Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DosCraft - Największa serwerownia w POLSCE ! Ponad 600 graczy na serwerach ! - THE WALLS, SURVIVAL + FRAKCJE, SKYBLOCK, PVP + SURVIVAL GAMES ! KONKURS


Kantharis

Jaki serwer ?  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którym serwerze zagrasz ?

    • PvP + Igrzyska ?mierci
    • TheWalls
    • Survival + Wojny Gildii
    • SkyBlock
    • FreeBuild + RolePlay (niebawem)
    • Hardcore (niebawem)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer będzie raczej fajny :D. Na pewno wbiję z kolegą na TheWallsy. Bo naprawdę zapowiada się super !

 

MurzynZJamajka - TheWalls

 

@EDIT Ehh Niestety nie wbiję, bo serwer na wersje 1.5.2 :/ :(

Już niedługo przygotowujemy się do aktualizacji na 1.6.3

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobry nie koniecznie dla kazdego

minusami the walls na tym serwerze jest

-mozliwosc zabijania swoich z łuku

-mocne wywyższanie vip którzy zaczynają z połową diax eq oraz moga sobie zrobic enchant na wyzszy lvl

-ciężko jest się dostać na areny

-z nieznanych powodow na spawnie niektorrzy mają diax eq

-jeśli bedzie więcej slotów wbicie na arene bedzie graniczyć z cudem

-niektórzy potrafią zabić nim mury opadną

 

Zdziwienie mnie ogarnelo kiedy ja sobie chodze po arenie a nagle mnie kicklo i pisze ze nie ruszalem sie przez 2 min

 

 

Jeśli możecie zarejerstrujcie sie i dobijcie 1000 pkt

Opublikowano

Dobry nie koniecznie dla kazdego

minusami the walls na tym serwerze jest

-mozliwosc zabijania swoich z łuku

-mocne wywyższanie vip którzy zaczynają z połową diax eq oraz moga sobie zrobic enchant na wyzszy lvl

-ciężko jest się dostać na areny

-z nieznanych powodow na spawnie niektorrzy mają diax eq

-jeśli bedzie więcej slotów wbicie na arene bedzie graniczyć z cudem

-niektórzy potrafią zabić nim mury opadną

 

Zdziwienie mnie ogarnelo kiedy ja sobie chodze po arenie a nagle mnie kicklo i pisze ze nie ruszalem sie przez 2 min

Spokojnie, wszystko ogarniemy.

 

Na serwerze będzie ok 15 aren :) niedługo

Opublikowano

Ludzie macie pojęcie co to jest serwerownia? Serwerownia to jest hosting jak ovh.pl czy coś w tym rodzaju. Parę serwerów pod jedną administracją domeną to Sieć Serwerów. Proszę zmieńcie to bo kuje w oczy.


1374255942-U202687.png


Can bite my shiny metal ass!


Opublikowano

Ludzie macie pojęcie co to jest serwerownia? Serwerownia to jest hosting jak ovh.pl czy coś w tym rodzaju. Parę serwerów pod jedną administracją domeną to Sieć Serwerów. Proszę zmieńcie to bo kuje w oczy.

Serwerownia MineCraft'a, równie dobrze możemy komuś zasponsorować serwer :)

To że Cię to kuje w oczy to już raczej twój problem.

Opublikowano

Polecam serwer... Brak lagów , Idealnie dobrane dropy oraz czas na ich zbieranie... Miła atmosfera i wiele frajdy ... - TheKrzychusPL - PvP + SG

 

Ps. Pamiętam dawny serwer EasyCraft :D na każdej edycii grałem i byłem w gildii A1G

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

★ Survival + Frakcje IP : survival.doscraft.eu

Opinia : Serwer bardzo fajny, istnieje na nim wiele udogodnień typu "niekończące sie ciasto" oraz bardzo fajne itemki ze skrzynek na start.

Ogólnie gram dopiero na serwerze ponad 2h spotkałem wielu ciekawych/pomocnych ludzi którzy ofiarują pomoc nowym graczom .

Teraz może coś o Administracji :

Nie zdążyłem za bardzo poznać jej,lecz sądząc po wypowiedziach w grze jak i na forum widać,że są to pomocni ludzie oraz zaangażowani w życie serwera.

Ogółem serwer mi sie bardzo podoba, myśle,że ludziom spodoba sie system poziomów oraz wiele rywalizacji spotykanych na powyższym serwerze.

Bardzo Zapraszam na serwer Survival , na prawde jest o co powalczyć z ogromną ilością dostępnych ludzi na serwerze.

 

Nick : Killigan

Nie wiem czy na opis to wygląda,ale zgłaszam sie do konkursu , jeśli nie jest to opis to prosze o napisanie na na 100% napisze coś nowego :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...