Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukujesz Gm/Testera/Chcesz Zostać Gm/Poszukujesz Sponsora/Hostera/Grafika/Pomocy Przy serwerze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę testerem serwera
Oferuję
Dobrę zachowanie .
Pilne powiadomienie o wszystkich bugach .
Oczekuję
Miłej Atmosfery
Gdy serwer wystartuję . Jakiegoś bonusu:)
KONTAKT ! -
Skype-kuba-borkos
GG-8922563 ( wole skypa bo na gg praktycznię nie wchodze)


borkosix.png
  • Odpowiedzi 477
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Zostanę moderatorką/adminką(moge wykonać całe forum).



50200173819166693483.png

Mam na imię Natalia. Pochodzę z Poznania. Jestem osobą bezkonfliktową, cierpliwą, systematyczną,

pracowita, prawdomówną, rzetelną, dotrzymującą słowa, miłą,

przyjazną.

Nie toleruje ludzi fałszywych i

dwulicowych. Lubie spędzać czas na forach internetowych oraz

pomagać w ich tworzeniu. Mój czas który mogła bym poświęcać

byłby bardzo duży.

Dbam o jakość moich wypowiedzi aby

były kulturalne i przemyślane. W miarę możliwości staram się

pomagać innym użytkownikom.

Wiele razy byłam moderatorką/adminką

for internetowych.

Kontakt GG: 41985079
e-mail: turqusova@gmail.com
PW na MPC

TaRAWgG.png


Opublikowano

Witam,

 

zostanę sponsorem serwera.

 

Wymagania:

- minimum 18 lat

- wiedza na temat tego co się robi

- pliki serwerowe

 

Oferuję:

- serwer dedykowany

 

Więcej informacji pod gg: 43162895

Opublikowano

Witam poszukuję posady na serwerze.

*Postawię Forum i upiększę na IPB

*Team Speak3

*Porządek w grze oraz mogę oddać projekt na serwer metin2 typu Medium (Czegoś co jeszcze nie było)

Opublikowano

 

 

 

POSZUKUJE POMOCY NA SERWER HAMACHII

CZEGO OCZEKUJE:

-Umiejętność wgrania broni,zbroi,biżuterii,map i bossów

-Dużo wolnego czasu

-Uczciwość

Co Oferuje:

- Range [HA] w grze i na forum

-Miłą współprace

Kontakt:

GG:47482037

Opublikowano

Mam sprawny prywatny serwer hamachi (Planuje zrobic dedykowany jesli ten sie rozwinie), ale potrzebuje pomocy przy cliencie. Glownie chodzi mi o dodanie nowych broni i zbroi do clienta.. ewentualnie jakies moby/bossy/mapy.



Serwer jest na plikach: terenzo 2013




Oferuje: Ranga [GM], Polecanie (Reklame),Reklame dla autora clienta lub edycji clienta :)




Kontakt:


Gadu-Gadu: 40282632


Skype: (Podam na GG)


Opublikowano

Witam.

Zamienię VPS z exone 512ram z Linuxem (został równy miesiąc użytkowania)

za VPS z FreeBSD (pozostały czas użytkowania nie mniejszy niż 2tyg)

Zainteresowanych proszę o kontakt:
GG: 42534979

Pozdrawiam.

1373750276-U970303.jpg

Opublikowano

 

Zostanę questerem odpłatnie - napiszę praktycznie wszystko. Kontakt - PW.

Jednak muszę się do tego okulisty wybrać, bo ja tu ciągle widzę słowo odpłatnie :O

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Jednak muszę się do tego okulisty wybrać, bo ja tu ciągle widzę słowo odpłatnie :O

Aha?

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

Posiadam gotowy skrypt pod sklep internetowy.

Mogę go przekazać komuś za drobne wynagrodzenie.
Można na nim sprzedawać wszystko samochody rowery kanapki strony www pliki serwerowe itp.
Jest opcja przelewów bankowych i paypal.
GG 2069938

ZBIERAM NA ROCZNEGO VPS!

 

Idealne dla grafika lub webmastera który coś sprzedaje :)

Opublikowano

 

Aha?

No więc pytam czy ty na serio chcesz się tak ośmieszać i wymagać wynagrodzenia pieniężnego za napisanie skryptu w tak gównianym języku Jakim jest Lua, przynajmniej jeśli o Metina chodzi

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

No więc pytam czy ty na serio chcesz się tak ośmieszać i wymagać wynagrodzenia pieniężnego za napisanie skryptu w tak gównianym języku Jakim jest Lua, przynajmniej jeśli o Metina chodzi

A czemu nie? Każdy uczciwy sposób na zarobek jest dobry, zwłaszcza jak się go potrzebuje. Z resztą kilka złotówek czy sm za napisanie kilku questów to chyba nie jest dużo. A i jeżeli piszesz tylko w metinowskim lua to gratuluję i pozdrawiam ;)

szq9.png


SYGNATURA BY REEV


Jeżeli potrzebujesz questa, zakodowania strony WWW, podpięcie skryptów pod stronę czy jakiejś nowości do clienta, napisz - pomogę w miarę możliwości.


Opublikowano

Kolego nie wiesz w czym piszę to się łaskawie nie odzywaj. Zarabiać na pythonie, C++ czy .NEt rozumiem, ale lua :O ?

