Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BestPVP [Pvp] [150S] [Dużo skrzynek] [No-Premium] [No-WL] [Piękna mapa]


StoperZgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam na serwer bylo eq 1000 ale to byly bety juz niema zapraszam

Nic takiego nie było ;]

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Prezentacja odstrasza: 2/10

 

Serwer, lagi - praktycznie nie mam, żadki reloady itp itd: 9/10

 

Mapa - jak na 150s to porażka: 5/10

 

Administracja - wydaje się być spoko: 10/10

 

Ogólna ocena: 6/10

 

Ocena słowna:

jak juz pare osób wspomniało, na 150s szału nie ma dupy nie urywa, mogło być znacznie lepiej ...

Serwer Minecraft 20 slotów [survivial/Klany]


Super serwer sponsorowany !Brak lagów, wkrótce rekrutacja !


IP: 94.23.91.50:25575


Opublikowano

Prezentacja odstrasza: 2/10

 

Serwer, lagi - praktycznie nie mam, żadki reloady itp itd: 9/10

 

Mapa - jak na 150s to porażka: 5/10

 

Administracja - wydaje się być spoko: 10/10

 

Ogólna ocena: 6/10

 

Ocena słowna:

jak juz pare osób wspomniało, na 150s szału nie ma dupy nie urywa, mogło być znacznie lepiej ...

Może i mogło ;)

Ale każdy ma wakacje, i nie zawsze jest czas na to by budować ;]

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Hmm Mi sie mapa podoba , fajna klepa :D a Szczegolnie wtedy gdy wszyscy odemnie padaja hah :D

 

 

Zapraszam pro serwer

Opublikowano

Hmm Mi sie mapa podoba , fajna klepa :D a Szczegolnie wtedy gdy wszyscy odemnie padaja hah :D

 

 

Zapraszam pro serwer

Nikt od ciebie nie pada ;]

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

MEGA ZJE****** SERWER EVER ZNIKAJĄCE EQ

VIPY MAJĄ NA START PROT 4 I SOBIE Z NIMI MOŻESZ WALCZYĆ

ŻELAZNE EQ NA START
MAŁO GRACZY
NIE OGAR ADMINI

 

dziękuje za uwage

Prosze nie dawać Ostrzeżenia za ten post z góry dziękuje

76561198169567059.png

Opublikowano

Jedna wielka porażka, ogarnelibyście tą mape, bo nie ma sie gdzie bić.

 

Admini mają wyjebane na graczy, jak piszesz ''Admin potrzebuje pomocy'' to maja wyjebane.

Opublikowano

ref@



Jedna wielka porażka, ogarnelibyście tą mape, bo nie ma sie gdzie bić.

 

Admini mają wyjebane na graczy, jak piszesz ''Admin potrzebuje pomocy'' to maja wyjebane.

Mam nowa, zapraszam ;]

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...