Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Gold Farmy Na Ribocie


berbec_PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

pamietajcie robice gold farmy z ograniczeniem chyba nie chcecie wbijac 8h tak jak na isro :)

 

 

Mam lepszy pomysł nie róbcie żadnych GF i usuńcie ten temat tak będzie najlepiej. Dzisiaj 10 min wbijałem

Opublikowano

siemka :)

 

mam takie nietypowe pytanko...

 

farmie sobie postacie do 40 dla Honor Pointow, czy istnieje mozliwosc odpalenie przez tego ribota client lessow zeby staly na 1 spocie i czy przez niego sie bedzie dalo dodawac masterki ?? :)

 

prosze o odpowiedz a jak by ktos byl tak mily to moze moglby mi odrazu wytlumaczyc jak dokaldnie odpalic to zeby dzialalo poprawnie jestem sklonny zaplacic w goldzie albo itemach na serverze Zeus.

 

Dziekuje :)

Opublikowano

Witam:)

Używam Ribota na 3 charach...

Zawsze gdy pójdę afk lub coś to mi się 2 wyłączają ;(

Usuwałem konfiguracje, ściągałem z innych stron.. ale to nic nie pomogło :(

Dodam że mam zainstalowane wszystkie pliki:

Libary Files

Net framework 3.5

OCX Files

i

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Opublikowano

Heh Dzięki :P odpaliłem 3 gold farmy dzięki twojemu poradnikowi :)

Jak kolega się dowiedział to się zaczął pruć.. xD

58757136716012152594.jpg

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...