Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DosCraft - Największa serwerownia w POLSCE ! Ponad 600 graczy na serwerach ! - THE WALLS, SURVIVAL + FRAKCJE, SKYBLOCK, PVP + SURVIVAL GAMES ! KONKURS


Kantharis

Jaki serwer ?  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którym serwerze zagrasz ?

    • PvP + Igrzyska ?mierci
    • TheWalls
    • Survival + Wojny Gildii
    • SkyBlock
    • FreeBuild + RolePlay (niebawem)
    • Hardcore (niebawem)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer niszczy pozostałych.. ^^

Polecam szczególnie the walls..

 

DredBurger - Thewalls

 

Tays poleca jak najbardziej! Serwer katuje w umysle.. administracja w 100% ogary. POLECAM

Dzięki za opinie i zapraszam ;]

Opublikowano

Dobre serwery jak na Polske ^_^.0 lagow nie ma spadkow fps itp i za duzo dzieci tez nie ma :^

Uwielbiam grac u was na The Walls ;3

 

 

Zielak102

The Walls

emllbGFrUExfX19ldW5lX19fNTMyX19fTlVMTF9fXzRfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzlfX18xX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Ja od 2 tygodni gram na waszym the walls , jest super :) i masa ludzi

 

Nick: Dowgirt

TheWalls

Dziękujemy za opinie, niedługo ktoś otrzyma VIP'a ! ;]

 

Zapraszamy

Opublikowano

Wy macie fajne serwery pamiętam jeszcze wasze pierwsze serwery które były najlepsze :D

Rok temu miałem serwer EasyCraft ;d - było kilka ich edycji nawet są jeszcze filmy ;d

 

 

Jeszcze wcześniej miałem CreativeWorld (mój 1 serwer)

Opublikowano

Świetne serwery, wszystko dopracowane, The Walls najlepszy. < 3

Polecam gorąco.

_______________________________________________________________________

a6Shvr9.png

_______________________________________________________________________

 

Pozdrawiam, Magda!

 

 

Opublikowano

O Easycraft, widze jeszcze moj nick 1:19 :).

 

Mam nadzieje ze teraz dbasz o graczy chyba wiesz o co mi chodzi ! :)

table_name,9,10,11 from information_schema.tables

 

Opublikowano

a na kiedy planujecie start tego waszego FreeBuild ?

Hmm, max tydzień - dwa.

 

Pluginy itp wszystko gotowe, tylko mapa jest budowana ;)

 

O Easycraft, widze jeszcze moj nick 1:19 :).

 

Mam nadzieje ze teraz dbasz o graczy chyba wiesz o co mi chodzi ! :)

Od tego mamy moderatorów jak i administratorów :)

A inne sprawy załatwiamy na ts'ie

Opublikowano

chcialbym zobaczyć was serwer ale wkurza mnie to że trzeba miec vipa albo svipa aby wejsc na serwer dajcie więcej po prostu slotów

gdybyście mogli mi dać vipa choć na 1 dzień (babiniu) to bym wyrazil opinie o tym serwerze mianowicie o the walls

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

chcialbym zobaczyć was serwer ale wkurza mnie to że trzeba miec vipa albo svipa aby wejsc na serwer dajcie więcej po prostu slotów

gdybyście mogli mi dać vipa choć na 1 dzień (babiniu) to bym wyrazil opinie o tym serwerze mianowicie o the walls

Chwilowo zmniejszyliśmy sloty, ale niedługo pojawi się 300 slotów na thewallsie ;]

Opublikowano

Serwer polecam z całego serca, administracja wykwalifikowana i ogarnięta, gracze w większości ogarniają. CUD MJUD I MALJNA

Nick: IceLaysPL

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Serwer będzie raczej fajny :D. Na pewno wbiję z kolegą na TheWallsy. Bo naprawdę zapowiada się super !

 

MurzynZJamajka - TheWalls

 

@EDIT Ehh Niestety nie wbiję, bo serwer na wersje 1.5.2 :/ :(

DAJ LIKE DLA MURZYNA :3

mca.png

Opublikowano

no dobra sprawdzilem i z tego co sie nie myle oryginalny the walls ma drop z rudy no i nadal mnie wkurza ze trzeba kupic ten vip aby wejsc bo jesli serwer mi sie nie spodoba to na co ja wywalilem te 10 zl ?? Nikt mi tego przecież nie zwróci

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...