Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

// Reddy UHC // Pierwszy w Polsce serwer Ultra Hardcore! // Walcz w grupie z przeciwnikami, zbuduj zamek i graj! // Tylko dla ogarniętych osób!


Ex?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w MC: TheMrowkaPL
Twój wiek: 13
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo mnie zainteresował. Mam nadzieje że będą bardzo ogarnięci ludzie ;)

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Krystian, lubię grać w różne gry. Mam 6 z ortografii xD. Moje hobby to Wszechświat. Lubię Chemie i Fizykę. Mieszkam w Szczecinie
Ile będziesz grał?: 2-5h Czasami 30m-1h

2+2x2: Oczywiście 6

Email: [email protected]

Pozdrawiam

Zapraszam s3.hostmc.pl:20336

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1sharp - byłem zapisany na poprzednią edycję, na której nawet nie zagrałem, bo nawet nie zdążyłem zobaczyć kiedy wystartował.

Znawca
Opublikowano

1sharp - byłem zapisany na poprzednią edycję, na której nawet nie zagrałem, bo nawet nie zdążyłem zobaczyć kiedy wystartował.

 

To jest dalej 1 edycja tylko ze zmienionymi zasadami. ;)

 

 

 

 

 

Nick w MC: TheMrowkaPL

Twój wiek: 13

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Bo mnie zainteresował. Mam nadzieje że będą bardzo ogarnięci ludzie ;)

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Krystian, lubię grać w różne gry. Mam 6 z ortografii xD. Moje hobby to Wszechświat. Lubię Chemie i Fizykę. Mieszkam w Szczecinie

Ile będziesz grał?: 2-5h Czasami 30m-1h

2+2x2: Oczywiście 6

Email: [email protected]

Pozdrawiam

 

Masz 6 z ortografii? To ja Ci powiem błędy jakie popełniłeś niekoniecznie związane z ortografią...

 

"Mieszkam w Szczecinie" - Gdzie kropka na końcu zdania?

"Oczywiście 6" - -II-

"2-5h Czasami 30m-1h" - Gdzie przecinek po "Czasami"? Jeśli piszesz "Czasami" z dużej litery oznacza to, że zaczynasz nowe zdanie, więc gdzie kropka po poprzednim?

"Mam nadzieje że będą bardzo ogarnięci ludzie" - Kropka nie gryzie...

"Lubię Chemie" - "ę!"

 

Może ortografia jest Twoim mocnym punktem lecz z interpunkcją słabo... Przyjęty, mam nadzieję, że podane błędy weźmiesz sobie do serca.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nick w MC: Bystry
Twój wiek: 13
Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Chciałbym zagrać na tym serwerze ponieważ są wakacje i nie mam nic do roboty .

Kilka zdań o sobie: Ogarnięty , spokojny , umiem się zachować .
Ile będziesz grał?:Dziennie z 5 - 10 h .

2+2x2:6

Email:[email protected]

Znawca
Opublikowano

 

Nick w MC: Bystry

Twój wiek: 13

Dlaczego chcesz grać na tym serwerze?: Chciałbym zagrać na tym serwerze ponieważ są wakacje i nie mam nic do roboty .

Kilka zdań o sobie: Ogarnięty , spokojny , umiem się zachować .

Ile będziesz grał?:Dziennie z 5 - 10 h .

2+2x2:6

Email:[email protected]

 

Podanie odrzucone.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Ważna aktualizacja!

 

Zrobiliśmy system gildii. Żeby założyć gildię potrzeba:

 

64 diamenty;

64 emeraldy;

64 złote marchewki;

64 lodu;

64 TNT;

64 bloki redstone'a;

64 bloki zboża.

 

Gdy mamy już wszystkie potrzebne itemy, zakładamy gildię wpisując /zaloz nazwaGildii (nazwa gildii musi mieć od 3 do 4 znaków!)

Gildię najlepiej zakładać na środku zamku ponieważ po założeniu automatycznie tworzy się cuboid 100x100 - na cuboidzie można otwierać skrzynki więc najlepiej dawać bloki nad nimi.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@up

 

Dobrze się czujesz? Te itemki trzeba zbierać co najmniej tydzień w 2-3 osoby. Już lepiej w ogóle tego nie dodawaj, lub zmniejsz koszta bo to bez sensu. To nie jest serwer typu hardcore skkf-a

Znawca
Opublikowano

@up

 

Dobrze się czujesz? Te itemki trzeba zbierać co najmniej tydzień w 2-3 osoby. Już lepiej w ogóle tego nie dodawaj, lub zmniejsz koszta bo to bez sensu. To nie jest serwer typu hardcore skkf-a

 

Właśnie oto chodzi, żeby trochę się pomęczyć żeby te wszystkie itemy zebrać, potem się zakłada gildię i są wojny i wszystko fajnie.

 

Pozdrawiam

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

@2up

Adminowi tego serwa właśnie o to chodzi, żeby był to serwer przybliżony do tego SKKf'a a może nawet trudniejszy...

 

Gdybym był bardziej "zły" to bym dodał życia. :P

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Za 2 godziny start serwera!

TNT będzie mógł zniszczyć obsydian. ;)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

<-- xD

 

Serwer jest na 1.6 ?

 

Oczywiście.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Jest może na 1.6 optifine bo szukałem i nie znalazłem :/

 

Jak będzie to będzie pisało tutaj: http://optifine.net/downloads.php :)

 

Niecała godzina do otwarcia!

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Chlopie 20 slotow nawet nie mysl ze tu bedzie rozgrywka

 

100 rozumiem ale nie 20

 

Toś rozwalił system. Na co ku*wa 100 slotów na serwer z white-listą? Już na KM gra max. 15 osób... -,- Pomyśl zanim coś napiszesz...

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Hah 100 slotów to dowalił.Czekam na server i kto będzie dowódca red a kto blue :)?

 

Przywódcą Red będzie TheBodziak, a Blue - Ja.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Gracze sami zadecydują gdzie chcą iść, a lider wybiera.

 

OTWIERAMY SERWER.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

Lista kto gdzie jest:

 

hevynation Blue

thebodziak Red

pietro92xx Blue

kubunicki Red

thezicky Blue

mrtiszka Red

wojto1122 Blue

kaczooor Red

okospl Blue

thegamepolska Blue

karou Red

archerowy Red

jokerr2 Blue

liszowski123 Red

apoxpl Blue

themrowkapl Red

1sharp Blue

MrKox Red

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Nie dodałeś mnie na wh!

Nick : 1sharp

i konto koleżki:

Nick : MrKox

Znawca
Opublikowano

Nie dodałeś mnie na wh!

Nick : 1sharp

i konto koleżki:

Nick : MrKox

 

Bardzo przepraszam. Już.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...