Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz][Start jutro o 11:00]Okragła Rzeźnia[KM sezon5][Czerwoni i Niebiescy][WL][LifeMc]


noname3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: PixelHard

Imię: Dawid

Wiek: 15

TS3(czy masz): Posiadam

Co to Greef: Niszczenie komuś np. jakieś budowli, przeszkadzanie.

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Lubie serwery tego typu. Jestem ogarniętym graczem. Podoba mi się ten serwer ;P

 

Nick: PixelHard

Imię: Dawid

Wiek: 15

TS3(czy masz): Posiadam

Co to Greef: Niszczenie komuś np. jakieś budowli, przeszkadzanie.

Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Lubie serwery tego typu. Jestem ogarniętym graczem. Podoba mi się ten serwer ;P

:O

DAJ LIKE T0 NIE BOLI :D :D

Opublikowano

@up

Chwilowo teamy pełne

 

 

Start serwera przesunięty na czas nieokreślony:/(prawdopodobnie koło 12) zapraszam na ts po więcej info

Opublikowano

Nie polecam po wejściu na ts usłyszałem CraftTV wypierdalaj nie dodałem cie jeszczę..

Usłyszałeś wyjdź albo ogarnij ten hałas bo miałeś odkurzacz zamiast mikro-.-

Opublikowano



Nick: Spiral2
Imię: Sebastian
Wiek:13
TS3 (czy masz): posiadam

Co to Greef: jest to nisczenie kogos Wlasnosci, NP Jakieś budowli

Dlaczego ty : dlatego bo nie mialem jescze okazji zagrac na takim serwerze ,

Opublikowano

Nick: BialyPL
Imię: Kacper
Wiek: 15
TS3(czy masz): Mam
Co to Greef: Niszczenie pracy innych graczy.
Dlaczego ty(minimum 3 zdania): Byłem na poprzednim sezonie jeśli to można było nazwać sezonem :D Widzę że bardzo dobry pomysł na serwer czyli podzielenie nas na 2 drużyny :) Jako 1 miałem u was portal do netheru :D Jestem Ogarnięty.

4455415860.png


lenovo


 


2.4GHz / 710M / 4GB / 1TB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...