Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BestPVP [Pvp] [150S] [Dużo skrzynek] [No-Premium] [No-WL] [Piękna mapa]


StoperZgred

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

REKLAMA :F

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg BestPVP


Informacje.png



strzalka.gifTYP: PVP


strzalka.gifSloty: 150 - Start


strzalka.gifIP: BestPVP.hostmc.pl


strzalka.gifPotwory: Nie - Chyba, że jest EVENT


strzalka.gifZwierzęta: Nie


strzalka.gifPvP: Tak


strzalka.gifPremium: Nie :)


strzalka.gifNether: Nie :F


strzalka.gifBialaLista: Nie




Administracja2.png
Wszystko jest na serwerze.



pluginy.png
Pod PVP :)



InformacjeDot.png
Siemanko ! Jest to już 4 edycja serwera BestPVP. Tym razem skupiamy się na starej opuszczonej kopalni w której możemy znaleźć skrzynki, pułapki i wiele, wiele więcej.
Zapraszam :)



Generator by -outi-

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezka nadająca się do kosza, w sumie mapka powinna być przebudowana. Szkoda marnować 150 slotów na tak niedopracowany serwer.

Niektóre sygnatury są bezsensowne...

Opublikowano

Prezka nadająca się do kosza, w sumie mapka powinna być przebudowana. Szkoda marnować 150 slotów na tak niedopracowany serwer.

 

Prezka nadająca się do kosza, w sumie mapka powinna być przebudowana. Szkoda marnować 150 slotów na tak niedopracowany serwer.

Mapa jest nadal w budowie. Myślę, że nie jest taka zła. Dziękuje za opinię :)

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Eventu nie było, bo nie miałem czasu, z góry przepraszam. Myslę, że dzisiaj o 20.00 odpalimy. ~

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

eventy ze daje troll itemki prosze moze dasz jakis norm itemek kiedys np prot 4 bo : wbijesz DOPIERO 100lvl i masz cos prot 4 i to jest glupie .. + hmm no dobra moze byc taki drogi sklep ale prosze zrob zeby mozna bylo sprzedawac diaxy po 100 ... bo serio w skrzynkach jest eq i diaxy zabardzo niesa potrzebne ,, prosze reaguj

Opublikowano

eventy ze daje troll itemki prosze moze dasz jakis norm itemek kiedys np prot 4 bo : wbijesz DOPIERO 100lvl i masz cos prot 4 i to jest glupie .. + hmm no dobra moze byc taki drogi sklep ale prosze zrob zeby mozna bylo sprzedawac diaxy po 100 ... bo serio w skrzynkach jest eq i diaxy zabardzo niesa potrzebne ,, prosze reaguj

Cread bylo info na spawnie przez jakies 6 godzin, ze diaxy itp bedzie mozna sprzedawac od jutra ;)

Event ? Parkour ;^^

Pozdrawiam Admin Serwera

Opublikowano

@up, W skrzynkach na mapie sa ksiazki prot 4 i latwo zdobyc takie eq,

 

Zapraszam na serwer !

Opublikowano

Cread bylo info na spawnie przez jakies 6 godzin, ze diaxy itp bedzie mozna sprzedawac od jutra ;)

Event ? Parkour ;^^

Pozdrawiam Admin Serwera

Jestes Moderatorem, mysle, ze ja moglem na to pytanie odpowiedziec :)

Niedługo otwieram server Hardcore, znajdziecie tam masę ciekawych rzeczy ;)

Opublikowano

Serwer fajny wszystko przybywa z czasem zachęcam do gry , a co do tej rekrutacji to mogłbyś podać mi skypa bo chcialbym rekrutowac.

 

Pozdrawiam Darox

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...