nic sie nie dzieje.

 

Z kąd mam te JRE wytrzasnąć i czy mi czasem komputera nie zainfekuje?

 

@edit

ok poszukałem co to jest w google i jainstalowałem jave okno już nie wyskakuje ale jak naciskam niebieski przycisk to sie nic nie dzieje.Jak możesz podeślij 1 kod kssn, bo chyba z xxx nie działa, bo to chyba wina kssn

 

 

No chyba że mógłby ktoś mnie zarejestorwać, ew. oddać nie używane konto

Opublikowano

ok poszukałem co to jest w google i jainstalowałem jave okno już nie wyskakuje ale jak naciskam niebieski przycisk to sie nic nie dzieje.Jak możesz podeślij 1 kod kssn, bo chyba z xxx nie działa, bo to chyba wina kssn

 

 

No chyba że mógłby ktoś mnie zarejestorwać, ew. oddać nie używane konto

Na forum nie prosimy o KSSN, jak i o konta.

Tym razem upomnienie słowne.

 

Co do tematu, to zrobienie konta w tej chwili jest niemożliwe dla Polski, ze względu na nowe zabezpieczenia.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Ok ale tam sie trzeba zarejestrować.Gdy sie zarejestrowałem kod aktywacyjny czy coś takiego na e-mail nie chce przyjść

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...