 

@btw. O tym że żaden nasz post nie został ukarany świadczy tylko poziom Forum Metina i Moderatorów jacy w nim pracują. Pozdro

nexi.png

 

CYTOWAĆ MOJE POSTY, JEŚLI LICZYCIE NA POMOC !!

Opublikowano

Szukam GRAFIKA

 

Serwer stoi na vps, dużo już zrobione, zostało poprawienie błędów, ulepszenie grafiki i start.

 

Mogę zaoferować wynagrodzenie 5% zysków z serwera.

 

Kontakt pod gg: 47623559

Opublikowano

Poszukuje Technika do pomocy przy serwerze(dedyk)

Oczekuje pomocy przy wgrywaniu itemow , systemu petow i kostiumow

 

Oferuje [TGM] Przy Starcie

Opublikowano

PILNIE POSZUKIWANY HOSTER !!!

Team, który jest zorganizowany, skupiony na swojej pracy poszukuje:

HOSTERA.


Nie ważne, czy jest to Twój komputer, VPS czy dedyk - możemy startować na wszystkim.

Serwer jest już skończony w blisko 100%.

Jest dokładnie przemyślany i wykończony bardzo starannie.

Jeden z lepszych Hamachi (jak nie najlepszych), jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach.

Serwer startował już na hamachi, link do prezentacji znajdziesz >> TUTAJ <<

http://www.mpcforum.pl/topic/983482-devonmt2-hamachi/

 

Prosimy o pilny kontakt:

- PW

- GG: 18574119

Pozdrawiamy, Team DevonMt2!

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Zostanę testerem serwera/Game Masterem

Oferuję:
Dobrę zachowanie .
Pilne powiadomienie o wszystkich niedokończeniach[bugach]

Posiadam TS3 z mikrofonem

Całkowita dyskrecja na temat bugów

3-6 Czasu wolnego

 

 

Oczekuję
Miłej Atmosfery
Gdy serwer wystartuję GM bądź też innego bonusy ;)
KONTAKT -

Skype i GG nie podam gdyż nie chcę spamu o kontakt pisać priw wiadomość na MPC

TS-3(chwilowo dla mnie lepszy rozwiązaniem kontaktu jest ts3 bądź priv msg na mpc)

wpr.png

 

Opublikowano

Zostanę GM/TGM na serwerach (Dedyk/hamachi)

Coś o mnie.

1. Imię.

Na imię mam Łukasz.

2. Wiek:

17 (26.05.1996)

3. Zainteresowania:

Interesuję się sportem, i dziewczynami (jak każdy mężczyzna w moim wieku.)

Lubię słuchać muzyki (Polskiego Rapu).Jestem wysoki (mam 197 cm).Uczęszczam do II klasy Technikum informatycznego .

Pochodzę z województwa lubelskiego (Miasto: Lublin).Jestem osobą miłą,pogodną,cierpliwą,kreatywną,sprawiedliwą,szczerą,zaufaną i uczciwą.

Lubię pomagać innym jak ktoś potrzebuję pomocy.

Jestem ambitną osobą, i postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

Nie lubię jak ktoś używa cheatów, tego nie toleruję.

Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi.

Oraz nie daje się przekupić.

Lubię sobie poimprezować z kolegami i dziewczynami.

Często wyjeżdżam z kolegami zwiedzić świata. (Oczywiście mam bardzo dużo czasu na tą posadę.)

Jestem osobą zabawną, i jak ktoś ma problemy z grą,ts itd. to oczywiście mu pomogę jak najlepiej.

Lubię porozmawiać z innymi ludźmi na TS'ie, lubię też poznać nowych ludzi z którymi mógłbym grać w różne gry.,

Lubię też jeździć na rowerze oraz grać w piłkę nożną.

Często się zajmuję przeglądaniem stron internetowych i moderowaniem forum. (Jestem moderatorem na 4fora.pl, i lubię to co robię.)

Lubię jak mnie ktoś krytykuję, wtedy wiem że robię coś źle i lubię się uczyć na tych błędach,i te błędy poprawiam jak najlepiej.

4. Dlaczego ja? :

Dlatego że lubię pomagać. I lubię współpracować w grupie. Lubię wykonywać powierzone mi zadania.

A jak coś źle zrobię to poprawiam swój błąd jak najlepiej.

Na komputerze przebywam dość długo.(Wakacje. smile.png )

Mogę poświęcić na posadę (GM) od 6 do 10 h dziennie. (Jeszcze zależy jaki mam dzień. Jak mam bardzo pracowity to mogę od 3 do 5h.)

Moje doświadczenie w byciu GM mam spore. (Można powiedzieć że jestem profesjonalnym GM. Ale nikt nie jest doskonały tak jak i ja.) smile.png

W metin2 grałem dość długo ponad 6 lat, i wiem bardzo dużo rzeczy na temat metin2.

 

 

To chyba na tyle. smile.png

snf3.jpg

Opublikowano

Poszukuje osoby do edycji clienta (dodawanie itemow itp)

 

Oferuje: Range,Reklama osoby edycji clienta itp

 

Reszta info na :

 

GG: 40282632

 

Skype: Na GG podam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...