Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Ravi autopick prosze o aktu lub innny


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam znalazłem ciekawego autopicka ale nie działa gram na ravii i chciałbym aby wyświetlało tylko. Hematy muszle oraz eq które miałbym na sobie długi miecz +6 tradycyjny +6 bojową tarcze +6. Mikstury od małych do dużych many żeby bot potował. Może ma ktoś już gotowe lub poświęciłby chwilke aby to zrobic i mniejwieciej opisać gdzie wkleić z góry dzięks oczywiście daje +

Opublikowano

Gdy Pomogłem Daj (+)

Opublikowano

wszystkie te tematy czytałem ale średnio idzie mi zrobienie tego wolałbym gotowca a pobrałem tego autopicka http://www.mpcforum.pl/topic/900084-dl-autopick-up-farmhack/ sory zapomniałem dodać

 

 

Możliwe że ktoś ma już gotowe pliki proszę o pomoc:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/811289-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v3-wersja-zoptymalizowana/ hasło jest więc dupa i tak szukam cały dzień bez skutku

Opublikowano

wszystkie te tematy czytałem ale średnio idzie mi zrobienie tego wolałbym gotowca a pobrałem tego autopicka http://www.mpcforum.pl/topic/900084-dl-autopick-up-farmhack/ sory zapomniałem dodać

 

 

Możliwe że ktoś ma już gotowe pliki proszę o pomoc:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/811289-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v3-wersja-zoptymalizowana/ hasło jest więc dupa i tak szukam cały dzień bez skutku

---------------------------

LOG

---------------------------

 

system.py(line:273) RunMainScript

system.py(line:192) execfile

system.py(line:163) Run

prototype.py(line:60) ?

prototype.py(line:51) RunApp

networkModule.py(line:193) SetLoginPhase

networkModule.py(line:159) SetPhaseWindow

networkModule.py(line:171) __ChangePhaseWindow

introLogin.py(line:256) Open

introLogin.py(line:869) __LoadLoginInfo

system.py(line:192) execfile

system.py(line:163) Run

loginInfo.py(line:19) ?

 

Run - exceptions.KeyError:21

 

---------------------------

OK

---------------------------

 

 

Mam taki problem

 

wszystkie te tematy czytałem ale średnio idzie mi zrobienie tego wolałbym gotowca a pobrałem tego autopicka http://www.mpcforum.pl/topic/900084-dl-autopick-up-farmhack/ sory zapomniałem dodać

 

 

Możliwe że ktoś ma już gotowe pliki proszę o pomoc:)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/811289-dl-autopickup-na-wybrane-itemy-v3-wersja-zoptymalizowana/ hasło jest więc dupa i tak szukam cały dzień bez skutku

 

haslo to: www.istvanmt2.tk

Gdy Pomogłem Daj (+)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...