Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] gandar.pl Wybór Dynastii i nie tylko..:)


EnterGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za wcześnie skończyłeś tą edukację widocznie... Za granicą mieszkasz?... Rozumiem... u Nas jest nakaz nauki do 18 roku życia.

 

Ale przez gimnazjum nie przebrnąłeś ;/ ? Nie martw się, zawszę są szkoły gimnazjalne dla dorosłych.

Pracujesz? Skręcasz długopisy?

 

 

Czepiam się bo mam niezłą polewkę z Ciebie :P Kiedyś to zlewałem i nie odpowiadałem i kończyło się na jednym poście zamiast hejcie w temacie i pierdzieleniu nie na temat... Uwielbiam takich gości jak Ty a szczególnie w prezentacji serwera... czekam tam na Ciebie jak tylko wrzucę xD Wyślę Ci linka na PW jak damy prezentację abyś nie przegapił;p :rolleyes:

 

Tu gdzie mieszkam też jest nakaz nauki do 18 roku życia :) Wnioski wyciągnij sam

 

@topic Tak jak pisałem loginwindow słabe nic nadzwyczajnego widziałem lepsze.

oLqzgYC.png

Opublikowano

No no no, ekipa fajna, serwer pewnie też będzie ciekawy.

Jedyne to co mi się nie podoba to strona główna, mam nadzieje, ze będzie inna...

Mów mi KeiseN :)



Opublikowano

Każdy post nic nie wnoszący do tematu zostanie surowo ukarany .


Proszę tylko i wyłącznie się wypowiadać na temat "Wyboru dynastii"

805491408806070489277.png


Opublikowano

Hmm słabiutkie jak dla mnie nie podoba mi się nic nie wnosi i już wole podstawowe okna.

Może następnym razem wam wyjdzie lepiej : = )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...