Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DosCraft - Największa serwerownia w POLSCE ! Ponad 600 graczy na serwerach ! - THE WALLS, SURVIVAL + FRAKCJE, SKYBLOCK, PVP + SURVIVAL GAMES ! KONKURS


Kantharis

Jaki serwer ?  

131 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na którym serwerze zagrasz ?

    • PvP + Igrzyska ?mierci
    • TheWalls
    • Survival + Wojny Gildii
    • SkyBlock
    • FreeBuild + RolePlay (niebawem)
    • Hardcore (niebawem)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Będzie kiedyś na 1.6.2 ? bo chciałbym zagrać..

Będzie, w każdej chwili możemy zaktualizować tylko doskonale wiemy że 2/4 osób nie umieją zaktualizować minecrafta do 1.6 i zmniejszy to liczbę graczy na serwerach

Opublikowano

Tak wgl to reset wszystkiego kiedy ma byc bo slyszalem,ze dzisiaj albo za tydzien więc ? :D

Wszystko w swoim czasie ;) myślę że do max 3-2 tygodni.

 

Musimy wszystko obmyśleć, edytować itp.

 

Bo teraz gra ma być trudniejsza i o wiele lepsza,

Opublikowano

Edytujcie jakoś na survivalu prot V bo troche za szybko pada jak na bony z elity :D

Doskonale o tym wiemy, i zostanie to dużo zmienione oraz nie będą mieli raczej już diaxowych eq tylko żelazne :P

Opublikowano

adminie bym sobie zagral na the walls ale ktos sie juz jako ja zalogowal nick diaxower zmienisz mi haslo na jakies i napiszesz na pw :) ?

Jeśli masz konto premium to zresetujemy ci hasło ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...